Є речі, які при переїзді вимагають особливо дбайливого поводження. І до таких речей варто віднести холодильник. Тут відразу виникає безліч питань про те, як же правильно транспортувати цю техніку, щоб не нанеси їй ушкоджень. І тому якщо намітився переїзд зокрема перевезення холодильника Львів – це проблема, яку потрібно вирішити в першу чергу.

Звичайно, ніхто не сперечається з тим, що тут можна скористатися послугами сусіда, який за кілька десятків гривень із задоволенням перевезе холодильник на своєму легковику. Але питання в тому, чи буде після такого перевезення холодильник працювати і далі? Тому щоб не ризикувати, довіряти перевезення цього насправді цінного вантажу варто замовити перевезення холодильника з вантажниками.

Як підготувати власний холодильник до перевезення

Перш, ніж почати вантажити цю побутову техніку, холодильник необхідно підготувати до подальшого перевезення. Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. Звільнити його від продуктів харчування.
  2. Розморозити.
  3. Гарненько вимити як всередині, так і зовні.
  4. Витягнути всі полички і ящики, які під час перевезення можуть його пошкодити.

Якщо у холодильника збереглася його заводська упаковка, то це буде ідеальне рішення для транспортування. Якщо ж упаковка не збереглася, то в цьому випадку можна використовувати картон, пінопласт або повітряно-бульбашкова плівку. І, звичайно, не варто забувати про те, що необхідно добре зафіксувати двері цієї побутової техніки, щоб під час перевезення в автомобілі вона не була відкрита і не зламалася.

Правила перевезення холодильника

Холодильник в кузові автомобіля повинен розміщуватися строго вертикально. У виняткових випадках, коли техніка перевозиться на невеликі відстані, а дорога до місця призначення має ідеальне покриття, можна перевозити холодильник на бічній або задній стінці.

Коли холодильник буде перенесений в кузов автомобіля, його необхідно жорстко зафіксувати і обов’язково перевірити, чи не зможуть в дорозі відкритися його дверцята. Саме з цієї причини для транспортування високих предметів варто використовувати тільки спеціалізований транспорт. При цьому щоб перевезти холодильник висотою до 1,70 см потрібно фургон, висотаякого становила б 1,90 см. Якщо висота техніки від 1,80 до 1,90 см, то висота кузова повинна бути ніяк не менше 2 метрів.

При неправильному перевезенні холодильника можуть виникнути різні неприємності, аж до того, що може обірватися компресор або витекти фреон. Саме з цієї причини довіряти перевезення цього насправді дорогого вантажу варто тільки професіоналам своєї справи, які доставлять техніку до місця призначення в цілісності й схоронності.

Зверніться в нашу компанію, заходьте, при замовленні перевезення оформіть заявку онлайн і отримаєте знижку в 10%, а ми з задоволенням вирішимо вашу проблему в короткі терміни і недорого.