Газова плита – це побутовий прилад, перевезення якого пов’язане з великими труднощами. Для початку плиту необхідно від’єднати і упакувати. Без необхідних навичок правильно це зробити неможливо. Навіть одна помилка може призвести до сумних наслідків.

Якщо вам необхідно здійснити перевезення плити, то потрібно врахувати безліч чинників.

Особливості перевезення газових плит

При здійсненні квартирного переїзду або перевезення газової плити, важливо правильно підготуватися до цього процесу:

  • Проведіть від’єднання плити від газових комунікацій. Для цієї мети краще викликати фахівців газової компанії, яка обслуговує ваш будинок.
  • Вийміть весь вміст з духовки і ящика під ним. Грати, які використовуються в духовці теж повинні бути вилучені і упаковані окремо.
  • З варочноъ поверхні зніміть ручки і конфорки. Зафіксуйте дверцята духовки і ящик для посуду за допомогою скотча. Оберніть плиту товстим пакувальним картоном. Додатково можна обмотати побутовий прилад пухирчатою плівкою.

Якщо газова плита перевозиться під час квартирного переїзду, то необхідно знизити ризик її падіння на інші речі. При вантажоперевезенны такого побутового приладу в однині використовується техніка, що комплектуэться спеціальними кріпильними ременями.

Газову плиту можна перевозити як вертикально, так і горизонтально.

При цьому не потрібно думати, на який бік укласти плиту, як у випадку з перевезенням холодильника. Якщо необхідно, щоб плита зайняла мало місця, то її встановлюють вертикально. Але при такому перевезенні важливо ретельно зафіксувати побутовий прилад, щоб уникнути його падіння.

При самостійному перевезенні газової плити можна скористатися особистим транспортом. Такий побутовий прилад поміститься в більшість типів легкових автомобілів: хетчбек, універсал і седан.

Основні рекомендації з перевезення газової плити

Щоб правильно доставити кухонну плиту Львів з одного об’єкту на інший, необхідно врахувати наступні рекомендації:

  • Уникайте навантаження на скло лицьовій панелі приладу.
  • Закріпіть плиту в кузові за допомогою ременів.
  • У вантажному автомобілі для забезпечення безпеки використовуйте підпірки.
  • У легковому автомобілі, щоб плита не зіпсувала оббивку крісел, використовуйте м’які прокладки.
  • Зніміть або зафіксуйте всі рухомі елементи.

Хочете перевезти газову плиту? Краще довірити цю задачу професіоналам з нашої компанії. При всій легкості послуги, потрібно розуміти, що такий побутовий прилад має велику вагу. Для його вантаження і вивантаження необхідно мінімум дві людини.