Львів-місто, яке активно розвивається. Кожен день в ньому здаються в експлуатацію нові комфортабельні будинки. Новобудови вигідно відрізняються плануванням квартир, розмірами кімнат, а також великою кількістю поверхів. Для того щоб підлаштувати будинок, зробити в ньому ремонт потрібна велика кількість будматеріалів. Наша компанія  пропонує таку послугу як доставка і підйом будматеріалів на поверх.

При купівлі будматеріалів, майже всі оптові бази, які займаються продажем будматеріалів здійснюють тільки доставку за вказаною адресою. Це означає, що заносити важкі мішки з цементом, піском доведеться самостійно.

Підйом будматеріалів на поверх – це дуже велике фізичне навантаження. Наприклад, щоб підняти листи гіпсокартону на поверх, потрібен певний досвід, так як це досить крихкий матеріал і потрібно акуратне відношення щоб уникнути пошкодження кутів або самого листа. Для підйому будматеріалів на поверх потрібна допомога фізично міцних кваліфікованих вантажників.

Щоб здійснити підйом будматеріалів швидко і якісно, ​​необхідно правильно розрахувати кількість людей, вартість, а також час заносу. У цьому вам допоможе досвідчений диспетчер нашої компанії. Наші робочі акуратно виконають поставлене завдання. Вони піднімуть будматеріали на поверх не пошкодивши і не подряпавши їх.

Львів – дуже велике місто. Оптові склади будматеріалів, що займаються також доставкою, збирають 5-6 замовлень, і тільки потім машина їде їх розвозити за адресами. Для того, щоб прискорити доставку будматеріалів, ви можете скористатися послугами наших вантажних автомобілів, які в призначений вами час привезуть будматеріали. Якщо ви замовили будматеріали на складі, домовтеся про роботу вантажників заздалегідь. Зручніше це зробити ввечері, якщо вранці наступного дня планується доставка будівельних матеріалів Львів. Люди будуть чекати від вас дзвінка, щоб прибути до вас в той же час, що і авто з будматеріалами.

Злагоджена робота вантажників і правильна організація перевезення будівельних матеріалів гарантує успіх роботи. Наші працівники-сильні, спортивні, міцні вантажники. Вони мають великий досвід роботи в даній сфері, акуратно носять найцінніші і тендітні речі. Ціни нашої компанії  вас приємно здивують. Ми працюємо за доступними цінами, щоб ви користувалися якісними послугами за розумні гроші. Також передбачені знижки при підйомі великих обсягів будматеріалів.

Наш диспетчер порахує вартість і проконсультує вас з усіх питань.