Якщо вас чекає переїзд, то вам треба буде розв’язати чимало поточних питань. Один з найважливіших – це перевезення побутової техніки. Пральна і посудомийна машини, холодильник, електроплита «не люблять», коли їх переносять і транспортують.

Адже навіть при невеликому ударі, вони можуть вийти з ладу і ніколи більше не включатися. Щоб побутові помічники і далі вас радували, пропонуємо вам кілька корисних порад менеджера нашої компанії.

Як підготувати побутову техніку до перевезення?

Якщо хочете, щоб техніка і в новому місці, куди ви її перевозите, працювала без перебоїв, ретельно підготуйте її до перевезення або найміть команду, яка професійно цим займається. Тут точно не варто економити. Адже в будь-якому випадку, покупка холодильника або пральної машини обійдеться набагато дорожче.

Спочатку потрібно демонтувати всю вбудовану техніку. Перед тим, як її відключати і пересувати, прочитайте інструкцію. На багатьох приладах спочатку потрібно вимкнути кнопку «Старт» і тільки потім висмикувати вилку з мережі.

Побутову техніку необхідно надійно упакувати. Добре, якщо у вас збереглися заводські картонні коробки. Якщо їх немає, використовуйте папір, скотч, поліетиленову плівку і будь-який інший пакувальний матеріал. Будь-які дверки і скриньки краще зафіксувати скотчем. Ручки теж потрібно упакувати в плівку, щоб вони не подряпалися і не зламалися.

Не забудьте, що з холодильника потрібно обов’язково витягнути скляні полки і ящики для овочів. Скло добре упаковується в бульбашкову плівку і перевозиться окремо. Найлегше перевозити пароварку, мікрохвильовку, кухонний комбайн і іншу дрібну техніку. Їх можна просто скласти в будь-які картонні коробки і зафіксувати папером і пінопластом.

Як переносити і вантажити побутову техніку?

Перенесення, навантаження і розвантаження побутової техніки вимагає від вантажників досвіду і вправності. З таким завданням впорається далеко не кожен новачок. Тому якщо ви ніколи цього не робили, краще найміть бригаду фахівців. Великогабаритну техніку повинні переносити в горизонтальному положенні мінімум дві людини. Під час перенесення стежте, щоб вони не зачепили кути стін, дверей і кузов – від цього на металі можуть залишитися подряпини і вм’ятини.

Зверніть увагу, що після транспортування деяку техніку не можна запускати відразу. Наприклад, холодильник можна включати в мережу тільки через добу. Про це написано в інструкції до кожного побутового приладу.

Який потрібен автомобіль для перевезення побутової техніки?

Зазвичай для перевезення побутової техніки Львів використовують малотоннажні вантажні автомобілі. Якщо ж вам потрібно перевезти дуже великий обсяг техніки, тоді знадобиться машина більшої вантажопідйомності. У нашій компанії особлива увага приділяється саме підбору оптимальної вантажівки. Ми розуміємо, що в кузові повинен компактно розміститися весь вантаж, але і там не повинно бути багато вільного місця. Навіщо замовнику платити за перевезення повітря? Тому, якщо хочете заощадити, наполягайте, щоб вам підібрали машину з відповідним обсягом кузова. Якщо в конкретній фірмі пропонують занадто великий автомобіль, краще відразу відмовитися від їхніх послуг.

Щоб техніка не впала і не ушкодилася під час перевезення, в кузові її потрібно зафіксувати. Для цього зазвичай там є спеціальні стягнуті ремені. На цей момент ми також рекомендуємо звертати увагу. І головне, мувінгова компанія повинна нести відповідальність за збереження вантажу, що перевозиться. Якщо вони не гарантують безпеку його транспортування, краще знайти інших виконавців, що розуміються на особливостях перевезення побутової техніки.