При переїзді в нову квартиру або будинок люди виконують перевезення особистих речей, кухонної та іншої побутової техніки, обладнання та меблів. При цьому потрібно приділити особливу увагу надійному і безпечному перевезенню кухонної плити Львів, яка має ряд значних особливостей. Щоб без проблем перевезти газову / електричну плиту у Львові або області, вкрай рекомендується довірити цю справу досвідченим фахівцям.

Наша компанія з вантажних перевезень  надає свої послуги жителям міста на високому рівні.

Перед транспортуванням кухонної плити спочатку знімається верхня решітка, нижній ящик і духовка звільняються від всього що там знаходиться. Конфорки акуратно знімаються і упаковуються в окремому пакеті, а ручки замотуються або заклеюються плівкою / картоном. Верхня кришка і дверцята духовки міцно фіксується за допомогою простого скотча. Малярський скотч застосовується для надійного захисту скла духовки від всякого роду подряпин і пошкоджень.

Упаковка духовки здійснюється за допомогою простого картону і плівки, за допомогою пінопласту упаковується поверхня для варки рознімної плити, а в бульбашкову плівку запаковують – духову шафу. Для надійної фіксації всіх матеріалів підійде простий, побутовий скотч. Якщо у вашому будинку відсутній вантажний ліфт, то за спуск важкої плити з високих поверхів потрібно додатково доплачувати вантажникам.

Під час навантаження кухонної плити потрібно бути максимально обережним, інакше вона може серйозно зламатися. Кухонні плити наша фірма перевозить на спеціальних швидких і маневрених машинах з закритим кузовом. Такий автомобіль легко може припаркуватися біля входу в будь-який будинок. У кузові машини кухонну плиту ставлять біля дальньої стінки, там вона міцно фіксується за допомогою спеціальних стяжних ременів. У процесі руху вантажного автомобіля вона не впаде на бік і не пошкодиться.

Щоб трохи заощадити місце в кузові авто, на плиту, що перевозиться акуратно ставлять неважкі коробки або мішки з речами. Таким способом значно зменшується ціна перевезення особистих речей, так як немає потреби замовляти кілька вантажних автомобілів, все поміщається в один автомобіль. У разі окремого і єдиного перевезення кухонної плити Львів майстри нашої компанії радять зупинити вибір на машині з мінімальною вантажопідйомністю (наприклад 1 тонна). Великі автомобілі обійдуться вам трохи дорожче.

Для того щоб замовити послугу «Перевезення кухонної плити» по Львову, зателефонуйте нам по телефону який вказаний на сайті!

Як перевозити газову плиту правильно: Правила перевезення газових плит

Газові плити є популярним побутовим обладнанням, експлуатація якого пов’язана з дотриманням строгих правил безпеки. У багатьох випадках перевезення газової плити Львів, якщо мова йде про нові вироби, організовується магазином, в якому купувався цей товар. Але бувають ситуації, коли таке побутове обладнання необхідно транспортувати своїми силами.

Правила перевезення газової плити

  • Від’єднайте плиту від газової магістралі, попередньо перекривши газовий кран.
  • Звільніть відсік духовки від всього вмісту;
  • Закріпіть дверцят духовки скотчем.
  • Зніміть пальника.
  • Якщо плита обладнана електричною духовкою і варильним панелями, змотайте електрокабель з вилкою і закріпіть його на корпусі.
  • Звільніть прохід до плити.
  • Домовтеся з транспортом і вантажниками на конкретний час про доставку побутового обладнання.

Для перевезення газової плити Львів можна використовувати будь-який бортову вантажівку або вантажопасажирський автомобіль. Головне завдання полягає в якісній фіксації пристрою в кузові або вантажному відсіку. В якості запобіжного заходу можна порекомендувати дотримання щадного швидкісного режиму.

Перевезти плиту у Львові

Наша компанія допоможе перевезти газову або електричну плиту у Львові і Львівській області при переїзді, покупці нової моделі, ремонті і в будь-яких інших обставинах. Наші співробітники акуратно виконають вантажно-розвантажувальні роботи, ретельно закріплять плиту в кузові автомашини і доставлять за вказаною адресою без яких-небудь дефектів. Скористатися нашими послугами можна в будь-якому районі міста, зателефонувавши по телефону менеджерам або залишивши заявку на сайті.

Ми зможемо перевезти кухонну плиту  в будь-який зручний для клієнта час, гарантуємо акуратну і дбайливу доставку обладнання незалежно від погодних умов, завантаженості міських магістралей і пори року. Машина прибуде за вказаною в заявці адресою в точно призначений час, а інформація про номер автомобіля і контактні дані водія будуть відомі клієнту завчасно.

Чи варто перевозити плиту лежачи

Існує кілька способів перевезення кухонної плити у Львові з використанням вантажного автомобіля, легкового транспорту або причепа. Ми виконуємо транспортування техніки тільки у вертикальному положенні. Перевезення лежачи може привести до деформацій бічних стінок, пошкодження скла духової шафи, пошкодження конфорок та інших компонентів. Тому співробітники нашої компанії не практикують інших способів встановлення вантажу, крім природного положення на штатних ніжках.

Незважаючи на те, що перевозити плиту лежачи не рекомендується, деякі власники прагнуть заощадити і здійснюють транспортування техніки на особистому транспорті подібним чином. Наша компанія пропонує свою допомогу і надасть можливість скоротити витрати з наступних причин:

  • Вартість транспортування вантажу нашим транспортом нижча, ніж пропозиції інших компаній.
  • Кожен клієнт може отримати номер дисконтної картки, відправивши всього 1 SMS. Власникам таких карт ми надаємо додаткові знижки.
  • Якщо замовити машину в вихідні дні, коли попит на транспорт завжди менше, можна заощадити на перевезенні до половини вартості послуги.

Автопарк нашої компанії налічує автомобілі різної вантажопідйомності і габаритів. Для того щоб перевезти плиту електричну, клієнти зазвичай замовляють популярні і затребувані Газелі. Якщо навантаження і розвантаження техніки буде виконуватися замовником самостійно, підійде звичайна модель з тентом. Коли потрібна допомога наших вантажників, ми відправляємо за заявкою Газель Фермер, в кабіні якої вільно розміщуються супроводжуючі особи. На вимогу клієнта ми готові надати будь-який транспортний засіб з нашого автопарку.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення кухонної плити?

Вартість перевезення кухонної плити формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування кухонної плити?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення кухонної плити?

Замовити вантажоперевезення кухонної плити можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790