Телевізор потрапляє під категорію крихкого вантажу, тому його перевезення по Львову може обернутися і для замовника, і для перевізника досить сумно, якщо ігнорувати певні правила. Існують різні моделі телевізорів, наприклад, з кінескопом набагато легше транспортувати, ніж рідкокристалічний. В даному випадку ризик пошкодження внутрішніх деталей досить низький і необхідно лише убезпечити екран. А ось з РК-дисплеями ситуація складніша і вимагає виконання деяких вимог при перевезенні.

Правила перевезення РК-телевізорів

  1. Рідкокристалічні телевізори транспортуються відповідно до маркування на упаковці. Їх необхідно звернути в спеціальну плівку, яка убезпечить екран і корпус. Потім монітор упаковують в пінопласт і поміщають в заводську коробку. Якщо ж коробки у вас не виявилося, необхідно подбати про щільний матеріал, яким ви убезпечите телевізор.
  2. Для перевезення телевізора Львів необхідний досвідчений кваліфікований водій, який знає шляхи об’їзду поганих доріг і дотримується низької швидкості під час переїзду.
  3. Транспортувати РК-телевізор необхідно виключно в вертикальному положенні, саме так, як він стоїть у вас вдома. Неприпустимо перевозити телевізор поперек кузова, щоб лицьова або задня поверхня орієнтувалися у напрямку руху. Це може привести до падіння пристрою і механічного пошкодження. Забороняється класти РК-телевізор матрицею вниз.
  4. Під час перевезення заборонено ставити на телевізор сторонні предмети.
  5. Не допускаються механічні дії на упаковку при транспортуванні.

Завантаження та вивантаження телевізора

РК-телевізори важливо переносити згідно з маркуванням і розташуванню ручок на заводський коробці в горизонтальному або вертикальному положенні. Важливо акуратно і дбайливо здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи. Адже в самий невідповідний момент можна упустити техніку, що призведе до дорогого ремонту і фінансових втрат компанії-перевізника. Вантаження і вивантаження бажано здійснювати без використання будь-якої техніки, оскільки навантажувач може пошкодити упаковку і нанести шкоду телевізору.

Багато мувінгових компаній крім послуг вантажоперевезення пропонують додаткові послуги з пакування вантажу. Важливо довіряти таку справу професіоналам, щоб уникнути неприємних ситуацій при переїзді.

Особливості перевезення телевізорів по Львову і області

Від вибору втомобіля, що подається для перевезення телевізора залежить вартість і якість транспортування. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати найбільш підходящий автомобіль і складуть зручний маршрут. Залежно від розмірів і кількості техніки можна замовити Газель або вибрати більш містке транспортний засіб, наприклад – мікроавтобус.

Організація таких переїздів буде вигідна з наступних причин:

  • акуратність навантаження, вивантаження і транспортування;
  • узгодження підбору транспортних засобів;
  • доставка тендітної і габаритної електроніки;
  • точність термінів подачі і низький тариф.

Наша компанія пропонує великий вибір транспортних засобів. Вартість кожної доставки розраховується індивідуально, причому клієнт отримує повний пакет послуг. Бережне перевезення стосується всіх вантажів, що робить замовлення наших послуг найкращим рішенням при будь-якому переїзді по Львову або області.