Практично кожен з нас хоча б раз у житті стикався з необхідністю переїзду в новий будинок, квартиру, офіс. Дана процедура трудомістка, витратна за часом і нервова. Щоб позбавити себе від безлічі зайвих клопотів, важливо все правильно розпланувати, підготувати, а також вибрати відповідну транспортну компанію. Сьогодні найбільш оптимальним рішенням для невеликих переїздів є вантажне таксі Львів. У даній статті ми розглянемо його основні переваги і дамо корисні поради, які допоможуть вам заощадити гроші і дорогоцінні нерви.

Вантажне таксі Львів на сьогоднішній день завоювало велику популярність як найбільш зручний та доступний засіб переміщення всіляких вантажів на великі і невеликі відстані.  Грузове таксі Львів затребуване як серед приватних осіб, так і комерційних організацій.

Що таке вантажне таксі і в чому його переваги

Послуги вантажоперевезення в великих містах України актуальні завжди, і Львів не виняток. Доставка товарів, виробничих матеріалів, організація доставки для магазинів, особисті перевезення і переїзди, зміна офісів і т.ін. – все це вимагає якісних послуг вантажоперевезення, так як мати габаритний вантажний транспорт накладно і для підприємств, і для звичайних жителів. До того ж часто перевезення вимагають комплексних послуг (Транпортування, послуги вантажників, монтаж і демонтаж, упаковка і т.ін), які можуть запропонувати тільки фахівці своєї справи.

Паралельно з основною послугою перевезення останнім часом компанії з організації вантажоперевезень стали пропонувати нову для львів’ян послугу вантажного таксі. На перший погляд може здатися, що це типовий маркетинговий хід і ніякої новизни тут немає – той же водій, той же автомобіль, та ж ціна. Але це тільки на перший погляд.

Насправді для простих городян і, можливо, невеликого бізнесу, послуга вантажного таксі Львів набагато зручніше і вигідніше, ніж звичайне вантажоперевезення. Давайте розбиратися чому.

Особливості та переваги вантажного таксі:
 • Швидкість подачі

У послузі вантажного таксі, як і в таксі звичайному, можлива подача що називається “на зараз”, тобто терміновий виклик авто. І це, мабуть, головна особливість послуги вантажного таксі.

У звичайних вантажоперевезеннях компанії не завжди можуть гарантувати наявність вільної машини потрібної вантажопідйомності, тому транспортування планується мінімум за кілька годин до призначеного часу. Для масштабних перевезень (наприклад, офісний переїзд) це не критично, але якщо виникла термінова необхідність перевезти не дуже великий вантаж, це може стати проблемою.

З грузовим таксі Львів ці труднощі відпадають, так як ви запросто можете зробити термінове замовлення і через 15-20 хвилин автомобіль вже буде чекати вас в потрібному місці.

 • Можливість супроводу вантажу

Послуга вантажного таксі передбачає те, що ви будете присутні в автомобілі під час перевезення, що в принципі дуже зручно. Звичайно, приводів не довіряти досвідченому перевізнику немає, але все ж – ви бачите, як закріплений вантаж, куди ви їдете і наскільки акуратно їде водій, що вже вселяє в вас більше впевненості.

До речі, після якісних послуг вантажного таксі багато замовників стають постійними клієнтами компанії і в великих вантажоперевезеннях, так як бачать серйозне ставлення до роботи.

 • Оптимальне авто

Перевозити невеликий вантаж (наприклад, пральну машину або кілька сумок особистих речей) у великому вантажному авто немає ніякого сенсу. Стандартний варіант для вантажоперевезень – триметрова Газель – явно буде завелика для подібного вантажу, ну а мікроавтобус вантажного таксі часто підходить ідеально. Та й закріпити невеликий вантаж в невеликому кузові легше, ніж у великому.

 • Низька вартість

Ціна послуги вантажного таксі Львів зазвичай складається як послуга звичайного таксі, тобто на основі відстані, а не кількості витраченого на перевезення часу, як при звичайному вантажоперевезенні.

Це дозволяє значно заощадити і не витрачатися на абсолютно непотрібний для невеликого вантажу великий вантажний автомобіль.

Таким чином, для дрібних вантажоперевезень по місту і області вантажне таксі Львів– це найкраще рішення. У наявності економія часу і коштів, але особливо в цій послузі цінується оперативність, так як для великого міста це дуже важлива риса.

Вантажне таксі Львів в наші дні є надзвичайно затребуваним. Багато в чому це пов’язано з їх перевагами. Серед них слід виділити:

 1. Висока мобільність застосовуваних автомобілів.
 2. Універсальність у використанні (підходить для перевезення більшості вантажів).
 3. Оперативні терміни реагування на ваше замовлення.
 4. Можливість додатково замовити послуги вантажників.
 5. Весь автопарк постійно справний, адже підприємства дорожать своєю репутацією.
 6. Багато компаній надають послуги з вантажоперевезень цілодобово.
 7. За збереження ваших вантажів повністю відповідає перевізник.
 8. Додатково можна замовити послуги по упаковці, розбирання меблів і т.ін.

