Ціна на доставку побутової техніки у Львові: холодильника, газової плити, посудомийки, пральної машини і т.ін., становить – 700 грн. з підйомом на будь-який поверх. Крім холодильників side by side і інших моделей вимагають розбирання. Вартість доставки і навантаження таких моделей уточнюйте у менеджерів нашої компанії.

Перевезення холодильника – зовсім не проста справа.

Ця побутова техніка, незалежно від фірми виробника і конструкції виробу, дуже сприйнятлива до тряски, вібрації, і якщо перевозити її правильно, то можна уникнути неприємних несподіванок. Необережне, непрофесійне транспортування холодильника може не тільки зіпсувати зовнішній вигляд виробу, але і вплинути на роботу його систем.

Доставка побутової техніки будь-якого виробника, акуратно, швидко, безпечно.

Перевезення холодильника ускладнене тим, що його не можна розібрати, і, щоб уникнути неприємностей, перевозити його потрібно в положенні “стоячи”. Тому важливо правильно вибрати транспортний засіб в залежності від особливостей його конструкції.

Перед транспортуванням холодильник потрібно розморозити. Зробити це потрібно приблизно за добу до обумовленого терміну перевезення. Далі до навантажувальних робіт підключаються наші професійно підготовлені вантажники-такелажники. Зробивши замовлення на перевезення в нашій компанії Ви можете бути впевнені, що ми перевеземо побутову техніку в цілості й схоронності. У цьому нам допоможуть сучасні надійні і якісні пакувальні матеріали.

Якщо у Вас виникла необхідність перевезти нову пральну машинку в упаковці виробника (а вона забезпечує повний захист виробу від можливих ушкоджень), можете зв’язатися з нами прямо з магазину, і очікувати автомобіль оптимальної модифікації з вантажниками через п’ятнадцять хвилин.

Якщо Вам потрібно перевезти пральну машину, що була у вжитку, її необхідно підготувати до транспортування і зробити наступне:

  • злити воду повністю;
  • від’єднати її від системи водопостачання та водовідведення;
  • в окремий ящик упакувати все знімні деталі, шланги, перехідники;
  • в корпусі машини закріпити шнур живлення;
  • спеціальними транспортувальними болтами закріпити барабан;
  • дверцята закрити і зафіксувати;
  • помістити машину в заводську упаковку (якщо вона не збереглася, то можна використовувати скотч або стрейч-плівку).
Tennis – Habitat for Humanity Housing Build Shoot – Peckham, London – 20/6/08
Tennis players Agnes Szavay (R) and Maria Kirilenko during the shoot
Mandatory Credit: Action Images / Paul Redding
Livepic

Всі ці роботи можуть виконати наші фахівці, а потім занурити її в вантажне авто. Перевезення пральної машини в кузові автомобіля здійснюється у вертикальному положенні. Пральна машина фіксується за допомогою спеціальних ременів, що попереджають її переміщення по кузову і випадкове перекидання.

Транспорт

Якщо вас цікавить доставка побутової техніки у Львові недорого, тоді вам варто звернутися в нашу компанію і замовити машину разом з вантажниками. Міцубіші Кантер варто використовувати, коли невеликий за обсягом або вазі вантаж, необхідно доставити в межах міста або за його межами. Маневреність вантажівки на досить високому рівні. Фургон відмінно управляється на вулицях міста. Машина відмінно підходить для квартирних і офісних переїздів, доставки піску в мішках, цементу.

Машина комфортабельна і укомплектована потужним дизельним двигуном з різними системами, які економлять витрату палива і мають низький рівень викидів шкідливих речовин. Фургон обладнаний ізотермічним кузовом. В кузові доступні спеціальні скоби для фіксації вантажу.