Як перевезти газову плиту, щоб не пошкодити корпус і конструктивні елементи – важливе питання при переїзді. Вибухонебезпечна техніка вимагає не тільки дбайливої експлуатації, але і коректного демонтажу. Перевозити її допустимо в будь-якому транспорті, але краще віддати перевагу габаритному. Простіше замовити послугу перевезення плити на автомобілі у спеціалізованій компанії, щоб мінімізувати ризики.

Демонтаж газової плити

Відповідальний підготовчий етап перед переїздом. Самостійно відключати техніку заборонено. Високий ризик витоку газу, вибуху. Необхідно заздалегідь запросити представника відповідної служби. Він знає, як від’єднати газову плиту безпечно. Необхідно укласти договір з комунальною службою, прийняти роботу, підписати акт. Для підключення агрегату також необхідно викликати слюсаря.

Упаковка плити

Як перевозити електроплиту або газове обладнання, щоб уникнути відколів на корпусі, розриву трубок? Необхідна якісна упаковка.

Алгоритм:

 • Демонтаж решіток, конфорок, всіх деталей, що знімаються, шампурів – неприпустимо залишати їх у внутрішньому просторі. При доставці вони будуть падати, переміщатися, можуть розбити скляні дверцята.
 • Зняття ручок, декоративних виступаючих скоб.
 • Упаковка комплектуючих – обгорнути папером.
 • Чи можна рухати газову плиту, поки не закріплені дверцята – не рекомендовано. Попередньо стулку і шланги щільно фіксуємо до корпусу клейкою стрічкою. Скляну поверхню ізолюємо аркушем картону і обтягуємо корпус пухирчастою плівкою.
 • Корпус – з гофрокартону споруджуємо обгортку для техніки, фіксуємо скотчем.

Аналізуючи, чи можна перевезти газову плиту лежачи, у вертикальному положенні, оцініть тип обраного транспорту. Якщо габарити дозволяють розмістити техніку горизонтально – правильний варіант. На малих автомобілях допустимо переміщати агрегат на задній стінці, щоб скляні дверцята виявилася нагорі.

Які матеріали придбати для упаковки:

 • гофрокартон в листах;
 • скотч;
 • повітряно-бульбашкова плівка;
 • картонні коробки.

Можна використовувати підручні матеріали – мотузки, м’яку тканину для ізоляції, пінопласт. При перевезенні кухонної плити краще задіяти спеціалізований транспорт з надійними кріпленнями.

Транспортування газової плити

Техніку можуть зручно і безпечно переміщати два вантажника, при наявності спеціального візка впорається одна людина. Навантаження здійснюється акуратно, виключаються удари по корпусу, агрегат не можна упускати.

В кузові техніку бажано розмістити у вертикальному положенні, вздовж борту. У транспорті логістичних компаній є спеціальні кріпильні системи, які забезпечують надійну фіксацію, нерухомість в дорозі. При доставці на боці не можна на склі дверцят розміщувати інші вантажі.

Рекомендації для транспортування

Щоб уникнути поломок техніки, краще звернутися до досвідченого перевізника, який гарантує збереження агрегату в дорозі, при навантаженні, розвантаженні. Саме таким є наша компанія. Самостійне перевезення часто здійснюється з помилками:

 • Доставка на легковій машині – лежачи на боці, задній спинці, техніка більше піддається вібрації, на вибоїнах відчуває сильні поштовхи.
 • Відмова від використання фіксуючих ременів, підпірок в вантажівці.
 • Швидкісний режим – не можна швидко переміщатися, якщо агрегат не зафіксований у кузові.
 • Не захищені кути корпусу – ця частина найчастіше піддається сколів.

Техніку потрібно розмістити в машині подалі від крихких вантажів. Якщо вона впаде, під її вагою будуть знищені цінні предмети.