Практично всім нам рано чи пізно доводиться стикатися з питанням переїзду. Це може бути переїзд офісний, квартирний або дачний, але в будь-якому випадку зміна місця проживання – справа досить клопітка і непроста. Звичайно, чи не в першу чергу постає питання, хто буде займатися збором і перевезенням речей. Поодинці справитися з усім цим дуже важко. Можна покликати на допомогу знайомих або друзів, але далеко не завжди це можливо і зручно. Куди краще скористатися послугами професійних вантажників Львів. До того ж, в такому варіанті є ще один вагомий плюс – речі будуть переноситися і транспортуватися в відповідності з усіма правилами перевезення, а значить, вони прибудуть на місце призначення в цілості й схоронності.

Критерії вибору вантажників для переїзду

Але у всьому цьому є ще один дуже важливий момент. При виборі команди професіоналів, яка буде допомагати з переїздом, дуже важливо бути уважними та обережними. Сьогодні ринок переповнений пропозиціями і тому можна дуже легко помилитися з вибором відповідальної і порядної бригади.

Ми рекомендуємо при виборі вантажників звернути увагу на наступні критерії:

  • Пунктуальність. Справжні професіонали не сприймають запізнень, якими б аргументами вони не виправдовувалися. Зрозуміло, що від форс-мажорів застрахуватися не можна, але це не повинно бути нормою. Та й зв’язок в телефонному режимі ніхто не відміняв. Якщо вас підводять ще до початку переїзду, навряд чи може йти мова про якусь відповідальність і надалі.
  • Сухий закон. Чомусь в нашій країні п’яні і похмільні вантажники вважаються мало не нормою. Ми ж категорично не рекомендуємо довіряти настільки важливу справу, як переїзд, вантажникам з похмілля і, тим більше що знаходиться під дією алкоголю, оскільки ви ризикуєте безпекою свого майна і, звичайно ж, своїх нервів.
  • Зовнішній вигляд. Зрозуміло, що ніхто не очікує від вантажників, що вони будуть виїжджати в смокінгах. Це очевидно, адже робота такого роду передбачає можливість забруднити або навіть порвати одяг. Проте, наявність брендованої уніформи говорить про солідність компанії, а по відношенню самого працівника до свого спецодягу можна зробити висновки про те, як він ставиться до роботи. Чистий охайний одяг, акуратний зовнішній вигляд – все це дає можливість припустити, що людина буде такою ж педантичною і в роботі.

  • Ввічливість в спілкуванні. Вимагати від вантажників, щоб вони розмовляли мовою Толстого, не варто. Але елементарна ввічливість, мова, не пересипана нецензурними виразами, дуже важлива як мінімум для того, щоб нормально спілкуватися один з одним в ході упаковки, навантаження і розвантаження речей.
  • Наявність відповідного обладнання та інструментарію. Правильне екіпірування говорить про підготовленість вантажника, його компетентність і кваліфікацію. Професійний майстер не приїде на виклик без набору викруток, гайкових ключів, ременів, рукавичок, пакувального скотча і інших необхідних в процесі переїзду аксесуарів.
  • Відповідальність. Хороші вантажники не тільки завжди акуратні в поводженні з дорученим їм вантажем, але і не втрачають часу дарма, уникаючи частих перекурів і безглуздих розмов. Про професіоналізм вантажників також говорить злагодженість дій, чіткість виконання завдань і наявність плану роботи.

Таким чином, якщо вам належить переїзд, який передбачає допомогу команди професійних вантажників, рекомендуємо перевірити вибрані варіанти на відповідність описаним вище критеріям. Так ви зможете уникнути багатьох проблем і не нервувати. Ми ж, у свою чергу, рекомендуємо послуги досвідчених, умілих і інтелігентних вантажників від нашої компанії.