Досить часто у Львові людям доводиться мати справу з перевезенням електричних і газових плит. Незалежно від того, чи доводиться вам виконувати їх перевезення з магазину додому самостійно, з послугами вантажників або з одного місця проживання на інше, необхідно дотримуватися певного принципу дій. Якщо ви маєте справу з газової грубкою, то спочатку потрібно подбати про те, щоб знаючий фахівець відключив техніку від газопроводу. Ніколи не слід робити цього самостійно, без необхідних навичок. Далі потрібно розібрати з плити знімні деталі і прикріпити їх до корпусу пакувальним скотчем.

Перевезення електричних і газових плит

Щоб захистити плиту від пошкоджень під час транспортування, потрібно обернути її плівкою з бульбашками або ж використовувати спінений поліетилен. Дані матеріали створюють якісну амортизацію захищаючи всі комплектуючі. Цей же принцип стосується і до перевезення електричної печі. Більш того, з нею справа набагато простіше, адже для її відключення потрібно всього лише витягнути шнур з розетки і закріпити його скотчем на кришці.

Коли у Львові, плиту доставляють з магазину, то даний процес виконується у виробничій упаковці з фіксуючим всередині матеріалом. Так що в цьому випадку немає взагалі ніяких складнощів. Як правило, ця робота входить в обов’язки вантажників, які добре знають свою роботу. Під час перевезення кухонної плити Львів, часто допускаються не простимі помилки:

  • Власники даного агрегату можуть забути дістати зсередини грати або деко. Через це внутрішні поверхні печі можуть сильно побитися при транспортуванні. Тому постарайтеся прибрати всі предмети зсередини плити перед її упаковкою.
  • Деякі забувають закріпити штанги.
  • Недостатньо фіксують дверцята. Це необхідно зробити за допомогою клейкої стрічки.
  • Не знімають декоративні елементи у вигляді ручок, які можуть відламатися, як при вантажно-розвантажувальних роботах, так і в процесі транспортування. Їх варто заздалегідь зняти і відправити в окремий ящик.
New electric stove with induction cook top in kitchen, closeup

Це лише деякі з основних помилок, які часто допускаються багатьма перевізниками, а так само нехтують упаковкою. Тому, намагайтеся навчитися на них з цієї статті, а не з власного досвіду. Дуже важливо, щоб техніка була надійно зафіксована в машині за допомогою спеціальних ременів. Це зведе до мінімуму будь-які пошкодження і деформації корпусу плити. Не можна перевозити грубку лежачи. Це слід робити тільки в вертикальному положенні. Після такої підготовки, справа залишається за малим – це занурити і перевезти техніку в потрібне місце.

Щоб спротити процедуру перевезення електричних і газових плит, надайте цю справу професіоналам – фахівцям нашої компанії, які швидко і акуратно виконають всі необхідні роботи.