Втрата вантажу при використанні послуг служби вантажного таксі Львів – це величезний форс-мажор, який украй неприємний як самому клієнту, так і компанії, що організовує перевезення. Проте, виключити таку ситуацію в принципі не можна, тому ми вважаємо за доцільне проінформувати клієнтів про те, які кроки варто робити в разі виникнення такої проблеми.

Перш за все, варто скористатися послугою страхування вантажів при оформленні перевезення. Це забезпечить впевненість в тому, що навіть при втраті вантажу всі втрати будуть компенсовані.

У тому випадку, якщо вантаж уже втрачено, головне зберігати спокій і діяти згідно простому алгоритму:

Для отримання компенсації варто підготувати документи, що підтверджують право власності на вантаж. Це можуть бути рахунок-фактури, накладні, коносаменти тощо. Такі документи повинні надаватися представникам страхової компанії разом з офіційним доказом наявності страхової ситуації, зафіксованим у відповідних журналах або актах про пошкодження вантажу. Також при зверненні до страховиків для відшкодування збитку, потрібно вказати конкретну суму збитку, виходячи з якої буде розрахована компенсація.

Страховий агент приїде на виклик, щоб здійснити експертну оцінку пошкоджень вантажу і виконає експертну оцінку. Клієнт, який застрахував вантаж, може письмово поінформувати компанію-перевізника, що він покладає на неї провину за зіпсований вантаж. Повідомлення про отримання повідомлення необхідно зберегти.

Якщо було зафіксовано псування вантажу, то для початку необхідно визначитися з відповідальністю сторін. Якщо при прийомі визначається, що упаковка вантажу здійснена неправильно або не дотримувалися умови перевезення, то транспортна компанія зобов’язана компенсувати витрати. Під час навантаження транспортна компанія повинна переконатися, що вантаж знаходиться в непошкодженому стані і вказати це у відповідних документах. Будь-які потенційні пошкодження вантажу, виявлені при прийомі і навантаженні, повинні бути зафіксовані документально. Якщо цього не було зроблено, необхідно проінформувати про подію страхову компанію.

Якщо в процесі транспортування вантаж був вкрадений, то про подію неодмінно варто повідомити не тільки представникам страхової компанії, але і в правоохоронні органи.

Повторимо ще раз. Щоб бути впевненими в тому, що вантаж буде доставлений в цілості й схоронності, необхідно обов’язково застрахувати його. Тоді в разі форс-мажорних обставин можна буде без проблем і зайвої тяганини отримати фінансову компенсацію за пошкоджений або втрачений вантаж. Отримати більш докладну інформацію про дії замовника при втраті вантажу

Ви можете в юридичному відділі нашої компанії.