Послуги вантажного таксі просто незамінні у випадках переїзду компанії в новий офіс, або сім’ї на іншу квартиру.  Також Вам не обійтися без вантажного таксі, якщо Ви, скажімо, придбали піаніно, нову шафу або диван, а стару вирішили перевезти на дачу.  Адже занурити ці придбання в багажник Вашого легкового автомобіля напевно не вийде.

Дана послуга буде актуальна в наступних випадках:

 • переїзд на нову адресу складу або магазину;
 • офісний або квартирний переїзд;
 • перевезення побутової техніки або меблів;
 • доставка багажу або особистих речей в аеропорт або на вокзал.

Загалом, даний тип послуг універсальний і може допомогти вам впоратися з багатьма життєвими ситуаціями. Зокрема саме через цю особливість послуги вантажного таксі Львів настільки затребувані в наші дні.

Як правило, компанії, що займаються вантажоперевезеннями надають також ряд додаткових послуг, таких як навантаження і розвантаження.  Адже, погодьтеся, що при переїзді саме транспортування речей – це тільки півсправи!  Значно важливішим моментом є акуратне розбирання і упакування меблів, а потім їх збирання на новому місці.  Крім того, при будь-якому переїзді досить складно обійтися без послуг професійних вантажників і якісного пакувального матеріалу.

Тому в більшості компаній послуга «Вантажне таксі» має на увазі наступний спектр послуг, без яких при переїзді не обійтися:

 • навантаження і розвантаження вантажів;
 • розбирання і подальша збірка меблів на новому місці;
 • упакування вантажів;
 • безпосередньо транспортні послуги.

Найбільш поширений автомобіль, який використовується в службах вантажного таксі – це «Газель».  Цей автомобіль поєднує в собі такі важливі якості, як достатня місткість, що дозволяє впоратися з автоперевезеннями будь-яких вантажів, і в той же час відмінна маневреність, яка особливо важлива в сучасних умовах міських пробок.  Головне достоїнство «Газелі» – універсальність: обсяг кузова цього авто підходить як для перевезення одного холодильника, так і для доставки на нову квартиру всіх меблів, які стоялі в старій квартирі.

Сьогодні послуга «Вантажного таксі» надається як спеціалізованими «мувінг» компаніями, так і звичайними службами таксі, що особливо вигідно для споживачів, так як через високу конкуренцію заплативши не дуже високу ціну за цю послугу, вони отримують відмінну якість виконаної роботи.

Тому, на сьогоднішній день в більшості служб таксі великих міст пропонується також послуга вантажних таксі.

Хто найчастіше є клієнтами служб вантажного таксі

Послугами вантажного таксі у Львові, як правило, користуються ті компанії, які не мають можливості або не вважають за потрібне утримувати власний парк вантажних автомобілів.  Приватні особи також досить часто звертаються в служби вантажних таксі, грузове таксі Львів в таких ситуаціях, як квартирний переїзд, виїзд сім’єю на дачу або ж для доставки необхідних будівельних матеріалів при проведенні ремонту.

Послугами вантажного таксі сьогодні також користуються багато великих будівельних підприємств та компаній, зайнятих в сфері комунального господарства.

Так, наприклад, будівельні організації звертаються в служби вантажного таксі, коли потрібно перевезти устаткування на споруджуваний об’єкт. Оскільки для більшості компаній досить накладно мати в своєму розпорядженні спеціальну техніку, а викликати вантажне таксі Львів значно дешевше і простіше. Тому все більше будівельних компаній на сьогоднішній день відмовляються від придбання спеціальних автомобілів, і замовляють вантажне таксі, коли виникає необхідність доставити обладнання на місце. Ціна вантажного таксі цілком прийнятна, крім того, у більшості компаній, які займаються перевезеннями, діє система знижок для постійних клієнтів.

Підприємства комунального господарства також часто використовують грузове таксі Львів для перевезення необхідного обладнання та матеріалів. Так, сьогодні замість залізних труб все частіше застосовуються поліетиленові, для зварювання яких також необхідно спеціальне устаткування. Тому для перевезення необхідних інструментів і різних агрегатів і використовуються послуги вантажного таксі.

Таким чином, служба вантажного таксі на сьогоднішній день є найбільш прийнятним варіантом доставки вантажів за місцем призначення для багатьох організацій і приватних осіб.

