Електронні прилади і техніка часто є чи не найціннішими речами серед всього майна. Разом з тим, вони також можуть бути і самими крихкими, а це означаэ, до їх упаковки при переїзді висуваються особливі вимоги, про які ми розповімо вам далі.

Дотримуйтесь керівництва по продукту

Керівництво по експлуатації для кожного пристрою обов’язково включає в себе розділ про те, як його необхідно зберігати. Зокрема, тут вказуються оптимальні температурні діапазони і інші спеціальні умови, а також те, що може пошкодити електроніку (вібрації, наприклад). Дотримуючись цієї інструкції, виключіть або зведіть до мінімуму всі фактори, які можуть негативно вплинути на техніку при квартирному або офісному переїзді Львів.

Використовуйте якісні коробки

В ідеалі електронні прилади повинні транспортуватися в «рідних» оригінальних коробках. Якщо вони не збереглися, використовуйте вкладиші з пінополістиролу, щоб ущільнити техніку і коробки, які трохи більше за розміром, ніж ваша електроніка. Найкраще скористатися послугами професійних пакувальників нашої компанії, щоб бути повністю впевненими у високій якості і матеріалів, і заходів щодо упаковки.

Використовуйте допоміжні пакувальні матеріали

Крім коробок вам також знадобиться хороша пакувальна стрічка. Це необхідно для того, щоб коробки залишалися герметичними під час транспортування. Для захисту електроніки також важливо обернути її в бульбашкову плівку, після чого скласти в пакет з щільного поліетилену.

Відключіть і виділіть всі дроти

Обов’язково щільно закручуйте кожен шнур і використовуйте різні мітки, щоб маркувати прилад або пристрій, з якими цей провід використовується. Ви також можете використати свій смартфон, щоб зробити кілька фотографій повного комплекту техніки. Це може виявитися корисним пізніше під час налаштування комп’ютерів, музичного центру, телевізора і інших пристроїв.

Перевозьте техніку при безпечних температурах

Не порушуйте температурний режим, вказаний виробником, якщо ви перевозите електроніку самостійно. Якщо ж ви вдаєтеся до послуг мувінгових компаній, переконайтеся, що техніка буде транспортуватися в безпечному температурному діапазоні і автомобілі служби вантажного таксі обладнані відповідним чином.

Вийміть акумулятори та інші деталі

Щоб не піддавати техніку ризику пошкодження внаслідок корозії і витоку кислоти всередині електронного пристрою, а також беручи до уваги можливість включення електроніки, що може викликати перегрів або інші проблеми, намагайтеся заздалегідь виймати все батарейки і зберігати їх окремо. Якщо ви перевозите принтер, вийміть картридж, щоб уникнути збоїв в його роботі, оскільки існують електронні компоненти, на які може вплинути конденсат, що утворюється при перепадах температур.

Ми можемо допомогти

Ви шукаєте професійну мувінгову компанію, яка знає, як перевезти найчутливішу електроніку? Зверніться в нашу компанію!