Переїзд вашого дивана буде максимально комфортним і безпечним, якщо дотримуватися кількох простих правил. Є два способи його переміщення – в зібраному і розібраному вигляді. Назвати вартість перевезення дивану по Львову досить складно, вона залежить від відстані, поверховості, складності виносу, габаритів дивана.

Особливості розбирання дивана для перевезення

Розібрати диван для перевезення варто, якщо його габарити не дозволяють без ризиків подолати дверний отвір, багато тендітних елементів, декоративних деталей. Демонтовані меблі легше упакувати, вантажити, переносити, не привертаючи багато вантажників.

фото

Алгоритм:

 • Перед розбиранням дивану для перевезення потрібно вивчити механізм, в залежності від його виду демонтувати деталі. «Книжка» – необхідно підняти сидіння, опустити на спинку, відкрутити гайки, зняти підлокітники. Моделі мають конструктивні особливості, їх варто врахувати при розбиранні, щоб не порушити цілісність предмета.
 • Як перевозять дивани з безліччю деталей – всі елементи після розбирання підраховують, упаковують в пакети, маркують. Варто зберегти схему виробника, щоб швидко зібрати меблі.
 • Упаковка великих складових – підлокітники, знімні рами, сидіння ізолюють пухирчастою плівкою, м’якою тканиною, щоб уникнути проколювання оббивки, подряпин, відколів. Механізм стягується шпагатом, щоб він став нерухомим.

Для захисту меблів від вологи, опадів можна обтягнути поверхню плівкою, брезентом.

Перевезення дивану

Фахівці нашої компанії підкажуть вам, як можна транспортувати ваш диван – в зібраному або розібраному вигляді, правильно розберуть його і зберуть на новому місці, упакують кожну деталь, акуратно винесуть з квартири, не пошкодивши ремонт та інше майно. Найголовніше, ви заощадите час, нерви і гроші.

Транспортування дивана в цілісному (зібраному) вигляді

Бувають моделі диванів, які розбирати не можна, їх потрібно транспортувати зібраними. Звичайно, такий спосіб перевезення дивану Львів більш трудомісткий і ускладнений не лише розмірами і вагою самого дивану, але і умовами його виносу.

Варіант переміщення меблів без демонтажу зручний, якщо габарити дозволять пронести його через отвір дверей. Не потрібно займатися розбиранням, запрошувати фахівця.

Що врахувати:

 • Заздалегідь виміряти довжину, ширину об’єкта – переконатися, що вийде без ризиків перемістити меблі по сходовій клітці. Найскладніше перевозити кутові моделі, з великими виступаючими елементами, важко маневрувати, зберегти цілісність оббивки.
 • Забезпечити фіксацію – перед вантаженням в транспорт еврокнижки, викатні варіанти, моделі з підйомними механізмами додатково стягують стрічкою, мотузкою, щоб не допустити розкладання в дорозі.
 • Вибір транспорту – логістична компанія аналізує масу, габарити об’єкту, пропонує машину з потрібною вантажопідйомністю.
 • Навантаження – такелажники використовують підйомні пристосування, пандуси.
 • Кріплення в кузові – необхідно фіксувати в нерухомому положенні, використовуються ремені, дерев’яні обмежувачі, обрешітку.

При перевезенні раритетного, дорого предмету варто замовити спеціальний чохол, який мінімізує ризики ушкоджень в дорозі.

Допомога вантажників в перевезенні дивану

Якщо ви замовляєте перевезення дивану Львів в нашій транспортної компанії, то наявність або відсутність вантажного ліфта позначиться на ціні замовлення – зазвичай за кожен поверх потрібно доплатити окремо. Тому заздалегідь обміряйте ваш диван і розрахуйте, чи поміститься він в ліфт, перш ніж замовляти перевезення.

Вантажники у Львові від нашої компанії обов’язково підготують диван до перевезення, закріпивши всі деталі, перев’яжуть сам диван, щоб він не розкрився під час перевезення, зафіксують і зміцнять в вантажній машині. Найвразливіше місце в дивані механізм трансформації, який дозволяє розкладати диван. Ось його якраз і треба правильно зміцнити, надійно зафіксувати від несподіваного удару і розкриття під час транспортування.

Як упакувати диван для перевезення?

Бруд, волога, тряска, випадкове падіння, удари – при доставці меблів необхідно приділити увагу упаковці. Ефективна ізоляція конструктивних деталей знизить ризики в дорозі, під час навантаження і розвантаження.

Упаковка:

 • Поверхні з м’якою оббивкою, шкірою – спеціальні чохли з стягуючими ременями. Для ізоляції використовують бульбашкову плівку, щільну тканину, великі пледи.
 • Кути – можна обкласти листами картону, затягнути обгортковий матеріал скотчем.
 • Ніжки – бажано демонтувати, немає такої можливості – ізолювати тканиною, поролоном, картоном.
 • Декоративні елементи, знімні дзеркальні поверхні – запакувати окремо в картонні ящики, порожнечі заповнити тканиною, папером, ящик щільно затягнути скотчем.

Перевезення дивану Львів будь-якої моделі – складний захід, його краще довірити компанії, яка гарантує збереження в дорозі, готова компенсувати збитки.

Перевезення меблів – це ціле мистецтво!

