Під час переїзду часто необхідне і перевезення холодильника Львів. Цей вид техніки відноситься до дорогого типу перевезених об’єктів, тому вкрай важливо правильно підготувати об’єкт до навантаження і перевозу. Якщо поставитися до підготовки халатно, ймовірність зовнішніх і внутрішніх пошкоджень холодильника дуже підвищується.

Підготовка холодильника

Якщо холодильник, який потрібно перевозити, новий і ще не був розпакований, знаходиться в заводській упаковці – ніяких особливих дій з ним робити не потрібно. А для холодильної техніки, яка була у використанні навіть короткий час, буде потрібно деяка підготовка:

 • потрібно вимкнути живлення і зафіксувати шнур;
 • необхідно повністю розморозити холодильник і насухо витерти все його поверхні;
 • повністю звільнити холодильник від вмісту, полички краще теж дістати і упакувати окремо, але можна і залишити всередині, надійно зафіксувавши їх;
 • при наявності декору на холодильнику – зняти, дверцята щільно закрити і зафіксувати, щоб вони випадково не розкрилися під час перевезення;
 • далі необхідно добре упакувати об’єкт.

Правильна упаковка холодильника може бути здійснена двома способами:

 1. Обгортання плівкою.
 2. Пінопластовий каркас і картонна коробка.В першому випадку підготовлений холодильник обертається шаром плівки, а потім поверх додатково обертається плівкою з пухирцями. Цей варіант простий і досить надійний.
 3. Але при необхідності, для додаткової безпеки робиться каркас з шару пінопласту, а потім холодильник поміщається в підготовлену картонну коробку. Якщо такої коробки немає, можна поверх пінопласту прикріплювати плати щільного картону поступово повністю закриваючи холодильник.
 4. Ідеальне перевезення холодильника Львів проходить у вертикальному положенні. Але не завжди габарити автомобіля-перевізника і самого холодильника дозволяють занурити об’єкт вертикально. У таких випадках допускається нахил під кутом не більше 40 градусів, при цьому основу холодильника необхідно ретельно зафіксувати, щоб під час руху об’єкт не почав рухатися і не впав.

Допустимість лежачого положення холодильника

Перевозити побутову техніку в лежачому положенні ніхто не забороняє, але тут важливо розуміти, що після такого способу перевезення, техніка може пошкодитися і в результаті буде неправильно працювати (або зовсім зламається).

Більш нешкідливим становищем для перевезення холодильника Львів вважається – лежачи на боці. Але і тут не все так просто: дуже важливо надійно закріпити компресор, використовуючи по максимуму різні пакувальні матеріали. Під час навантаження ні в якому разі не можна класти холодильник на дверцята або задню стінку.

Щоб без пошкоджень перевести холодильник в положенні лежачи на боці, потрібно вантажити його так, щоб петлі від дверцят були зверху. Цей момент запобігатиме потраплянню масла з компресора в систему циркуляції холодильника. Обов’язково постеліть під холодильник картон або ковдри, щоб він не отримав зовнішні пошкодження.

Транспортування

Перевезення холодильника Львів досить складна процедура, так як холодильник має великі габарити, особливі умови транспортування, тому для перевезення холодильника необхідні спеціальні кріплення.

Вантажники, що мають достатній досвід перевезення подібного виду вантажу зможуть правильно і надійно закріпити холодильник всередині транспортного засобу і не допустять його падіння. При кріпленні використовуються спеціальні м’які кріплення, які не зможуть зашкодити поверхню холодильника. При перевезенні також фіксуються добре дверцята холодильника, щоб не зіпсувати петлі. Допомога вантажників може знадобитися, якщо холодильник потрібно буде занести в квартиру розташовану в багатоповерховому будинку, в якому або відсутній ліфт або габарити холодильника не дозволяють їм скористатися.

Беспосередньо при перевезенні холодильника Львів важливо дотримуватися кількох правил, щоб убезпечити його від поломки:

 1. Всі виробники рекомендують перевозити холодильники строго у вертикальному положенні, так як вони мають специфічну підвіску компресора, яка досить легко може вийти з ладу при перевезенні в горизонтальному положенні.
 2. У транспорті найкраще підкласти під агрегат товсту ковдру або кілька картонних аркушів, щоб запобігти його ковзання при транспортуванні.
 3. Слід надійно зафіксувати пристрій ременями і упорами, щоб воно не зміщувалося при русі транспорту. В якості упорів можна використовувати спеціальні ремені, великі шматки пінопласту, дошки з м’якої деревини.
 4. Можна трохи нахилити холодильник, якщо висота транспорту не дозволяє поставити його вертикально. Кут нахилу при цьому не повинен перевищувати 40 градусів.

Незважаючи на те, що деякі джерела стверджують, що перевозити холодильники можна без побоювань в горизонтальному положенні, дотримуючись певних правил, краще все ж буде прислухатися до рекомендацій виробників техніки, тим самим позбавивши себе від можливих проблем в майбутньому.

Дотримання перерахованих правил дозволить максимально убезпечити електроприлад від поломок і пошкоджень, а вас від марної трати грошей на покупку нового або ремонт перевезеного пристрою.

Підготовка до експлуатації

Після перевезенняи холодильника Львів на нове місце, необхідно дати йому відстоять протягом двох-трьох годин, щоб холодоагент рівномірно розподілився в системі. Пристрій за цей час, як і всі його складові, має досягти кімнатної температури.

Слід пам’ятати, що холодильник вельми схильний до різких змін температури. І якщо він не освоїться, це може привести до пошкодження контактів внаслідок утворення конденсату. Що в свою чергу може викликати окислення контактів, коротке замикання. Особливо це актуально для транспортування пристрою в зимовий період.

Послуги компанії з вантажоперевезень

Щоб не завдати шкоди собі та своєму майну, краще звернутися в компанії, які займаються вантажоперевезенням. Фахівці врахують всі нюанси вантажу, менеджер підбере машину, яка дозволить перевезти техніку в вертикальному положенні. А професійні вантажники якісно занурять об’єкт і зафіксують його в кузові.

Тільки довіривши своє майно нашій компанії з вантажоперевезень у Львові, можна бути спокійним за збереження своїх речей. А надійна служба доставки транспортує нове придбання в цілості й схоронності, що заощадить ваш час і нерви.

Також, подібного роду перевезення найкраще проводити в той час, коли на дорогах мінімум транспорту, для того щоб уникнути пробок і незручних маневрів, що також може вплинути на якість перевезення. Тільки кваліфіковані вантажники і фахівці транспортних компаній з хорошою репутацією зможуть простежити за всіма нюансами і максимально якісно виконати викладені на них обов’язки.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення холодильника?

Вартість перевезення холодильників формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування холодильника?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення холодильника?

Замовити вантажоперевезення холодильника можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790