Послуги з перевезення вантажів і особливо перевезення вантажів, яке проводиться в ході переїзду – дуже відповідальний захід. Саме тому важливо приділити особливу увагу вибору служби вантажного таксі. Основний критерій і вимога до роботи такої служби – це доставка в заздалегідь обумовлений термін і цілісність вантажу. Про те, наскільки їх дотримується та чи інша компанія, що займається вантажоперевезеннями, можна судити з відгуків людей, які вже були її клієнтами. Знайти відгуки ви можете в інтернеті, але також уваги заслуговують рекомендації знайомих і колег. При цьому пам’ятайте, що відгуки – річ суб’єктивна, а відповідальність в ухваленні рішення все одно ляже на вас, тому завжди слідкуйте за тим всі плюси і мінуси компанії-перевізника перед тим як замовити транспорт.

Наша компанія  рекомендує вибирати службу вантажного таксі Львів з урахуванням наступних критеріїв:

  • Водії, які займаються перевезенням вантажів, повинні бути досвідченими і мати права відповідної категорії. Деяка вправність, яка дозволить спростити і прискорити процес переїзду, досягається завдяки достатньому досвіду роботи саме в службі вантажного таксі. Також варто поцікавитися тим, чи проходять водії щодня огляд терапевта, який дає висновок про допуск до роботи. Це обов’язкова умова солідних компаній, яка забезпечує безпеку перевезення.
  • Автопарк мувінгової компанії повинен включати в себе вантажні автомобілі різної тоннажності, в тому числі бортові, а також оснащені гідробортами, ізотермічними фургонами, тентами і іншими, необхідними для перевезення специфічних типів вантажів, пристроями.
  • Зрозуміло, потрібно звертати увагу і на вартість послуги. Зрозуміло, що всім хочеться заплатити менше, але підозріло низька ціна перевезення повинна навести на певні сумніви в безпеці перевезення вантажів. Дотримання всіх правил і умов, професіоналізм вантажників і водіїв – це не те, на чому варто економити.
  • За акуратності всередині і зовні автомобілів, зовнішнім виглядом і інтелігентності вантажників теж можна судити про серйозність компанії. До речі, саме цей критерій часто стає приводом повторної або навіть регулярної подальшої співпраці зі службою вантажного таксі, що сподобалася.

Таким чином, визначаючись з вибором служби вантажного таксі, зверніть увагу на зазначені вище пункти. Зауважимо, всім їм відповідає наша служба організації вантажоперевезень і переїздів. При замовленні послуги перевезення вантажів в нашій компанії  ви отримаєте наступні переваги:

  • Диспетчер завжди допоможе вам з оптимальним вибором автомобіля при замовленні послуги, а також відразу назве її вартість;
  • Ви зможете замовити обрану вантажну машину в будь-який зручний для себе час, в тому числі, вечірній або нічний;
  • Всі машини гарантовано справні і мають чистий салон, оснащений всім необхідним, тому можна не переживати з приводу збереження вантажів.