Квартирний переїзд – відповідальний процес, який вимагає чимало зусиль і вкладень. Однак позбутися зайвих фінансових і часових витрат дозволить правильний підхід до вирішення проблеми. У цій статті розглянемо ключові особливості та етапи організації транспортування особистого майна з однієї локації в іншу.

Де замовити послугу квартирного переїзду?

Один з найбільш оптимальних варіантів – організація переїзду спеціалізованою компанією.

Професійні працівники якісно і швидко упакують речі, а кваліфіковані водії оперативно доставлять вас і ваше майно в пункт призначення.

На вітчизняному ринку послуг представлено безліч компаній, які допоможуть оперативно і недорого перебратися з одного місця проживання на інше. Наша компанія спеціалізується на питаннях квартирного переїзду.Як правило, в штаті фірми працює велика кількість професійних вантажників і водіїв, а великий асортимент транспортних засобів дасть можливість без труднощів вмістити навіть самі великогабаритні вантажі.

Одним з важливих аспектів квартирного переїзду Львів стане укладення договору, який гарантує якісне виконання робіт в заздалегідь обумовлений термін, вартість послуги та інші аспекти. При цьому, ціна питання не зміниться навіть в разі непередбачених ситуацій (поломка ліфта, автомобіля та інше).

Упаковка особистих речей, меблів

Забезпечити збереження вантажу, що перевозиться, можна, якісно упакувавши речі. У вирішенні даної проблеми допоможуть кілька рекомендацій:

  • бульбашкова плівка – незамінний матеріал для упаковки особливо тендітних речей (фарфор, скло, кераміка і т. д.);
  • картонні коробки допоможуть розсортувати особисті речі за категоріями (посуд, одяг і т. ін.);
  • спеціальний паперовий скотч дозволить зафіксувати дверці і ящики, при цьому, не залишаючи слідів на панелях після його видалення;
  • аркуші картону оптимальні для збереження в цілісності дзеркал, стекол, моніторів телевізора, комп’ютера і т. ін., великогабаритні меблі потрібно перевозити в розібраному вигляді, попередньо видаливши всі стекла, полки, фурнітуру. Якщо комод або шафа повністю розібрати неможливо, всі ручки і висувні ящики потрібно зняти і упакувати окремо.

Щоб перевезти акваріум, потрібно повністю видалити з нього воду, залишивши трохи рідини для транспортування рибок і рослин в меншій ємності. Уберегти тонкі і крихкі стінки можна, обернувши їх пухирчастою плівкою або м’якою тканиною, додатково зафіксувавши їх скотчем.

Побутову техніку під час квартирного переїзду краще перевозити в передбаченій постачальником упаковці. Однак якщо вона відсутня, можна обійтися пінопластовими листами, пухирчастою плівкою і малярським скотчем. Дотримання всіх нюансів перевезення можна довірити вантажникам, які якісно і оперативно виконають свою роботу.

Завершальні етапи переїзду

Після процесу упаковки, слід завантажити все майно в спеціальний автомобіль (мебльовіз) або вантажівку, додатково обладнаний м’якими валиками і джгутами, в ідеалі вибрати автомобіль для вантажоперевезення з гідро, які допоможуть запобігти пошкодженням при транспортуванні. Перш ніж заносити речі в нову квартиру, слід застелити в ній підлогу, щоб уникнути деформації. Після складання меблів і розсортування одягу, посуду, інших вантажів, пакувальна тара викидається.