Офісні і квартирні переїзди завжди пов’язані з транспортуванням меблів, як великогабаритних, так і м’яких. Складнощі нерідко виникають, коли потрібне перевезення кутового дивана. Меблі габаритні, мають специфічні конструктивні особливості. У нерозібраному вигляді не пройдуть в кабінки ліфтів, займають чимало місця в кузові машини. Та й сама процедура доставки повинна проводитися з дотриманням встановлених правил і нормативів.

Вихід – довірити перевезення меблів надійній компанії-вантажоперевізнику. Бригада майстрів доставить великогабаритні предмети до місця призначення оперативно, на професійному рівні. З гарантією цілісності меблів. Переваги таких компаній в наявності власного автопарку спецтехніки, яка має різну тоннажність і розміри.

Вантажники мають спеціальні інструменти для розбирання / збірки дивану і навантаження його в транспортний засіб. Всі роботи проводяться за укладеними договорами, з наданням гарантії. Замовники можуть не сумніватися в безпеці довірених вантажів, їх цілісності, непередбачені витрати на ремонт в разі поломки меблів.

Перевезення кутового дивану – особливості

Меблі з невеликою зміною можна перевозити в нерозібраному вигляді. Великі вироби знадобиться розібрати. Важливо зробити це правильно – без пошкодження корпусу, елементів.

Перед початком робіт фахівці готують спеціальні інструменти. Потім проводиться розбирання за наступною схемою:

 • меблі відсуваються від стіни, знімаються чохли, подушки;
 • для отримання доступів до внутрішнього каркасу піднімаються сидіння;
 • розбирається кріпильний механізм з використанням професійних меблевих пістолетів;
 • короткі частини виробів від’єднуються від довгих, від кутових кріплень;
 • на сидіннях відкручуються кріплення;
 • знімаються спинки;
 • від основних частин відкріплюється ящик для білизни;
 • кожен елемент загортається стрейч-плівкою, перекладається гофрокартоном, упаковується в міцні пакети;
 • завершальний етап – нанесення маркування.

Важливо знати! Перед тим, як оформити заявку на перевезення дивану Львів, необхідно вказати вантажоперевізнику детальну інформацію. Це допоможе виконавцю здійснити вантажоперевезення без ускладнень, в максимально короткі терміни.

Необхідні дані:

 • габарити, довжина, ширина, конструктивні особливості. Від точно зазначеного розміру залежить правильність розрахунків для виносу виробу, добірки правильного технічного засобу, вибору варіантів розміщень;
 • чи потрібно розбирати кріпильні механізми з подальшим монтажем на новому місці;
 • точна адреса відправки, звідки планується перевезення кутового дивану і пункт, куди він повинен бути доставлений;
 • поверх, з якого вантаж знадобиться зносити (або піднімати після доставки), наявність в будівлі ліфта;
 • який розмір дверного отвору, сходового прольоту, майданчики.

У деяких ситуаціях кутові меблі можуть транспортуватися без розбирання. Однак такий процес відноситься до трудомістких. Фахівці продумують як пройде процес вантажно-розвантажувальних робіт. Розрахують, чи можливо пронести меблі без пошкодження по сходових прольотах. Проходять меблі чи ні в дверні отвори. Важливо правильно упакувати кутовий диван, і міцно закріпити в автомобілі – з використанням спеціальних кріплень або фіксаторів.

Правила упаковки і підготовки до переїзду

Упакуванню м’яких меблів приділяється особлива увага. Від його якості залежить цілісність елементів. Всі деталі обертаються захисними плівками. Це не тільки захищає від пошкодження, а й від появи плям на оббивних матеріалах.

Досвідчені вантажники упаковують меблі з дотриманням всіх правил. Спочатку деталі обмотуються пухирчастої плівкою, потім кути перекладаються картоном. На завершення все фіксується стрейч-плівкою. Результат – виріб упакований міцно, захищений від попадання вологи, бруду, пилу.

Крім цього використовується спеціальний чохол, який надягається на виріб, і кріпиться міцними ременями. Транспортування меблів з натуральної шкіри рекомендується з обгортанням м’яких щільних тканин.

Для отримання максимальної економії рекомендується уточнити у компанії, що займається вантажоперевезеннями, чи можливе перевезення кутового дивану в якості попутного вантажу. З урахуванням того, що такі меблі відрізняються за розмірами, маленькі дитячі диванчики можуть перевозитися з іншими речами. А ось для диванів-ліжок знадобиться замовляти газель.

Підготовка до переїзду може обійтися дешевше. Для цього робляться такі дії:

 • по можливості диван розбирається своїми силами, без залучення фахівців;
 • самостійна упаковка деталей;
 • підготовка плану виносу / вносити меблів з приміщень, розміщення її в кузові автомобіля;
 • вибір транспортного засобу.

Вартість послуги та її складові

Перевезення кутового дивана відрізняється за ціною. При розрахунку вартості враховується кілька факторів:

 • підлягає диван розбиранню чи ні, з якого матеріалу зроблена оббивка, можливість розбору кріпильного механізму;
 • варіанти кріплень в транспортному засобі, використовуваних пакувальних матеріалів;
 • допомога вантажників – доставка меблів має на увазі ручні завантаження / розвантаження, спуски і підйоми речей на поверхи;
 • тип транспортного засобу – з урахуванням вантажопідйомності;
 • на яку відстань перевозиться вантаж – з пункту «А» в пункт «Б».

Наша компанія розраховує оптимально короткі маршрути доставки, з урахуванням ситуацій з пробками і зручними шляхами для під’їздів.

Оплата вантажоперевезення може бути погодинною або за фіксованими тарифами. Другий варіант використовують надійні компанії-вантажоперевізники. Така форма розрахунків дозволяє виключити маніпуляції з цінами. Тарифи включають подачу спецтехніки, вантажно-розвантажувальні роботи, упаковку меблів з розпакуванням.

Не варто звертатися до приватних осіб при необхідності перевезення кутового дивану. Нерідко це обертається додатковими витратами на ремонт дивану або покупку нового.