Зміна місця проживання – завжди хвилюючий і що вимагає зосередження процес. Але якщо підготуватися до нього заздалегідь, більшості складнощів вдасться уникнути. Як зробити переїзд в нову квартиру комфортним? Коли краще переїжджати в новий будинок? Відповіді на ці та інші питання допоможуть знайти наші поради при переїзді в нову квартиру.

Як організувати переїзд на нову квартиру

Хочете розпланувати переїзд в нову квартиру – уважно вивчіть відгуки тих людей, хто вже пережив зміну проживання. У цьому випадку правило «на чужих помилках вчаться» спрацьовує в повній мірі.

Що потрібно зробити при переїзді в нову квартиру в першу чергу? Радимо почати планування переїзду з складання плану справ з урахуванням найдрібніших деталей і розкладки пунктів за часом.

Запишіть все те, що зможете згадати, в блокнотик. Не забудьте вписати в перелік номери корисних служб – оренди вантажного таксі, майстрів із збирання та розбирання меблів, комп’ютерного майстра, клінінгової фірми.

Уважно поставтеся до процесу перевезення меблів. Згадайте, що з предметів вашої обстановки можна розібрати, а які елементи зажадають транспортування в зібраному вигляді. Ці деталі необхідно буде повідомити при спілкуванні зі співробітником мувінгової компанії. Також згадайте про необхідність упаковки меблів і техніки, а також речей і предметів побуту – цей процес допоможе уникнути псування майна і його втрати.

Переїзд в нову квартиру – з чого почати? Обов’язково врахуйте розмір свого бюджету. Виходячи з попередньо складеного кошторису можна доповнити список справ необхідними пунктами або викреслити зайві. Так, упаковку меблів можна довірити професіоналам або заради економії зробити самостійно. Врахуйте найдрібніші деталі. Наприклад, додаткові витрати можуть бути пов’язані з:

  • необхідністю підйому / спуску речей на поверх;
  • викликом додаткових вантажників;
  • затримкою в дорозі;
  • оплатою послуг клінінгових фірм, майстрів для навішування гардин, підключення сантехніки тощо.

Ретельно продумайте черговість занесення меблів в нове приміщення. Для цього попередньо розплануйте розстановку обстановки, техніки, інших предметів.

В процесі упаковки меблів та збору коробок з дрібними речами підписуйте тару. Так буде простіше зорієнтуватися, де верх, а де низ короба, а також швидко знайти необхідний предмет. Подбайте про комфорт усіх учасників переїзду. Особливо, якщо в будинку є маленькі діти і тварини.

Переїзд в нову квартиру відразу після ремонту може бути пов’язаний з наявністю запаху фарби, а також відсутністю всіх важливих підключень. Заздалегідь зв’яжіться з майстром для установки техніки, інтернет-провайдером, переконайтеся, що всі бюрократичні питання з комунальними службами вирішені.

Здійснили успішний квартирний переїзд Львів – що потрібно зробити далі? Займіться організацією комфортного проживання. В першу чергу розпакуйте і розставте найбільш потрібні предмети побуту та меблі, посуд, підключіть холодильник, знайдіть, де на зберігання було розміщено постільна білизна. Всіх цих пунктів і складнощів допоможе уникнути співпраця з нашою компанією, яка організовує комплексні переїзди. В цьому випадку вам залишиться лише узгодити час для здійснення процесу.

Коли переїхати на нову квартиру краще

У більшості випадків складності в процесі переїзду пов’язані з великою завантаженістю доріг і фірм, що надають необхідні послуги. Порадьтеся з мувінговим агентством – коли краще переїжджати. Виберіть час, відмінний від годин пік – вдень ​​в будні дні або у вихідні. У теплу пору року переїжджати комфортніше – холодна погода і часті опади не вплинуть на пересування вантажного таксі і не зіпсують речі при їх знаходженні на вулиці.