Фен-шуй сьогодні популярний у всіх сферах людського життя. Навіть, якщо не вникати глибоко в суть цієї філософії і вчення, то це, як мінімум, допомагає заспокоїтися і розслабитися, що дуже непросто в божевільному ритмі переїзду. Сьогодні ми розповімо про те, як фен-шуй допоможе принести удачу! Вірити чи не вірити в них – це залежить лише від вас. Але рекомендуємо, як мінімум, звернути увагу на практичну їх частину.

Залишаємо старе житло

Отже, перше, з чого варто почати – це з наведення порядку в старому житлі. Не пошкодуйте сил і часу, приберіть і відремонтуйте там все. Напевно нові мешканці вас подумки неодноразово подякують, і ця енергія добра обов’язково повернеться до вас. Ну, або як мінімум, ви віддасте належне всім правилам хорошого тону.

Крім того, з точки зору фен-шуй, всі речі потрібно скласти і запакувати дбайливо, з увагою і любов’ю. І, звичайно ж, відразу позбавляйтеся від непотрібного вам мотлоху, перш за все, поламаних і побитих речей, старого немодного одягу і тому подібного. Так ви налаштуєте себе на зміни на краще у своєму житті.

Якщо ви хочете закріпити ефект, подумки попрощайтеся з будинком, згадайте все хороше, що було у вас тут, подякуйте йому за це, можете навіть погладити рукою стіни. Якщо хочете, спробуйте описати ці спогади на папері і забрати їх з собою в нове житло.

Переїжджаємо в нову обитель

Переїзд в новий будинок по фен-шуй краще запланувати на період зростаючого місяця і проводити його вранці. Тим більше, це взагалі зручно, адже чим раніше почати квартирний  переїзд Львів, тим швидше можна впоратися з усіма справами.

Згідно з принципами фен-шуй, в нове житло першими повинні зайти його власники. Не вантажники з речами, а саме члени сім’ї! Нехай навіть це буде просто ритуал, адже після того, як вони побувають там, можна відразу ж виходити на вулицю. Згідно відомої прикмети, з собою можна взяти і кішку. Або собаку.

Після того, як речі будуть занесені, рекомендується відкрити всі вікна і крани з водою, щоб, так би мовити, очистити залишки «чужої» енергії. Не переживайте, що ви занадто охолодите приміщення або нераціонально витратите ресурси, не потрібно тримати вікна і крани годинами, достатньо лише кількох хвилин. Зверніться, нехай навіть подумки, хоча можна і вголос, до нового будинку, подякуйте йому за теплий прийом і попросіть і далі дарувати вам затишок, радість, спокій і благополуччя.

Потім організуйте невелике гуляння. На ньому обов’язково повинні бути присутніми солодощі. Чай з тортиком в той же вечір – ось ідеальне рішення. По-перше, згідно з принципами фен-шуй, це забезпечить солодке і радісне життя в новому будинку, а, по-друге, це просто-напросто допоможе розслабитися і зняти стрес після напруженого трудового дня.

І – ще один важливий момент – перед сном не забудьте провітрити приміщення ще раз!

Консультації фахівців нашої компанії допоможуть вам правильно застосувати ці знання.