Перевезення телевізора в машині при переїзді може обернутися для замовника (або для фірми-реалізатора), вельми сумно, якщо не будуть дотримуватися певних правил. Моделі з кінескопом транспортуються легко, без ризику пошкодження внутрішнього устрою, треба лише захистити екран від механічних впливів і закріпити прилад нерухомо в вантажному відсіку автомобіля.

Рідкокристалічні телевізори вимагають більш обережного ставлення. Їх виробники приділяють величезну увагу упаковці, намагаючись захистити техніку від будь-якого негативного впливу – низьких температур, ударів, вібрації. Роблять це тому, що матриця ШКТ дуже чутлива.

Телевізори Самсунг на заводі загортають в пухирчасто-повітряну плівку, що захищає корпус і екран, поміщають в амортизаційний пінопласт і коробку з щільного картону.

Навіть у такій надійній тарі транспортувати рідкокристалічні або плазмові панелі, а також телевізор з DVD, потрібно вкрай обережно, на невеликій швидкості автомобіля, уникаючи різких гальмувань. Якщо прилад неможливо перевозити у вертикальному положенні, то треба пам’ятати, що укладати його «матрицею вниз» не можна. Чим більше діагональ екрану, тим обережніше слід бути.

Відомий випадок, коли водій доставив товар акуратно, а при вивантаженні різко відпустив коробку. Вона впала з невеликої висоти, але в результаті тріснула підставка телевізора і розбилася одна з флуоресцентних ламп. Подальша експлуатація була неможливою, мав бути дорогий ремонт.

Неприпустимо, щоб коробка розташовувалася поперек салону або кузова автомобіля – так, щоб лицьова і задня панелі телевізора були орієнтовані по напрямку руху. Найбільш неприємним наслідком цього може стати пошкодження друкованих плат.

Неприємна ситуація була зафіксована під час перевезення телевізора Львів без упаковки в салоні легкового автомобіля. Апарат знаходився в горизонтальному положенні, матрицею вгору, але швидкість руху машини становила близько 80 км / год. При несподіваному різкому гальмуванні прилад випробував одночасно сильний механічний струс, зміщення і удар об дверцята автомобіля, що призвело до пошкодження внутрішнього устрою, що несумісно з подальшою експлуатацією.

Навіть в тому випадку, якщо ваш телевізор упакований в заводську коробку, не варто ризикувати. Великий розмір і вага при русі по нашим дорогам, можуть зіграти поганий жарт. Найбезпечніше перевозити РК телевізор у вертикальному положенні (робочому). Естсественно Ваш телевізор бажано упакувати і добре укласти в машині.

Потрібно пам’ятати, що при перевезенні плазми або РК телевізора, вони не повинні «бовтатися» в машині. Їх необхідно добре закріплювати, для того, щоб під час переїзду вони не впали і не вдарилися об борти машини або про тверді предмети.

Якщо у Вас великий телевізор, не ризикуйте! Довірте його перевезення професіоналам з нашої компанії. По-перше – це збереження Вашого майна, а по-друге – це збереження Ваших нервових клітин.