Вам здається, що перевезти меблі дуже легко? Тоді ви, ймовірно, ніколи не пробували впоратися з цим завданням самостійно. Адже насправді це ціле мистецтво!

Найперший етап – це підготовка. Для початку необхідно підрахувати, скільки і яких предметів ви збираєтеся перевезти, а потім визначити для кожної речі відповідний пакувальний матеріал і його кількість. Багато хто думає, що зробити це дуже просто, але це далеко не так. Ви тільки згадайте всі меблі, що зберігаються в вашому будинку або офісі! Це і столи, і стільці, і м’які дивани, і комоди, і шафи, і тумбочки, і багато інших дрібниць. І все це майно потрібно не просто порахувати, але і заміряти, а також визначити, з чого складається кожен предмет! Це необхідно для того, щоб знати, скільки і якої упаковки закуповувати, адже для виробів з дерева потрібен один матеріал, а для м’яких крісел – абсолютно інший.

Етап підготовки включає в себе і звільнення численних полиць від книг, одягу і пам’ятних дрібничок. Крім того, вам слід розібрати всі меблі, які можливо, на окремі складові. Не забудьте скласти при цьому схему, щоб потім, коли всі речі потрібно буде повернути в первинний стан, впоратися з цим завданням швидше. Ви думаєте, що це все, що вам необхідно зробити? Ви помиляєтесь! Насправді вам потрібно ще відокремити всі дрібні деталі (ручки столів, гайки, декоративні предмети і т.ін.) від основних конструкцій, ізолювати скляні і дзеркальні елементи (наприклад, полиці), укласти їх окремо, закупити необхідну упаковку, а також замовити відповідний для транспортування меблів автомобіль і визначитися з максимально зручним маршрутом. І це тільки підготовка!

Якщо ви все ще не впевнені в тому, що перевезення шаф і диванів Львів – нелегка справа, ми розповімо вам і про те, що відбувається далі. Наступним етапом вважається безпосередньо упаковка. На перший погляд, нічого складного: бери матеріал та обмотуй ним кожну річ окремо. Але ж потрібно укладати предмети так, щоб вони були максимально якісно захищені, а значить, зовсім швидко впоратися з поставленим завданням не вийде. Спочатку доведеться згадати, для чого яка упаковка призначена, і тільки потім приступати безпосередньо до процесу. І обов’язково будьте готові до того, що якогось матеріалу може бути в надлишку, а якогось – не вистачити. Отже, вам доведеться терміново їхати на ринок, щоб заповнити недолік. Крім того, відразу реально оціните, скільки часу вам доведеться витратити. Хоча як показує статистика, навіть професіонали не можуть точно визначити, чи багато їм знадобиться годин на упаковку. Звичайні ж люди і зовсім применшують період зборів в три, а іноді і в чотири рази.

Коли ви, нарешті, закінчите з другим етапом, прийде черга третього – навантаження. Звичайно, його складність полягає зовсім не в тому, щоб правильно щось підрахувати або акуратно обмотати кожну річ. Головна його проблема – в важкій фізичній роботі. Дуже добре, якщо у вас в родині всі мають хорошу фізичну підготовку і здатні переносити купу коробок. Але якщо ні, то у вас з’являться певні труднощі. Адже меблі важить чимало, і знайти людей, які перенесуть всі речі акуратно (якщо це не вантажники професіонали, звичайно) досить проблематично.

Впоралися з цим завданням? Молодці! Тепер можете трохи відпочити, поки водій замовленого автомобіля виконає наступний етап – транспортування. Але навіть в цьому випадку ви зможете розслабитися тільки тоді, коли будете впевнені в людині, якій довірите своє майно.

Складність розвантаження доставлених за потрібною адресою речей ми вам пояснювати не будемо – вона і так очевидна. А ось на останньому етапі зупинимося детальніше. Він включає в себе, по-перше, розпакування меблів. Зняти обгортку і відкрити коробки, звичайно, досить просто. Але що ви будете робити, якщо спочатку дістанете нікому не потрібний письмовий стіл, спробуєте його зібрати, не зможете, а в підсумку він так і залишиться стояти в розібраному вигляді посеред кімнати? Безсумнівно, сам стіл – не проблема, але тільки в тому випадку, якщо при цьому буде куди поставити таке необхідне після важкого дня ліжко!

Після того як ви все ж розпакуєте меблі, її потрібно зібрати. Тут вам допоможе схема, про яку ми говорили на початку. Але навіть з нею все може бути далеко не так просто, як вам здається. Адже всі ці болтики і гаечки так схожі, і їх так багато!

Цілком можливо, що навіть зараз ви продовжуєте сумніватися в складності перевезення меблів Львів. Тоді подумайте про те, що іноді потрібно виконати не тільки всі перераховані вище дії, але і інші, більш складні. Наприклад, якщо вам потрібно транспортувати антикварний стіл. Або якщо ви хочете перевезти старовинну шафу на дачу … Або якщо диван занадто великий і не проходить крізь дверний і навіть віконний отвори … Так що можете бути впевненими, що перевезення меблів – дійсно справжнє мистецтво!

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення дивану?

Вартість перевезення дивану формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування дивану?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення дивану?

Замовити вантажоперевезення дивану можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790