Якщо ви маєте досвід проведення ремонтних робіт в будинку, квартирі або офісі, ви знаєте, що зручніше і вигідніше купувати різні будівельні матеріали в великих будівельних супермаркетах, таких, наприклад, як Епіцентр у Львові. Зручність полягає не тільки в величезному асортименті товарів, але і в сервісі, пропонованому цим торговим центром.

Однією з основних послуг є транспортування будматеріалів. Якщо покупець бажає самостійно перевезти свої вантажі, необхідно дотримати деякі правила. Фахівці нашої компанії точно знають, як організувати доставку ваших будматеріалів Львів в цілості й схоронності на найрізноманітніші відстані.

Визначимося з транспортом для вантажоперевезення

Різні види і обсяги будматеріалів змушують покупця відразу визначити, яким видом транспорту потрібно їх перевозити, яким саме автомобілем. Бажання завантажити все в свій легковий автомобіль може обернутися псуванням або самого авто, або вантажу, що перевозиться. Наша компанія підбере оптимальний вид вантажного автомобіля, в який правильно і без проблем доставить Ваш вантаж з Епіцентру у Львові.

Наш автопарк володіє спеціально обладнаними авто для перевезення різних будматеріалів, таких як сипучі матеріали в мішках, довгомірні рулони лінолеуму, ковроліну, руберойду, плитки та ін. Вартість вантажоперевезення у Львові буде залежати від обсягу авто. Наші фахівці підберуть найоптимальніший вид вантажного авто, щоб не переплачувати зайві гроші.

Як правильно завантажити вантаж на машину

Для деяких будматеріалів потрібна спеціальна підготовка до перевезення. Наприклад, перевезти труби, бруси, колоди, дошки або цеглу, які неможливо перевозити окремо, необхідні палети або піддони. Дуже важкі матеріали, неможливо завантажити в вантажну машину вручну, для цього застосовується спеціальна навантажувальна техніка, яка є в наявності у транспортних компаній.

Для того щоб зберегти вантаж від пошкоджень, всі будматеріали потребують якісної упаковки. Їх перекладають картоном, брезентом, зміцнюють спеціальними ременями. Рекомендуємо замовити доставку будматеріалів машинами, де передбачені спеціальні кріплення для вантажів. В першу чергу завантажують найважчі будівельні матеріали, кожен вид перекладають картоном, плівкою або брезентом.

Особливу увагу сипучим матеріалам. Перед завантаженням необхідно перевірити, чи немає в машині гострих і колючих предметів, які можуть пошкодити мішки. Лінолеум, ковролін, руберойд підвішують на ременях, щоб не пошкодити і уникнути заломів. Тендітні матеріали вантажать в останню чергу, максимально захищаючи їх від пошкодження.

Комплексна доставка будматеріалів з Епіцентру

Наша компанія виконує повний комплекс послуг з навантаження, доставки та розвантаження вантажів по Львову, Львівській області. Замовити доставку в нашій компанії, значить отримати повних комплекс послуг, що виконується досвідченими водіями, вантажниками.

Щоб замовити послугу, достатньо зв’язатися з нашим менеджером і вказати адресу, де знаходиться Епіцентр, а також пункт призначення. Ви зможете оперативно вибрати авто, узгодити час і маршрут. При його складанні, ми намагаємося вибрати шлях, щоб мінімізувати час простоїв в пробках.

З огляду на особливості під’їзду вантажного транспорту до будівельних об’єктів, де зазвичай будмайданчик перекопаний і захаращений, досвідчений водій повинен обов’язково правильно зорієнтуватися, щоб не пошкодити товар і його доставити. Адже тільки хороші фахівці з вантажоперевезень можуть впоратися з можливими непередбачуваними обставинами в процесі доставки вантажу з Епіцентру у Львові.