Про те, що квартирний переїзд Львів – це справа нелегка, знає кожен, хто хоча б раз в житті сам переїжджав або допомагав змінити місце проживання друзям або колегам. Для того щоб ви могли спростити собі і співробітникам мувінгових компаній це завдання, ми з радістю відкриваємо деякі секрети підготовки до такого важливого заходу.

Переміщення меблів

Меблі перед транспортуванням бажано взагалі максимально розібрати на деталі.

Щоб не подряпати підлогу під час переміщення меблів радимо спробувати народні методи:

  • Підкласти під ніжки меблів пластикові або вінілові кришки;
  • Змастити їх ніжки парафіном.

Напевно, ви помічали легкість, з якою вантажники переносять на спині мішки з цементом або з цукром. Справа не тільки в їх фізичній силі, але в техніці підйому вантажу і умінні користуватися спеціальними допоміжними пристроями. При домашньому переїзді теж можна скористатися цими знаннями, що значно полегшить транспортування важких меблів або великої побутової техніки.

Для початку два простих приклади. Пральну машину можна перемістити, використовуючи ДВП. Досить підкласти лист під машинку, і можна її «тягнути» по підлозі.

Для того щоб підняти важку шафу можна скористатися звичайними автомобільними буксирувальними тросами. Саме завдяки цьому нехитрому пристрою стає можливим підняти шафу на 2-4 см.

Упаковка і перевезення одягу

Одяг краще перевозити у великих сумках. Якщо сумки ще деякий час будуть знаходитися в нерозпакованому стані, спочатку потрібно пакувати одяг, який ви в даний момент не носите. Тобто, переїжджаючи влітку, пакуйте спочатку зимові речі, і, навпаки, при переїзді взимку нехай літні речі будуть на самому дні сумок і коробок. Речі, які ви носите часто, і білизну краще взагалі перевозити в окремій сумці.

Взуття, постільну білизну, ковдри, пледи, рушники пакуйте за таким же принципом. Не забудьте підписати сумки і коробки, це дасть вам можливість швидко знайти їх в новому приміщенні.

Підготовка посуду

Скляний і фарфоровий посуд перевозите в коробках, а ударостійкий можна транспортувати і в сумці. Каструлі радимо складати одна в одну (без кришок). До речі, додатково в каструлі можна покласти такі невеликі предмети як чай або каву, каші і спеції, ложки-вилки та інші кухонні дрібниці. Не забувайте використовувати газети або пакувальний папір в якості перегородки. Це дозволить уникнути відколів і подряпин на емалі, а також позбавить вас від зайвого гуркоту.

Пакуємо побутову техніку

Навряд чи ви зберегли оригінальну упаковку від магнітофона або DVD-програвача, яка є найкращим варіантом для транспортування техніки. Якщо її не знайти, в такому випадку радимо підібрати коробки максимально підходящого розміру і ущільнити техніку папером або пінопластом.

Велику техніку, як і меблі, в рушники не завернеш, але в пакувальну плівку можна.

Сподіваємося, з цими порадами ваш переїзд буде легким і безпроблемним. Але, щоб він вже точно пройшов гладко і без стресу для вас, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. В цьому випадку і упаковка, і транспортування вантажів буде проведена професіоналами, а значить, в цілості й схоронності вантаж доїде на місце призначення, а старим і новим житлам не буде завдано ні найменшої шкоди.