Наша компанія готова в будь-яку хвилини здійснити перевезення меблів по Львову будь-якої складності. Це можуть бутит м’які меблі, корпусні, клеєні, збірні, а також дизайнерські меблі та антикваріат. За багато років на ринку послуг, нам відомі всі тонкощі в даній сфері діяльності. Ми не боїмося за пошкодження вантажу під час перевезення, і можемо взяти на себе відповідальність за дорогі меблі.

Масштаб перевезення не має значення, вантажем може бути як і один стільчик, так і цілий гіпермаркет з меблями.

Наша компанія більше 10 років на ринку вантажних перевезень у Львові. За це немалий час, ми отримали великий досвід і професіоналізм в даній сфері діяльності, який готові із задоволенням надати всім нашим клієнтам. У нас в наявності великий автопарк різних вантажних автомобілів, з різною вантажопідйомністю, а так само різним кубічним розміром кузова.

Особливістю нашої компанії є: – виключно ввічливі, пунктуальні, досвідчені і дбайливі водії та вантажники. Ми здійснюємо перевезення меблів не тільки зі складів і магазинів, але і з квартир, офісів, будинків.

Під час перевезення меблів по Львову не варто забувати про такі речі як упаковка меблів. Якісна упаковка меблів – це гарантія безпечного перевезення. Не варто забувати про те що, обов’язково потрібно виймати всі полички, і знімати скляні дверцята, їх потрібно перевозити окремо. Кожна деталь конструкції, упаковується окремо, за своєю специфікацією. Скло необхідно обгортати в картон і повітряно-бульбашкову плівку, це убезпечить його від пошкоджень.

Так само дуже важливо правильно скласти меблі, що перевозяться, в транспортному засобі. Варто звертати увагу на те, що потрібно поставити, а що покласти, ні в якому разі не можна ставити меблі одні на одні. Так само ми займаємося перевезенням антикварних меблів. Ця робота вимагає особливого підходу, неймовірною дбайливості, а також професійних навичок. Ці меблі найчастіше зроблені під замовлення, мають специфічну форму і габарити. До перевезення антикваріату ми допускаємо тільки найкваліфікованіших водіїв і вантажників. Упаковка виробляється за типом перевезених меблів. Для того щоб замовити перевезення меблів по Львову – Вам необхідно всього лише взяти телефон і набрати номер вказаний на нашому сайті, всю іншу роботу ми з задоволенням зробимо за Вас! Пам’ятайте, замовивши послуги перевезення меблів у нас, Ви отримуєте спокій під час перевезення, довіривши це професіоналам, а так само вільний час, який зможете приділити більше важливим справам, або відпочинку.

Як відбувається перевезення меблів у Львові?

Наша компанія готова надати для Вас послугу перевезення меблів у Львові недорого. Дуже часто, купивши нову кухню, шафу-купе, диван, або інші меблі необхідно доставити її з місця покупки до будинку. Або перевезти меблі зі старого місця в нове, або навпаки. Ми готові в будь-який момент здійснити перевезення меблів будь-якої складності. У деяких випадках меблі несуть велику цінність, фінансову, або духовну, і в цьому випадку доводиться шукати надійних людей, здатних дбайливо і без найменших ушкоджень доставити меблі. В цьому ми зможемо вам допомогти.

Наша компанія, що володіє багаторічним досвідом і великою кількістю навичок в сфері вантажоперевезення, швидко і дбайливо доставить будь-які меблі в потрібне місце. Гарантією безпеки Ваших меблів під час переїзду – є її підготовка до переїзду, не маючи певних навичок це зробити неможливо. Під час переїзду меблів без наявності пакувального матеріалу уникнути подряпин або пошкодження торців практично неможливо. Якісно упакувати меблі, означає надійно убезпечити торці, використовуючи пінопласт або інший матеріал подібного призначення, а також упакувати всю поверхню. Ні в якому разі не варто економити на пакувальному матеріалі.

Дуже часто, при перевезенні габаритних меблів доводиться їх розбирати, при цьому необхідно дотримуватися певних правил розбирання, маркувати при необхідності деякі деталі конструкції. Всі частини меблів необхідно упаковувати окремо, для того щоб уникнути дрібних потертостей одна об одну.

Також перевезення меблів має особливість під час транспортування. Оскільки багато деталей корпусу меблів мають великі габарити, вони можуть отримати пошкодження при проході через дверні прорізи, спуску, підйомі по сходах. Дуже важливо, перед тим як перевозити меблі, звернути увагу на ширину проходів. Іноді для того щоб перенести важкі меблі можуть знадобитися спеціальні ремені, які не допустять падіння меблів на підлогу, під час вантажно-розвантажувальних робіт. Так само під час перевезення всі меблі необхідно нерухомо закріпити в кузові транспортного засобу, для того щоб уникнути пошкодження під час транспортування.

Ми маємо багаторічний досвід в даній сфері діяльності, і готові надати Вам перевезення меблів недорого. Заощадивши при цьому ваш час і сили.