Доставка будматеріалів у Львові і інших містах затребувана будівельна галузь, яка постійно розвивається. Досвідчені будівельники давно користуються цією послугою доставкою будівельних матеріалів економлячи свої гроші і час, багато компаній і будівельних фірм пропонують послугу підйому матеріалів на поверхи або розвантаження і занесення в будинок. Економити може кожен просто зателефонувавши в нашу компанію, перерахувавши перелік будматеріалів і ви вже зберегли дорогоцінний час і гроші. Вам запропонують кращі варіанти матеріалів необхідних вам для якісного виконання будівництва або ремонту на даному етапі. Наприклад якісний товарний бетон, саме той бетон, ту необхідну марку міцності бетону яка вам необхідна для заливки вашого фундаменту, або дадуть чітку відповідь яку необхідно купити червону цеглу на цоколь, підвальні приміщення, льохи або внутрішні перегородки в будинку.

Плюси доставки будматеріалів Львів – оперативна доставка, ми можете почати ремонт або будівництво вже сьогодні, будматеріали сьогодні економлять ваш час адже не треба передоплати і ваших рухів тіла, один дзвінок, суму до оплати товару скаже менеджер відразу. Можна завжди оплатити за оздоблювальний і загальнобудівельний матеріал на місці по чеку з водієм.

Мінусів доставки будматеріалів у Львові немає, все дешево, швидко і оперативно тільки в нашій багатопрофільної компанії:

Доставка будматеріалів в мішках – пісок, щебінь, керамзит, гранітний відсів, чорнозем, цемент.

Оздоблювальні матеріали – штукатурки, шпаклівки, гіпсокартон і профіль (стельовий, стоєвий, перегородковий), фарби, клеї, утеплювачі (пінопласт, пенополестерол, вата)

Сипучі або загальнобудівельні матеріали самоскидами від 1-18 м3, за раз. – пісок (пісок – гірський, природний, митий), щебінь всіх фракцій 5-20, 20-40, дорожній, 40-70 мм, керамзит, чорнозем чорний розсипчастий, гранітний відсів, бутовий камінь, галька річкова, мармурова крихта.

Власний автопарк для доставки будматеріалів в місті Львів

Багато магазинів, будівельні склади і гіпермаркети доставляють свою продукцію і будь-які будівельні матеріали. Але не завжди, коли оформити замовлення, ця послуга буде безкоштовною (підйом на будь-який поверх крім першого завжди оплачується) і оперативною. Іноді потрібно чекати 3-4 дні і більше на доставку будівельного матеріалу. Що робити, якщо доставка будматеріалів Львів потрібно терміново? Звертатися до перевізника з власним парком вантажних автомобілів, готовим допомогти в день звернення. Нашою компанією використовуються мікроавтобуси, вантажівки та Газелі. Залежно від вашого замовлення, ми підберемо машину, розраховану на вагу вантажів від 0,8 до 5 тонн і більше. Ціни за доставку будматеріалів залежать від тарифів на транспорт і стартують від 80 грн за годину. Мінімальне замовлення 2 години + оплата подачі авто. Якщо машина розрахована на вагу, що перевозиться, то відстань по Львову і загальна маса будівельних матеріалів значення не має. Оплата здійснюється за фактом надання послуги, що також є важливою умовою співпраці.

Послуги вантажників при доставці будматеріалів по Львову

При замовленні листів гіпсокартону, мішків буд.суміші або фасованого піску в інтернеті або гіпермаркеті, важливо вирішити питання не тільки з доставкою. Як правило, будматеріали треба ще занести на поверх. Це об’єктивна умова для нормального будівництва / ремонту. Наша компанія пропонує послуги кваліфікованих вантажників. З їх допомогою можна виключити простої на об’єкті і розпочати використовувати будматеріали майже відразу після замовлення. Вантажники заносять на необхідний поверх у Львові такі вантажі:

 • листи гіпсокартону;
 • пачки профілів;
 • будь-які сипкі суміші будівельні (фасовані чи ні), наприклад, цемент.
 • оздоблювальні матеріали (шпалери, плитка, ламінат, паркет і т.ін.)

Вартість послуг вантажників при замовленні доставки будівельних матеріалів Львів дозволяє визначити облік таких умов:

 • тривалість їх роботи (розцінки 80 гривень за годину);
 • вага, що переноситься;
 • поверх, на який треба підняти;
 • наявність ліфта. Якщо його немає, то вартість послуг вантажника при доставці будматеріалів в будинок збільшується. Ліфт, в тому числі вантажний, дозволить все зробити швидше і дешевше, але потрібно пам’ятати, що припустимо габаритні листи або труби необхідно заносити по поверхах пішки.

