Як перевезти піаніно Львів, не пошкодивши його? Таке питання виникає у багатьох власників цього музичного інструменту на етапі переїзду. Піаніно є об’ємним вантажем. Навіть найменший інструмент важить близько 130 кг. Вага більших примірників складає в середньому 400-500 кг. Про те, як грамотно організувати перевезення різних видів піаніно і уникнути можливих пошкоджень, ми розповімо в цій статті.

Як перевезти Спінет?

Спінет – найменша різновид піаніно. Інструмент має порівняно невелику висоту (близько 1,2 м) і важить в середньому 130 кг.

Щоб грамотно перевезти Спінет, необхідно:

  • Заздалегідь спланувати маршрут, попередньо переконавшись, що інструмент можна вільно пронести через всі двері і отвори, які зустрічаються на шляху.
  • Залучити не менше 4 чоловік для здійснення вантажних робіт.
  • Зафіксувати кришку клавіатури і самого музичного інструменту за допомогою транспортного скотча. Сам Спінет при цьому варто обернути щільним м’яким покривалом, щоб уникнути подряпин.
  • Акуратно перенести інструмент в автомобіль. При цьому рекомендується робити зупинки через кожні 1, 5 метра шляху від квартири до транспортного засобу з метою безпеки.

Основні особливості перевезення звичайного піаніно

Вага цього музичного інструменту становить в середньому від 180 до 500 кг, а висота – близько 1,5 м. Досить великі габарити піаніно ускладнюють процес його транспортування. Для грамотної організації перевезення піаніно потрібно:

  1. Ретельно спланувати маршрут прямування і переконатися, що піаніно зможе пройти через наявні в приміщенні дверні прорізи.
  2. За допомогою спеціального скотча зафіксувати кришку самого інструменту і кришку клавіатури.
  3. Обмотати піаніно щільним м’яким покривалом з метою запобігання подряпин і інших пошкоджень при переміщенні.
  4. Помістити інструмент на спеціальний широкий вантажний візок, якщо ширина прорізів дозволяє його пронести. Якщо зробити цього неможливо, переміщення піаніно до автомобіля здійснюється без візка, на руках.
  5. Акуратно занести музичний інструмент всередину транспортного засобу і зафіксувати його.

Як перевезти фортепіано?

Цей музичний інструмент має велику довжину і низький центр тяжіння. Вага фортепіано становить від 380 до 700 кг. Великі габарити цього музичного інструменту ускладнюють процес його перевезення. Грамотна організація транспортування фортепіано передбачає дотримання наступних правил:

Ретельне опрацювання маршруту. Важливо врахувати, що до навантаження цього музичного інструменту в транспортний засіб його необхідно буде пронести через отвори, що зустрічаються на шляху боком. При цьому повинен залишитися простір, щоб фортепіано помістилося в отвір і по висоті.

Підготовка інструменту. Кришка самого фортепіано і кришка клавіатури надійно фіксуються за допомогою спеціального скотча. Ніжки від’єднуються і транспортуються окремо.

Забезпечення безпеки. Як вже зазначалося вище, фортепіано відноситься до дуже важких інструментів, тому до його переміщенню залучаються кілька людей. Професійні вантажники володіють необхідними пристроями для транспортування габаритних вантажів і здійснюють необхідні роботи відповідно до встановлених норм безпеки.

Перевезення піаніно – досить складний захід, який має свою специфіку. Некоректне поводження з цим інструментом може привести не тільки до пошкоджень самого виробу, а й до різних травм. Щоб уникнути неприємних наслідків, рекомендуємо довіряти цю роботу професіоналам. Тільки фахівці знають, як правильно підготувати піаніно до транспортування і перевезти його, не пошкодивши. Звернувшись до співробітників нашої компанії, ви зможете довірити їм всі завдання по організації доставки музичного інструменту і при цьому бути повністю впевненими в його збереження.