З такою проблемою, як транспортування пральної машини хоч раз у житті стикалася, напевно, кожна людина. Шляхів її вирішення не так багато.

Можна відмовитися від перевезення взагалі, тим самим не досягнувши мети. Можна спробувати зробити навантаження і перевезення самостійно, попросивши допомогти друзів або родичів. Але щоб здійснити це, будуть потрібні спеціальна техніка, міцне фізичне здоров’я і певні знання щодо предмету та техніки безпеки. Самим же простим і прийнятним варіантом буде довірити рішення цього нелегкого завдання професійним вантажоперевізникам, таким як наша компанія.

Незалежно від того, чи володієте ви необхідними ресурсами або вирішите скористатися допомогою професіоналів, перед прийняттям рішення буде корисно ознайомитися з інформацією, представленою тут: https://gruzavto.lviv.ua/perevezennia-pralnoi-mashyny-lviv/.

Отже, перед вантаженням в першу чергу потрібно знати про необхідні підготовчі заходи, недотримання яких може призвести до псування майна, поломки або повного виходу з ладу техніки.

Для початку потрібно від’єднати машину від комунікацій: водопроводу і електрики. Це не тільки витягнення шнура з розетки і його надійна фіксація до корпусу пральної машинки, але і від’єднання всіх шлангів, перехідників і видалення з них води. Якщо шланги не відключаєте від корпусу, що буває нечасто, їх потрібно також надійно закріпити, щоб в подальшому вони не заважали транспортуванню. У разі якщо упаковка приладу відсутня, необхідно ізолювати гострі кути і обернути корпус тканиною або щільним папером, щоб уникнути подряпин і пошкоджень.

Далі необхідно подбати про фіксацію бака. На жаль, не всі знають про існування транспортувальних болтів і про те, що вони можуть стати в нагоді в ході експлуатації пральної машинки при перевезенні. За відсутності таких доведеться зняти одну з планок приладу (зручніше верхню) і покласти між стінками і барабаном щільний шар з тканини, вати або поролону. Після того як бак надійно зафіксований, машинку можна вантажити в транспортний засіб. При перенесенні найкраще зберігати вертикальне положення, допускаючи невеликий нахил назад.

Транспортувати пральну машину в ідеалі потрібно стоячи. При цьому бажано розвернути машину боком у напрямку руху і зафіксувати в стоячому положенні, щоб уникнути падіння. Дозволяється транспортування на боковій стінці, що безпечніше з точки зору стійкості, і в крайньому випадку – на задній стінці. Категорично заборонено перевозити пральну машинку на верхній планці. Це може привести до виходу з ладу всього механізму.

У будь-якому випадку, перевезення такого складного приладу, як пральна машина, не передбачає поспіху і вимагає дуже відповідального підходу.