Корисні поради при замовленні вантажного таксі

Замовити грузове таксі Львів і при цьому заощадити, напевно, мріє кожен з нас. Ми можемо дати кілька простих порад, які допоможуть вам в цьому. Для початку потрібно розуміти, що це справа не з легких. Різних компаній, що займаються перевезенням вантажів, досить багато. Особливо це стосується великих міст. Зазвичай процес займає більше 15 хвилин. Так як же в такому різноманітті варіантів підібрати один дійсно вартий і при цьому найдешевший?

Знайти відповідне вантажне таксі можна декількома способами:

 1. Дізнатися номер вантажного таксі у друзів і подзвонити диспетчеру.
 2. Вивчити масу пропозицій в Інтернеті.
 3. Залишити заявку на біржі замовлень, яких сьогодні немало (але невідомо, скільки доведеться чекати відповіді).

Вирішувати який із запропонованих варіантів важливіший – ваша особиста справа. Ми ж радимо більше звертати увагу саме на те, як співробітник компанії-перевізника реагує на ваш дзвінок. Обов’язково потрібно задати питання по тарифікації послуги. Важливо, щоб вам зрозуміло пояснили всі наявні умови, додаткові послуги тощо Може бути, у них є якісь знижки та інші програми лояльності. Вони точно не будуть зайвими.

Нерідко доводиться користуватися послугами вантажників. Це зручно для перевезення великогабаритних предметів. Але тут потрібно розуміти, що, як правило, послуги вантажників не включені у вартість замовлення. Так на місці може вийти, що дешеве вантажне таксі Львів виллється вам в досить «важку» суму, якщо заздалегідь не обговорити всі аспекти з диспетчером.

Що робити, коли ви визначилися з компанією?

фото

Нарешті вибрали службу перевезення? Слід подбати про підготовку вантажу, а також приміщенні для його вивантаження і доставки. В даному випадку можна трохи заощадити, якщо завчасно виконати 7 простих дій:

 1. Розбирання. У випадку з великогабаритними вантажами можна розібрати їх при такій нагоді на дрібні складові. Це спростить процес їх перенесення і транспортування.
 2. Нічого зайвого. Всі проходи в приміщеннях повинні бути відкриті. Вантажникам слід забезпечити зручний винос вантажів з офісу, квартири, під’їзду. Це важливо і для вас, так як економить ваш дорогоцінний час.
 3. Упакування. Пам’ятайте, що ніхто краще за вас не подбає про збереження предметів, ніж ви. Природно, можна замовити упакування при дзвінку в службу грузового таксі Львів. Найбільш важливі речі упаковуйте самостійно. Крім зручності це дозволить більше заощадити на доставці.

 1. Замовлення. Якщо потрібно перевезти великогабаритний або нерозбірний вантаж, слід замовити послуги такелажу, викликати спеціальний кран для навантаження або гідроліфт. Диспетчер служби вантажного таксі допоможе вам в цьому.
 2. Збереження. Забезпечте отримання і супровід вантажу. Можете для цього звернутися до послуг експедитора, якщо немає вільного часу. Знову ж це є додатковою безпекою вашого майна.
 3. Питання часу. Важливою радою при замовленні вантажного таксі Львів є призначення оптимального часу. Краще орієнтуватися на ранній ранок або ніч – коли немає великих пробок.
 4. Уточнення деталей. При правильній розмові з диспетчером можна непогано заощадити. Головне задавайте додаткові питання. Ключовий момент – уточніть вартість послуги заздалегідь. Також поговоріть з водієм ще до початку навантаження про точну ціну. Так ви уникнете моменту, коли після завантаження з вас візьмуть більше заздалегідь обумовленої суми.

Всі перераховані вище особливості і поради при замовленні вантажного таксі, без сумніву, можуть допомогти вам заощадити гроші. Головне – чітко обговорюйте всі аспекти з диспетчером і по можливості самі попередньо підготуйте речі до перевезення. Все неодмінно вийде!

Вантажне таксі – швидка допомога при переїзді

Дуже часто виникають в нашому житті моменти, коли щось кудись потрібно перевезти. І якщо це «щось» є громіздким, габаритним, важким, то варто скористатися допомогою людей, які більш компетентні в питаннях вантажного перевезення. Отже, в який же ситуації не варто довго думати, а краще відразу звертатися до послуг вантажного таксі Львів? Як можна позбавити себе від типового клопоту, пов’язаного з перекиданням важких предметів?

Переїзд – ось, що найчастіше хвилює нашого обивателя. Переїзди фахівцями зазвичай поділяються на три основних типи: квартирні, офісні та дачні. Очевидно, що квартирний переїзд пов’язаний з перевезенням домашніх меблів, побутової техніки та особистих речей замовника в інший будинок або квартиру. Переїзд офісний – це транспортування офісної оргтехніки та меблів, яка здійснюється в разі, якщо фірма змінює місце своєї останньої дислокації. Переїзд на дачу – це, як правило, перекидання застарілих меблів і різноманітної непотрібної домашньої начинки кудись в заміське житло. Об’єднує всі ці види перевезення один момент – проводити їх потрібно обережно і правильно. Недбале ставлення може відгукнутися псуванням майна, втратою важливих речей або паперів, а також підірваним здоров’ям людей, що беруть участь в переїзді.

