Сучасна цифрова техніка відрізняється не тільки складністю, але і крихкістю. Телевізори та монітори стали плоскими, але вразливими, адже їх екрани не захищені, як у смартфонів, склом Gorilla Glass. До того ж подібна стаціонарна техніка значно збільшилася в розмірах у порівнянні з попереднім поколінням.

Перевезення рідкокристалічних телевізорів і моніторів не терпить втручання дилетантів. Досить неправильно упакувати сучасний LCD-телевізор для транспортування, щоб розпрощатися з ним назавжди. Тому варто запам’ятати кілька правил, які потрібно обов’язково виконувати при поводженні з цифровою технікою.

Упаковка РК телевізора перед перевезенням

Основні правила перевезення:

1-е. Перш за все РК телевізор або монітор необхідно правильно упакувати. Найкращий варіант – використовувати оригінальну упаковку з пінопластовими вставками. Так само необхідно крихкий вантаж додатково обернути повітряно-пухирчастою плівкою. Не зайвим буде захистити коробку від випадкового намокання зверху стрейч-плівкою і обов’язково закріпити скотчем.

2-е. Крім того, що цифрова техніка повинна бути добре зафіксована всередині упаковки, сам короб з цінним вантажем необхідно правильно розмістити у вантажному відсіку машини для транспортування. Не можна перевозити телевізор Львів лежачи на будь-якій зі сторін і ставити поперек кузова. Рекомендується розміщувати цифрову техніку в природному положенні, вертикально, розгорнувши екраном до борту авто.

3-е. Недостатньо просто поставити вантаж на рівну поверхню – необхідно також подбати про те, щоб він не рухався і не падав під час перевезення. Для цього краще використовувати спеціальний транспорт з наявністю фіксуючих ременів в вантажному відсіку.

4-е. Щоб уникнути пошкоджень потрібно надійно зафіксувати поруч розташований в машині габаритний і важкий вантаж, який може пошкодити електроніку в дорозі.

5-е. Також не рекомендується, економлячи місце в транспорті, ставити на коробки з цифровою технікою будь-які додаткові предмети.

6-е. При транспортуванні потрібно врахувати маршрут. Він повинен розраховуватися з урахуванням якості дорожнього покриття, щоб виключити тряску вантажу в дорозі. Важливі також досвід і навички водія.

7-е. Самим уразливим місцем в рідкокристалічному телевізорі і моніторі є матриця, тому в процесі переміщення і перевезення потрібно уникати низької температури, ударів і різких поштовхів щоб її не пошкодити.

8-е. Обов’язково дотримуватися основних рекомендацій в інструкції, що додається виробником.

Що робити якщо не збереглася заводська упаковка?

Насамперед необхідно підібрати упаковку, яка підходить за захисними властивостями до заводської, це можна зробити самостійно або звернутися в нашу компанію.

Як правило, професіонали пакують РК телевізори так:

  • Підбирається коробка, відповідного розміру;
  • Плазмова панель обертається багатошаровою повітряно-пухирчастою плівкою і поміщається всередину коробки;
  • Обов’язково в ній добре фіксується за допомогою спеціального пакувального матеріалу: пінопласту, поролону або ж в якості ущільнювача застосовуються підручні матеріали: рушники, м’які тканинні речі і т.ін. Найголовніше виключити вібрацію під час перевезення.
  • Коробка зверху обмотується стрейч-плівкою, щоб випадково не намокла, якщо йде на вулиці дощ або сніг і ретельно фіксується скотчем.

Які ще існують важливі моменти при перевезенні РК телевізорів

  • Якщо ви перевозите великий телевізор або плазмову панель, то потрібно не тільки грамотно упакувати крихкий предмет, але і приділити особливу увагу його переміщенню і вантаженню-розвантаженню. Тут важлива точність дій вантажників і акуратність.
  • Неприпустимо в процесі переміщення такої техніки ударяти її об стіни, кути, скоси, обережно потрібно виносити і заносити через дверний проріз, щоб випадково не пошкодити.
  • Найбільш правильним рішенням буде довірити переміщення і вантажно-розвантажувальні роботи під час перевезення великого телевізора або плазмової панелі професійним вантажникам, які мають при собі такелажні ремені.
  • Застосування спеціального спорядження дозволяє не тільки спростити сам процес переміщення важливого вантажу, але є і додатковою страховкою, на той випадок, коли коробка з електронікою може випадково вислизнути з рук робітників.

Тому висновок напрошується один – найголовніше при перевезенні телевізорів, плазмових панелей і моніторів, як і при транспортуванні будь-якого іншого вантажу, звернутися за допомогою до фахівців. Недостатньо буде просто попросити допомогти близьких і друзів. Збереження вашої електронної техніки безпосередньо залежить від того, в чиї руки ви її довірите.