Як зробити замовлення на доставку будматеріалів?

Щоб почати співпрацю з перевіреним перевізником, просто зв’яжіться з представниками нашої компанії у Львові. Через інтернет ви можете оформити зворотний дзвінок або зробити онлайн замовлення, також можете відразу зателефонувати нашим диспетчерам. Ми повідомимо всі умови і дані по оплаті, визначимо відповідний автомобіль і надамо його до складу або точці продажу будівельного матеріалу, а наші вантажники виконають вантаження, а потім занесення на будь-який поверх.

Ціна доставки будівельних матеріалів по Львову від 100 грн., від 2-х тон звертайтеся ми завжди раді Вам.

Як перевезти будівельні матеріали? Правила та особливості

Транспортування будівельних матеріалів – послуга затребувана, перевезення може здійснюватися між містами, регіонами, країнами. Специфічні вантажі неможливо віднести до конкретного типу продукції. Вони відрізняються характеристиками, габаритами, вагою, показники впливають на вибір ТС. Деякі товари можна перевезти на тисячі кілометрів без втрати характеристик, інші зберігають властивості тільки кілька годин.

Види будматеріалів

Транспортування будівельних матеріалів планують з урахуванням класифікації вантажів, габаритів, обсягів:

 • Сипучі – з упаковкою або без тари (сухі суміші, цемент, гравій, пісок, щебінь).
 • Швидкопсувні – будівельні, оздоблювальні багатокомпонентні суміші, субстанції, що вимагають підтримки постійного агрегатного стану.
 • Вантаж з температурним режимом зберігання, переміщення. За правилами перевезення будівельних матеріалів, суміші на основі нафтопродуктів, асфальт, бітум в шляху постійно підігріваються, інакше вони втратять характеристики.
 • Тендітні і предмети, що б’ються – обробна плитка, різні типи цегли, бруківка. Перевезення будівельних матеріалів автомобільним транспортом забезпечує збереження такого типу продукції. Необхідна тара, система фіксації в кузові, на відкритій платформі.
 • Негабаритні та великовагові – металеві конструкції, готові до використання на будівельному об’єкті, окремі елементи, вироби із залізобетону, дерева.

Перед розробкою маршруту, логіст аналізує вид партії, отримує дозвіл на доставку вантажів в автоінспекції, готує пакет паперів.

Види транспорту для перевезення будматеріалів

Особливість перевезень будівельних матеріалів – необхідність підбору ТЗ, яке забезпечить правильні, безпечні умови доставки. Якщо вимога проігнорована, замовник несе збитки, загрожують штрафи, а будівельні, оздоблювальні суміші втратять властивості.

Товари доставляють:

 • Залізничним транспортом – транспортування на великі відстані різних типів вантажів, включаючи великовагові, негабаритні, сипучі, іноді тендітні. Залізничні перевезення будівельних матеріалів окупаються, якщо потрібно забезпечити великий будівельний об’єкт всіма комплектуючими.
 • Автомобілями – забезпечують до 80% всіх перевезень. Доставка здійснюється на різних типах ТЗ з потрібною вантажопідйомністю, типом кузова. Переваги – швидкість переміщення продукції, висока маневреність машини, подолання складних ділянок. Авто прибуває на будівельний майданчик, не потрібно багато разів перевантажувати партії з іншого транспорту.
 • Повітряними судами – великовантажні вертольоти, літаки використовують для доставки матеріалів на важкодоступні, віддалені об’єкти.
 • Тракторами – перевозять масивні вантажі на невеликі відстані в умовах складних, поганих трас, бездоріжжя. Недоліки – маленька швидкість, обмеження на проїзд в містах.
 • Спецтранспортом – автобетономішалки, міксери, забезпечують агрегатний стан швидкопсувних сумішей. Цистерни з підігрівом, підвісні дороги, стрічкові транспортери, пневматичні ТС.

Вибір транспорту – відповідальне завдання, яке гарантує безперебійну роботу на будівельному майданчику. Якщо ТЗ не відповідає правилам перевезення конкретного виду матеріалів, замовник ризикує зазнати збитків, збільшиться кінцева вартість споруди. Є ймовірність, що суміш втратить характеристики, прийде в непридатність, потрібно купувати і доставляти нову партію.

Логіст, що виконує послугу, аналізує всі ризики, страхує вантаж, розробляє маршрут. Це гарантія, що партія буде отримана вчасно, в цілості, а ціна швидко окупиться.

