При зміні місця проживання необхідно перевезти всі меблі і техніку. Дана стаття допоможе розібратися, як правильно упакувати пральну машинку, щоб не пошкодити її складні механізми і зовнішній вигляд.

Як перевозять нову пральну машинку?

Перевозити стильну машинку Львів, як звичайний великогабаритний предмет меблів неправильно. Це може вплинути не тільки на корпус, а й на роботу приладу.

При покупці стильної машинки в магазині техніки, надається послуга по доставці. В цьому випадку магазин гарантує, що предмет побутової техніки приїде в ідеальному стані. При цьому вона добре упакована, наприклад пінопластом або повітряно-пухирчастої плівкою. Також дотримуються основні правила транспортування. Вона стійко стоїть в автомобілі, не чіпляючи інші предмети. Зазвичай, така доставка вже входить у вартість, тобто є безкоштовною. Це зручно, тому що не потрібно шукати вантажників, які її вивантажать з транспортного засобу, після чого піднімуть на поверх.

При отриманні клієнт повинен ознайомитися з зовнішнім виглядом техніки і з коректною роботою всіх механізмів.

Можливі поломки при транспортуванні

Якщо пральну машинку перевозити неправильно, то може виникнути велика кількість зовнішніх і внутрішніх проблем. Основні з них:

 1. Тріщини на корпусі. Це можливо, якщо неправильно закріпити прилад при переїзді.
 2. Пошкодження шлангу або інших деталей. Якщо вони не були захищені, то це часто виникаюча проблема.
 3. Зміщення або поломка зливного насоса. Виникає при неакуратній упаковці.
 4. Вихід з ладу шнура електроживлення. Відбувається, якщо він ненадійно закріплений.
 5. Поломка панелі управління. Вона може бути пошкоджена іншою технікою або меблями при русі.
 6. Замикання електроніки. Ця проблема може виникнути, якщо вода потрапить на проводку або контакти.

Для того, щоб цього уникнути потрібно дотримуватися основних правил при перевезенні пральної машинки з одного місця в інше. Перевірити якість роботи після переїзду, можна тільки знявши всю упаковку і підключивши пристрій.

Підготовка до перевезення пральної машини

Якщо транспортувати потрібно машинку-автомат, яка вже була у вжитку, то потрібно завчасно подбати про правильну упаковку. Якщо залишилася заводська упаковка, то потрібно її використовувати. Порожнечі, які є, можна заповнити поролоном або пінопластом. Якщо коробки не залишилося, то потрібно ретельно підготувати пральну машинку, виконавши кілька важливих етапів:

 1. Потрібно відключити електричний прилад від мережі і від’єднати від труб водопроводу. Це простий етап, про який часто забувають. Зливний шланг потрібно акуратно скрутити і транспортувати окремо.
 2. Обов’язково злити всю рідину, яка є в машинці. Вона може знаходитися не тільки в барабані, а й в шлангу, патрубках або насосі. При переїзді з неї не повинна литися вода. Рекомендовано після цього повністю висушити всі елементи, тому вода не повинна потрапити всередину важливих механізмів. Особливо це актуально, якщо техніку хочуть перевозити на бічній панелі. Часто в відділення для кондиціонера потрапляє рідина, яка може капати при перенесенні, пошкодивши поверхню в вантажному транспортному засобі.
 3. Надійно закріпити всі дроти, шланги і не забути про люк. Вони не повинні заважати переносити машинку.

 1. Всі наявні виступи слід закрити за допомогою скотча. Так при перенесенні ніхто не пораниться.
 2. Найважливіший етап – це закріплення бака. Для цього потрібно використовувати спеціальні болти. Вони повинні бути в комплекті. Часто їх закріплюють за допомогою скотча на задній панелі. Ці елементи потрібні для того, щоб не допустити небажані вібрації, які можуть виникнути при транспортуванні. Болти прикручуються в отвори на задній панелі.

Чи можна перевезти пральну машину без болтів? Якщо цих пристосувань в комплекті не виявилося, як часто буває, то можна знайти вихід. Для цього підійдуть будь-які підручні засоби. Слід відкрутити болтики, які тримають верхню панель і відкрити її. Всі наявні порожнечі потрібно заповнити плівкою, пінопластом або тканиною. Після чого повернути панель на її звичайне місце.

В цьому випадку бак буде надійно захищений від ушкоджень під час перенесення.

 1. Останній етап – це обмотування всієї пралки м’якою тканиною. Для з’єднання можна використовувати липку стрічку. Після чого потрібно обв’язати всю конструкцію мотузкою. Про підлогове покриття в транспортному засобі теж слід подбати. Можна постелити м’яку тканину або бульбашкову плівку.

Для надійності скотчем або мотузкою також потрібно закріпити дверцята. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій при переїзді.

Фахівці нашох компанії швидко і якісно проведуть всі ці маніпуляції і доставлять прилад за вказаною адресою.