До такелажних робіт Львів відносяться заходи, що вимагають застосування спеціальної техніки та засобів для транспортування. Відповідно до норм безпеки її використання не потрібно в вантажно-розвантажувальних роботах для вантажів, вага яких становить до 50 кг. Так як піаніно важить приблизно 90-370 кг, для його перевезення потрібні такелажні роботи.

Перевезення фортепіано-такелаж

Маса і види фортепіано

Фортепіано являє собою довгий музичний інструмент з низьким центром ваги. Щоб виконати такелажні роботи безпечно, як для конструкції, так і для людей, важливо дотримуватися певних правил. Потрібно ретельно спланувати маршрут. Конструкцію переносять через дверні прорізи на боці і має залишитися простір для входу по висоті.

Велика вага обумовлена наявністю наступних елементів:

  1. Клавишно-молоточковий блок виконується з суцільнолитої чавунної рами, яка володіє значною масою.
  2. Задня частина піаніно з МДФ плит також додає ваги.
  3. Багато важить педальний і ударно -клавішний механізм.

Тому виходить, що при компактних розмірах піаніно володіє великою масою за рахунок високої щільності складових елементів.

Вага визначається різновидами техніки. До важких і високих відносяться моделі «Кубань», «Червона зоря» і «Червоний жовтень». Маса досягає 340-370 кг. Приблизно стільки ж важать вироби зарубіжних виробників «Бернштейн», «Беккер».

До більш легких варіантів відносяться моделі «Україна», «Білорусь» і «Батьківщина». Вага досягає 245 -300 кг. Полегшеними корпусними панелями відрізняються інструменти «Елегія», «Ластівка» та «Зоря», вага яких варіюється в межах 200-240 кг.

Особливості вантажно-розвантажувальних робіт

Перевезення піаніно – це послуга, яка коштує відносно недорого. Вартість визначається масштабами і складністю вантажно-розвантажувальних робіт. Такі роботи виконують такелажники, що мають в своєму арсеналі необхідні допоміжні пристосування і техніку.

Навантаження й розвантаження музичних інструментів має такі особливості:

  1. При перевезенні в несприятливих погодних умовах інструменти добре упаковуються, що дозволяє уникнути контакту з вологою.
  2. Щоб уникнути пошкодження або падіння конструкцій застосовується спеціальне підйомне устаткування, кріпильні елементи і такелажні ремені.
  3. По можливості інструменти транспортуються в розібраному вигляді. Це дозволяє уникнути ушкоджень у зв’язку з великими габаритами і виступаючими елементами.
  4. Попередня підготовка конструкції. Кришка клавіатури і фортепіано фіксуються за допомогою скотча. Ніжки можуть перевозитися окремо.

Процес такелажних робіт повинен проходити під контролем. Важливо дотримуватися необхідних заходів безпеки. Для перевезення інструментів, потрібно звертатися до професіоналів. Фахівці нашої компанії забезпечують найкращі умови для доставки цінних вантажів за призначенням у повній цілості.