Особливості перевезення будівельних матеріалів

Запланувати, виконати з урахуванням правил доставку специфічних будматеріалів Львів може тільки досвідчена компанія. Це пов’язано з системним підходом до організації послуг:

 • вибір транспорту;
 • документальний супровід;
 • страхування;
 • навантаження і розвантаження спецтехнікою;
 • отримання необхідних дозволів на провезення матеріалів.

Що враховують при організації перевезень:

 1. Відстань – частіше партії доставляють зі складу виробника або заводу до будівельного майданчика. Це невеликі відстані – до 200-300 км. Якщо відстань більше, замовнику вигідніше організувати виробництво матеріалів в безпосередній близькості від об’єкту.
 2. Дальні перевезення – фінансово обґрунтовані, якщо потрібно доставити фірмові або дорогі вироби, габаритні і важкі об’єкти. Це може бути природний камінь, який видобувається в іншій державі, європейська кераміка, авторська плитка.
 3. Збереження партії – під час доставки високий ризик часткового псування товарів, що б’ються, суміші можуть застигнути і прийти в непридатність, конструкції – пошкодитися, деформуватися. Тому відправку необхідно страхувати.
 4. Товарний запас – при формуванні замовлення на доставку будматеріалів Львів, одержувач повинен проаналізувати, яка кількість продукції забезпечить безперебійну роботу об’єкту. Якщо виникне необхідність в маленькій партії цегли, цементу, бетону терміново – це додаткові витрати на транспортування.
 5. Терміни поставки – залежать від типу транспорту і віддаленості об’єкту. При необхідності організувати термінову доставку вибирають маневрені авто різної вантажопідйомності, повітряні лайнери.

Організовуючи перевезення будматеріалів, важливо вибрати тип упаковки товару. Тендітну, дорогу продукцію обов’язково поміщають в картон, поліетилен, інші ізолюючі матеріали. Є вимоги щодо фіксації вантажів в кузові авто, на платформах, в відсіках літаків.

Передбачити всі нюанси транспортування неможливо. Тому завдання довіряють логістам, які мають великий парк спецтехніки, відповідають за збереження вантажів, гарантують дотримання термінів.

Правила перевезення

 1. Для кожного виду вантажу використовуються різні пакувальні матеріали. Для цегли – піддони або контейнери, для металу – спеціальні решітки або пакети.
 2. Тендітні матеріали, наприклад, скло, гіпсокартон, забороняється перевозити без ложементів;
 3. Будь-який будівельний матеріал необхідно захистити від шкідливої ​​дії зовнішніх чинників.
 4. Необхідно стежити за рівнем вологості в кузові під час перевезення сухих сумішей.
Матеріали насипні

Популярним насипним будматеріалом є цемент. При його транспортуванні важливо враховувати вимоги щодо його збереження, оскільки перевезення непризначеною вантажівкою сприяє розпорошенню матеріалу на 10%. Не допускати підвищеної вологості в кузові, від цього псується цемент. Навантаження даного будматеріалу виконується зі спеціального бункера в цементовози різної вантажопідйомності, вивантаження – за допомогою шнека. Серед інших сипучих сумішей може перевозитися штукатурка, побілка, клей. Як правило, такі будматеріали вже упаковані виробником в мішки по 25-30 кг, укладаються на палети і обмотуються плівкою.

Рідкий бетон

Транспортування обмежене за часом, оскільки бетон схильний до швидкого затвердіння. Бажано не перевозити бетон взимку. Для перевезення вантажів використовується спеціальний бетоновоз з контейнером, в якому перемішується будматеріал.

Цегла

Даний матеріал досить крихкий, тому його слід ретельно кріпити на палетах і обмотувати спеціальною плівкою. Завантажується і вивантажується цегла разом з піддонами за допомогою спеціального навантажувача.

Інші будматеріали

Гіпсокартон, ДВП, ДСП, профілі, листи для покрівлі в кузові вантажівки встановлюються на спеціальні грати або кладуться горизонтально.

Перевезення будь-якого будматеріалу пройде успішно, якщо ви замовите послуги в транспортній компанії. Багато фірм пропонують послуги вантажників і спеціально вимагають упаковку будматеріалів.

Поширені запитання

📚 Яка вартість послуги “Доставка будівельних матеріалів”?

Вартість послуги “Доставка будівельних матеріалів” формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для послуги “Доставка будівельних матеріалів”?

Для замовлення послуги Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на послуги “Доставка будівельних матеріалів”?

Замовити послуги “Доставка будівельних матеріалів” можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790