Грамотний підхід до переїзду спочатку має на увазі використання спеціального транспорту, в який можна завантажити і надійно закріпити меблі, що перевозяться, особисті речі, Домотехніку. Можливості звичайного легковика в даній ситуації не актуальні. Потрібна особлива автомобільна техніка, містка і потужна. Якщо у власному гаражі вантажної машини немає, звертайтеся до професійних фірмам, які надають послуги вантажного таксі.

Подібні послуги не обмежуються виключно зазначеними вище видами перевезення. Не менш кваліфіковану допомогу фахівці надають при переїздах магазинів, ресторанів, складів. У даній ситуації дуже важливий професійний підхід, адже перевозити належить спеціалізоване обладнання, важливу документацію, а також упакований виробником товар, від збереження зовнішнього вигляду якого залежить його майбутня реалізація. Співробітники служби вантажних таксі надійно встановлять, закріплять і транспортують будь-який вантаж в кузові великого автомобіля. Число ходок буде залежати від обсягів перевезеного начиння.

Викликавши недороге грузове таксі Львів, ви також без проблем розлучитеся з купами будівельного сміття, які зазвичай залишаються після завершення будь-яких обробно-ремонтних або будівельних робіт. Послуги перевезення також актуальні, якщо потрібно перевезти піаніно, сейф, кавовий або ігровий автомат, інший великогабаритний або нестандартний вантаж. З усім цим професійно і швидко впораються бригади навчених і досвідчених фахівців, які сьогодні працюють в службах вантажних таксі.

Необхідна доставка вантажу в режимі вантажне таксі Львів?

Служби таксі бувають не тільки пасажирськими, а й вантажними, як наша спеціалізована компанія у Львові.

Ми завжди готові допомогти, якщо вам потрібно замовити вантажоперевезення і доставку габаритних вантажів (меблів, техніки, будматеріалів тощо.), які не вміщаються в легкові автомобілі.

Вантажне таксі на годину Львів

Вантажоперевезення на годину, тобто в режимі вантажне таксі газель недорого у Львові на годину, є одним з головних напрямків діяльності нашої компаніі. Грузові фургони нашого великого автопарку завжди в технічно ідеальному стані. Всі без винятку професійні та досвідчені водії дотримуються чистоти і порядку в салоні автомобіля. Вони дуже відповідально ставляться до своєї роботи – повністю відповідають за збереження і своєчасну доставку майна замовника.

Замовити у нас вантажне таксі Львів з вантажниками онлайн або за вказаними телефонами дуже просто.

Зателефонуйте нашим диспетчерам на номер малогабаритного вантажного таксі або заповніть форму заявки, де обов’язково надайте таку інформацію:

 • Адреса відправлення,
 • Пункт призначення,
 • Габарити, вага (хоча б приблизний) і вид вантажу,
 • Дата і час квартирного переїзду,
 • Ваші ім’я та прізвище,
 • Вантажне таксі терміново,
 • Контактні дані,
 • Побажання щодо підбору транспортного засобу для офісного переїзду. У таблиці на нашому сайті вказані ціни на вантажне таксі Львів на погодинну оплату по місту, ціна за кілометр.

Наші фахівці не тільки дуже швидко оброблять вашу заявкуі, зможуть знайти (як на один, так і на кілька автомобілів), але і максимально оперативно зв’яжуться з вами, розрахують скільки коштує виклик, оренда вантажного таксі газель для перевезення і забезпечать швидку подачу вантажного таксі з вантажниками так і без в вказане місце і час.

Для того щоб найняти вантажне таксі, не потрібно укладати юридичний договір, хіба що на тривалу співпрацю або замовлення на регулярну подачу великої кількості вантажних машин для перевезення, доставки на постійній основе. Наші працівники дотримуються техніки безпеки, дбайливо і акуратно поводяться з довіреними їм вантажами. Тому ви можете не сумніватися в 100% безпеці і оперативності доставки вашого майна в бажаний пункт призначення, незалежно від дальності відстані та місця розташування районів Львова, з урахуванням всіх ваших побажань.

Якість і високий рівень сервісу, що надається всіма співробітниками нашої компанії, підтверджені численними відгуками наших клієнтів, які порекомендували нас своїм родичам і знайомим. Переконайтеся в цьому і ви, скориставшись нашими послугами.

Поширені запитання

📚 Яка вартість послуги “послуги “Грузове таксі”?

Вартість послуги “Грузове таксі” формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для послуги”Грузове таксі”?

Для замовлення послуги Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на послуги “Грузове таксі”?

Замовити послуги “Грузове таксі” можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790