Перевезення пральної машини і іншої великої побутової техніки пов’язана з різними труднощами. Якщо ви тільки придбали такий товар, то скористайтеся доставкою техніки службою магазину. Але, що робити, якщо необхідно перевести «пралку» при переїзді або відправити побутовий прилад на дачу? Про це ми розповімо в цій статті.

Необхідно все правильно підготувати

Кращим варіантом при перевезенні пральної машини є використання для цього заводської упаковки. Але ви навряд чи її зберегли після покупки. Тому скористайтеся поролоном, пінопластом або старими ковдрами. Ці матеріали допоможуть захистити побутові прилади від пошкодження.

Доставка пральної машини з одного місця в інше проводиться в чотири етапи:

  • Вимкніть побутовий прилад від електрики. Потім можна приступати до від’єднання від системи водопроводу.
  • Злийте залишки води. За допомогою зливного шлангу видаліть залишки рідини, які можуть привести до неприємностей під час перевезення апарату.
  • Закріпіть рухомі деталі. Прикріпіть на скотч всі дроти і шланги. Це вбереже їх від пошкоджень під час перевезення.
  • Виступаючі частини додатково захистіть за допомогою гумових прокладок. Щоб зменшити небезпеку самовільного відкриття кришки барабану.

Після підготовчих робіт пральна машина переноситься в автомобіль і закріплюється в ньому нерухомо.

Чи необхідні при перевезенні страхувальні болти?

Після покупки пральної машини її до вас привезуть з використанням страхувальних болтів. Вони захищають барабан від розбовтування під час транспортування. Якщо такі болти благополучно загублені, то можна перевозити «пралку» і без них.

Але все не так просто. Щоб виключити переміщення всередині пральної машини рухомих частин, потрібно відкрити її кришку і закріпити всі рухомі елементи. Для цього можна скористатися поролоном і іншими матеріалами, які допоможуть запобігти розбовтуванню деталей. При закріпленні барабану необхідно зробити все, щоб виключити ризик його пошкодження. Кришку можна закрити і перенести побутовий прилад в фургон.

Як перевозити пральну машину?

Найоптимальнішим варіантом є перевезення пральної машини співробітниками спеціальної служби, такої, наприклад, як наша компанія, які займаються перевезенням особистих речей. Фахівці з великим досвідом знають, як правильно упакувати, занурити і зафіксувати пральну машину в автомобілі. Якщо ви не хочете витрачати свої кошти, то можете скористатися особистим транспортом. Ну треба розуміти, що легковий автомобіль для такого перевезення мало підходить. Та й навантаження і розвантаження можна здійснити тільки разом з кимось ще. Одному провести таку роботу буде важко.

Існує два варіанти перевезення пральної машини: вертикально або на задній стінці. На передній стінці або верхній кришці перевозити цей побутовий прилад не можна.

Кращим варіантом є перевезення в стоячому положенні. Але це не завжди можливо. Якщо «пралка» поміщається в тільки лежачи, то застеліть місце і покладіть агрегат на спину. Зафіксуйте машинку так, щоб під час руху вона не переміщалася.