Будівельне сміття, викинуте до вуличних побутових контейнерів і громадських сміттєвих баків, напевно не раз кидалося в очі мешканцям, хоча ні для кого не секрет, що недобросовісні будівельники і виконроби відверто нехтують правилами утилізації сміття.

Ще більше обурення викликають стихійні звалища, уподобані різними будівельниками з довколишніх будов. Запитайте будь-якого бригадира ремонтників, куди вони дівають будівельне сміття, і відповіддю буде мовчання.

Невже так складно організувати вивезення будівельного сміття? Виявляється, для людини недосвідченої, все не так просто, ось через що:

 • Потрібна вантажна машина необхідної вантажопідйомності і обсягу. Причому машина, яку не шкода дряпати і бруднити під час навантаження сміття;
 • Обов’язково потрібен екскаватор, знову з такими ж вимогами;
 • Кілька підсобних вантажників, які допоможуть пакувати сміття в пачки;
 • Необхідно уявляти куди все це вивезти, чи запустять нас на полігон, скільки візьмуть за утилізацію, і що пояснювати дорожнії інспекції, якщо машину зупинять і зажадають пред’явити необхідні документи.

Швидше за все, у простого громадянина всього цього обладнання немає, на відміну від спеціалізованих організацій, наприклад нашої компанії, в якій знають як здійснити вивезення будівельного сміття Львів недорого і якісно.

Як відбувається процес навантаження, упаковки, якщо це необхідно, і вивезення будівельного, або будь-якого іншого габаритного сміття, що вимагає поховання на сміттєвому полігоні. Навіть пересічному обивателю не важко розбити його на етапи:

 • Для початку необхідно оцінити загальний обсяг сміття і габарити елементів сміття, які невиправдано складно зігнути-обрізати-обламати до потрібної для транспортування довжини;
 • Далі необхідно визначитися з доцільністю використання пакувальної тари (мішків, пакунків, бункерів і спеціальних контейнерів);
 • Розібратися з методом навантаження сміття на машини – це буде бригада вантажників, екскаватор або міні-кран, і завантажити сміття на машину (ни);
 • Вивезти все на найближчий полігон, або пункт утилізації відходів.

Це звичний всім підхід, і треба зауважити досить трудомісткий і витратний, який повсюдно використовується будівельними фірмами і бригадами ремонтників. Сучасний підхід до культури і організації праці, а також більш екологічний – це використання заздалегідь передбачених ємностей, бункерів і контейнерів. Встановлені на об’єкті будівництва (ремонту), вони служать як би великими сміттєзбиральниками, в звичному розумінні цього слова, і дозволяють організувати поетапне вивезення будівельного сміття. Ще один плюс такої схеми збору – можливість сортувати відходи в процесі скидання в бункери, розділивши метал, скло і пластик. Установка бункерів, ємністю 8 кубометрів, і більш габаритних контейнерів, що мають ємність від 27 до 36 кубічних метрів, здійснюється на умовах оплачуваної оренди.

Корисним моментом в сортуванні сміття по бункерах є запобігання потрапляння токсичних відходів, наприклад залишків антигрибкових грунтовок і покриттів в загальну масу сміття.

Наша компанія є одним з підприємств, яке свого часу досить серйозно заявило про себе своєю якісною роботою, і надає, наприклад, в чіслі інших, таку затребувану послугу, як вивіз сміття газеллю у Львові дешево. Цікава пропозиція надійшла від цієї компанії великим будівельним організаціям, пропонуючи спеціальні умови постійної роботи. Крім навантаження та вивезення сміття компанія, за окремою домовленістю, надає послугу прибирання території. Замовивши послугу з вивезення сміття, клієнти замовляють цілий комплекс заходів, а саме:

 • Встановлення бункерів і контейнерів необхідної місткості на території проведення будівельних робіт;
 • Складання та упаковку в спеціальну тару сміття і відходів;
 • За допомогою екскаватора-навантажувача завантаження сміття та відходів на машини;
 • Вивіз на сміттєві полігони, або на підприємства з переробки сміття, на роботу яких видано відповідний дозвіл і ліцензія;
 • Поки вивозитися будівельне сміття, вільними співробітниками проводиться прибирання території і демонтуються незатребувані бункери і контейнери.

Робота з подібними підприємствами відбувається зазвичай за однаковою загальноприйнятою і налагодженою схемою. Спочатку дзвінок на Call-центр з описом обсягу і термінів виконання робіт, а також узгодження розцінок. При необхідності співробітник фірми виїжджає на місце і оцінює обсяг робіт. останній етап, це безпосередньо прибирання і вивезення будівельного сміття на спеціалізований полігон.