Сьогодні організація офісних переїздів є досить затребуваною послугою. Офіси переїжджають з місця на місце, компанії розростаються і відкривають нові філії, розширюючи свій бізнес.

Разом з тим, організація офісного переїзду Львів – це досить складний захід, що вимагає багато часу, зусиль і граничної уважності відповідальних за це людей. Щоб спростити собі життя і не порушувати робочий порядок, варто перекласти організацію і проведення офісного переїзду на плечі професіоналів.

Наприклад, наша компанія  надає послугу проведення офісних переїздів під ключ, гарантуючи збереження корпоративної власності, ідеального порядку в документації і особистих речах співробітників фірми.

Які складнощі можуть підстерігати компанію при підготовці офісного переїзду і як їх уникнути?

При офісному переїзді досить великий ризик виникнення плутанини в майні колег, документах і оргтехніці. Уникнути цього допоможе маркування всіх речей в процесі їх упаковки, а також складання інвентаризаційного опису.

Такі заходи не тільки убезпечать майно, а й значно полегшать його розпакування і розміщення на нових місцях.

Найкраще маркувати офісні речі самоклеючими стікерами, на яких буде вказана вся інформація, що стосується конкретного співробітника – його ініціали, поверх, номер нового офісу (відділ або підрозділ), номер кабінету (кімнати). Стікери повинні бути яскравими і розміщуватися на торцевій стороні ящиків. Можна використовувати стікери різних кольорів, щоб додатково позначити тип упакованих речей, їх крихкість і тому подібні характеристики. Головне, не забути написати розшифровку до цього коду, особливо, якщо упаковкою і розпакуванням займатимуться різні люди. Такі заходи здаються занадто серйозними і навіть складними, але насправді вони суттєво економлять час в подальшому.

Як працює команда нашої компанії при підготовці офісного переїзду?

Планування і підготовка переїзду здійснюється досвідченими співробітниками, які, використовуючи якісні пакувальні матеріали, легко і швидко зберуть всі речі, опишуть їх, при цьому не відволікаючи працівників переїзної компанії і забезпечуючи безперервність робочих процесів. Таким чином, замовляючи переїзд під ключ, ви економите не тільки час, а й гроші.

Ми гарантуємо наступні переваги при проведенні офісного переїзду силами нашої команди:

  • Мінімальні часові витрати на підготовку і проведення переїзду без шкоди для діяльності компанії замовника і незручностей для її клієнтів;
  • Виключення втрат документації, канцелярського приладдя та особистого майна;
  • Швидке облаштування та підготовка робочих місць в новому приміщенні відповідно до заздалегідь затвердженого плану.

Наша компанія  професійно вирішує питання, пов’язані з організацією офісних переїздів різної складності. Ми візьмемо на себе переїзд від і до, включаючи продумування логістики процесу, створення оптимального графіка робіт, пакування та маркування вашого майна і, звичайно ж, безпосередньо його транспортування і розпакування на новому місці. Ще раз підкреслюємо, що на всіх етапах проведення робіт ми забезпечуємо комфорт ваших співробітників і можливість займатися професійними обов’язками, не відволікаючись на суєту, пов’язану з переїздом.