Неважливо, чи належить вам глобальний переїзд або ж просто потрібно перенести рояль в сусідній будинок.
В будь-якому випадку – виконати вантажно-розвантажувальні роботи самостійно часто нелегко, а іноді і неможливо.
Звичайно ж, ви можете покликати на допомогу всіх родичів, друзів і близьких, але чи варто обтяжувати їх вашими турботами, навіть якщо у них є можливість допомогти?
Благо в наш час існує багато організацій і приватних бригад, що надають послуги з перенесення вантажів будь-якої ваги і габаритів. Послуги вантажників Львів надає, в тому числі, і наша компанія.
На що ж, в першу чергу, слід звертати увагу при виборі вантажників?
1. Зовнішній вигляд.
Зрозуміло, хтось скаже, що вантажник – не сама інтелігентна професія. Але чому працівник низької кваліфікації не повинен бути чистим і охайним? І нехай він в старій потертій робі, але будь-який одяг має бути чистим, без дірок і жирних плям. А хороші вантажники, найняті через спеціалізовану фірму, обов’язково повинні бути чистими, гладко поголеними і у фірмовій уніформі. Адже якщо він акуратний в житті, то, швидше за все, так само дбайливо відноситиметься і до ваших речей.
2. Ввічливість.
Здавалося б, до чого ввічливість людям, які займаються важкою фізичною працею і практично не контактують з оточуючими? Але якщо ваш вантажник хоча б знає слова «здрастуйте», «дякую» і «вибачте» – це вже свідчить про хороші манери і, отже, порядність працівника. З такою людиною значно простіше домовитися, та й ваші цінності будуть у більшій безпеці.
3. Пунктуальність.
Якщо найнятий вами працівник запізнився на півгодини до початку робіт, то це мало того, що виллється в зайву копієчку, сплачену за простій автотранспорту, так будьте впевнені, він ще і не буде особливо квапитися зі своїми обов’язками. Тому якщо затримується хоча б на 2 хвилини – сміливо телефонуйте диспетчеру і вимагайте заміну робочого.
Хороший вантажник повинен прибути на об’єкт не пізніше, ніж за 15 хвилин до призначеного часу, щоб встигнути оцінити обстановку і підготуватися.
4. Фізична підготовка.
Для перенесення шафи або комоду не обов’язково наймати майстра спорту з важкої атлетики, а от убезпечитися від травм і нещасних випадків вкрай необхідно. Худенький студент або старий чоловік можуть просто не впоратися з деякими вантажами. Звичайно ж, зовнішність буває оманлива, але постарайтеся, як мінімум, на око оцінити фізичні можливості вантажника, а в разі сумнівів – сміливо обговорюйте обсяг майбутніх робіт.
5. Професіоналізм.
Досвідчений вантажник повинен відразу ж після прибуття на об’єкт оцінити обсяг передбачуваних робіт і час, необхідний на його виконання, а також скласти план підготовки і безпосередньо самої роботи.
Професіонал зможе дати чітку зрозумілу відповідь на будь-яке питання щодо майбутньої роботи. Досвідчений працівник повинен знати і розуміти, як і куди виносити той чи інший предмет, як його розібрати і зібрати, як правильно розставити предмети в транспорті, щоб заощадити місце і вберегти від пошкоджень.
6. Підготовка до роботи.
Поцікавтеся у найнятого робітника про наявність інструментів і пристосувань, що полегшують перенесення важких габаритних вантажів. Як мінімум, він повинен мати викрутки, ключі та пасатижі для розбирання меблів. Вантажники-професіонали використовують спеціальні такелажні ремені, що дозволяють переносити важкі і габаритні вантажі з меншими зусиллями. За допомогою цих ременів можна без труднощів маневрувати з вантажами в сходовому отворі, вузьких проходах і ліфтах.
7. Чіткість дій.
Зайві рухи в роботі означають втрачений даремно час. Вантажники, що працюють в команді, повинні працювати за строго налагодженою схемою і ні в якому разі не заважати один одному.
8. Тверезість.
Пройшли часи, коли образ вантажника твердо асоціювався з людиною, що ледве стоїть на ногах в пошуках заробітку на чергову порцію алкоголю. Ні в якому разі не довіряйте своє майно людині, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння або похмілля. По-перше, ви ризикуєте або залишитися з зіпсованими неакуратним працівником речами, або зовсім без речей. По-друге, у таких горе-вантажників шанс бути травмованими зростає в десятки разів.
9. Працьовитість.
Постійні перекури і пусті балачки найчастіше говорить про лінь працівників, за якими необхідно постійно стежити і підстьобувати до роботи. Хороший вантажник повинен твердо розуміти, за що він отримує свій заробіток.
10. Відповідальність.
Працівник будь-якої професії і будь-якої кваліфікації повинен усвідомлювати, що виконання замовлення – цілком лежить на ньому. Він не повинен сподіватися, що роботу за нього зробить напарник або її можна буде виконати частково. Будь-яка робота має на увазі відповідальність за результат, за підсумками якого вона винагороджується.