Переїзд завжди тягне за собою безліч складнощів. Більшість з них можна вирішити, звернувшись за допомогою до професіоналів. Так, перевезення меблів вантажники вироблять набагато швидше і якісніше, ніж власники, які не мають ні досвіду, ні фізичних можливостей здійснити спуск і підйом габаритних предметів і їх транспортування. У скільки обійдуться послуги перевезення меблів?

Яка вартість перевезення меблів по Львову?

Наша компанія надає послуги перевезення меблів у Львові вже не перший рік. Розцінки вантажників в даному випадку є чітко обумовленими спочатку. Так, за допомогу в перевезенні, спуску і підйомі меблів замовника очікує погодинна оплата плюс фіксований платіж за подачу автомобіля. Якщо крім предметів обстановки в замовлення буде включена потреба перевезти інше оснащення (наприклад, важкий і габаритний рояль або тендітну оргтехніку) оплата буде збільшена на доплату в розмірі вартості цієї послуги. Скільки коштує перевезення меблів з вантажниками? За годину роботи вантажників доведеться заплатити від 250 гривень. Такі розцінки є одними з найменших в місті. Якщо меблі необхідно спочатку розібрати, а потім – зібрати на місці, загальний прайс буде збільшений (з розрахунку 100 грн / год). Додаткова оплата послуг буде потрібно і за спуск / підйом на поверх, а також упаковку меблів. Розрахунок вартості даних послуг проводиться з урахуванням ваги і габаритів меблів.

Як розрахувати вартість перевезення меблів

Що входить в загальну вартість вантажоперевезення у Львові? Розрахунок проводиться з урахуванням наступних даних:

  • маршрут і відстань між об’єктами (адресами вивезення та доставки вантажу);
  • поверховість будівель (необхідність спуску і підйому меблів);
  • кількість предметів (безпосередньо впливає на час роботи вантажників і тривалість оренди авто);
  • тип перевезених вантажів;
  • необхідність складання / розбирання меблів і упаковки.

Отже, давайте рахувати. Наприклад, необхідно здійснити вантажоперевезення між будинками, розташованими в різних районах Львова. В обох будинках немає ліфтів, а меблі потрібно спустити з 4-го поверху і підняти на другий.

Перше, що варто врахувати – кілометраж (довжину маршруту слідування орендованій Газелі). Даний параметр також входить в загальну вартість. Не забудьте вартість підйому і спуску меблів на поверх. Високу «стінку», що складається з 10-ти секцій необхідно буде спочатку розібрати, а потім – зібрати. Крісла, стільці та столи можна перевезти в початковому вигляді, а ось диван також потребує розбирання (в більшості випадків).

В середньому оренда авто з водієм (підійде Газель для перевезення меблів з кузовом близько 4 м) буде потрібно на 2 години. З огляду на розцінки компанії на таку послугу, даний етап переїзду буде коштувати 250х2 години і 300 грн за подачу авто (800 гривень). Пам’ятайте – при великому кілометражі  може знадобитися доплата.

Розбирання стінки обійдеться власникам в 100 гривень (за годину професіонали розберуть конструкцію).

Стільки ж буде коштувати зібрати її назад. Разом – складання / розбирання меблів обійдеться в 200 грн.

За 2 години роботи вантажників (2 людини) необхідно буде заплатити 400 гривень. Вартість підйому і спуску меблів на поверх – 10 гривень і по 3 грн. за 1 кілограм ваги. Так що за підняття і спуск обстановки в нашому випадку власник заплатить за подолання 4 поверхів (1-ий в розрахунок не береться). Якщо переносити меблі будуть обидва вантажники, то послуга обійдеться в 10х4х2 = 80 грн.

В результаті сума за переїзд протягом 2-х годин складе 800 + 200 + 80 = 1080 гривень. Цю величину необхідно збільшити на суму, яку доведеться доплатити за вагу предметів. Збільшення часу або обсягу робіт спричинить за собою зростання підсумкової суми. Звичайно, всі ці розрахунки приблизні. А як дізнатися точну суму?

Особливості підрахунку вартості перевезення меблів по Львову і області

Кожен клієнт мувінгової компанії хоче знати – на яку суму слід розраховувати при замовленні переїзду. Цю інформацію може надати тільки виконавець після того, як йому буде надана інформація про те, що входить у вартість вантажоперевезення, який маршрут вантажоперевезення меблів по Львову, приїзд команди в якій кількості людей очікує замовник, який транспорт знадобиться для перевезення речей (тоннаж, тип авто ). У більшості випадків все автоперевезення меблів по місту і області мають схожі розцінки. Варіюватися сума буде тільки в залежності від індивідуальних особливостей вантажу.

Дізнайтеся вартість перевезення меблів по Львову зараз

Дізнайтеся, скільки коштує професійне перевезення меблів по Львову та Львівській області, зв’язавшись з менеджером мувінгової компанії. Зателефонувати або написати консультанту можна в будь-який момент в робочий час. Так відповідь на питання про те, які є автомобілі для перевезення меблів і у скільки обійдеться допомога вантажників, буде отримана в потрібний момент.

Якісно і швидко: вантажоперевезення по фіксованій ціні

Не варто турбуватися про те, що вартість переїзду виросте вже в процесі виконання завдання виконавцями. Кошторис обговорюється та узгоджується заздалегідь і не буде змінений під час або після роботи.