Як перевезти піаніно Львів, щоб зберегти зовнішній корпус, ударний механізм – важке запитання для власників. Громіздкий інструмент чутливий до коливань, велику вагу ускладнює спуск, доставка. Його складно переміщати по сходах, потрібно використовувати інвентар для навантаження. Простий спосіб – замовити послугу автоперевезень. Машини перевізника підходять для дбайливої доставки, вантажники мають досвід.

Чим відрізняється фортепіано від піаніно і рояля?

При замовленні послуги перевезення інструменту оператор обов’язково уточнить – який вид клавішних потрібно транспортувати. Невже це важливо?

Чим відрізняється фортепіано від піаніно і рояля? Фортепіано – збірне найменування. Розрізняють 2 великих категорії таких інструментів – роялі і піаніно.

Рояль відрізняється горизонтальним розміщенням деки, струн і механіки, через що має більші розміри і кришку, що відкидається в висоту. Піаніно ж – компактний варіант, що стало можливим завдяки вертикальному типу розташування деки, струн і механічної частини. Як показує досвід, перевезення піаніно здійснити простіше, ніж рояля.

Особливості перевезення рояля і піаніно

Вам потрібно перевезти рояль? Обов’язково уточніть цю деталь при замовленні переїзду. Фірма вантажоперевезень повинна врахувати цей момент при складанні плану робіт. Так, важливо підібрати оптимальний склад вантажників, відповідну упаковку, запастися необхідними інструментами. При першому контакті з компанією-перевізником дізнайтеся – спеціалізується вона на транспортуванні роялів і піаніно.

Чим відрізняється транспортування рояля від перевезення піаніно Львів? Головна відмінність – в специфіці конструкції інструментів. Так, рояль, при великих габаритах, важить менше, ніж піаніно. А ось важке фортепіано, більш зручне в перевезенні, вимагає при перевезенні великих зусиль і, нерідко, застосування спеціальної техніки.

Який етап перевезення найскладніший? Мабуть, найбільшої концентрації і умінь фахівців вимагає момент від виносу інструменту з дому до навантаження у вантажівку і зворотна ситуація – при розвантаженні і підйомі на нове місце. Переміщення в даних випадках проводиться силами такелажників. У процесі перевезення інструменту в авто при належному закріпленні його складнощів не виникає. Перевезення роялів і піаніно вимагає попередньої підготовки.

Як підготувати піаніно до перевезення. Поради по упаковці

Перед транспортуванням піаніно його потрібно підготувати. Демонтувати частини, що знімаються, ретельно упакувати, зафіксувати рухомі елементи. Це мінімізує ризики поломок на маршруті, при навантаженні.

Підготовка:

 • Нижня кришка – захищає частину деки, педалі. На корпусі є засувка, яку потрібно відкрити і прибрати кришку.
 • Ударний механізм – його підготовка є найважливішим етапом упаковки піаніно. Не рекомендовано його демонтувати, при необхідності знадобиться викрутка, щоб відкрутити болти кріплення.
 • Верхня кришка – фіксується за допомогою вбудованих засувок.
 • Клавіші, струни – необхідно накрити елементи щільним папером, ізолюючи їх від захисної кришки. Рекомендується додатково укласти поролон, м’яку тканину.

Перед тим як переносити піаніно зафіксуйте всі кришки, що відкриваються, скотчем, еластичною стрічкою. Інструмент по максимуму ізолюється м’якою тканиною, картоном, пухирчастої плівкою, щоб зберегти цілісність корпусу, зовнішнє покриття. Одержаний чохол можна додатково обернути скотчем, мотузками.

Підручні пакувальні матеріали:

 • ковдри;
 • пледи;
 • невеликі подушки;
 • килими.

Щоб полегшити навантаження піаніно в машину, демонтуйте всі з’йомні частини. Це зменшить вагу, габарити об’єкта, не буде потрібно багато вантажників. Фортепіано простіше встановити на візок.

Порядок дій при транспортуванні піаніно

Переїзд музичного інструменту без допомоги фахівців – складне, ризиковане завдання. Послуга перевезення піаніно Львів позбавляє від необхідності шукати відповідну машину, планувати, як його пронести через отвори, спустити, не пошкодивши корпус.

Алгоритм:

 • Вивчіть інструкцію до інструменту, з’ясуйте вагу з незнімними деталями – інформація потрібна, щоб запланувати кількість вантажників. На кожні 45 кг ваги потрібна одна людина.
 • Проаналізуйте стан ступенів, сходових маршів під’їзду – старі конструкції можуть обрушитися, пошкодитися.
 • Виміряйте дверні прорізи квартири і під’їзду.

Наступний крок – оренда, покупка спеціального візка, на якій зручно підняти піаніно, перемістити до вантажівки. Візок необхідно максимально близько підвезти до фортепіано, нахилити, направити на піддон. Коли інструмент виявиться на поверхні, плавно продвигайте фортепіано на візок, уникаючи ривків. Мета – заповнити всю поверхню вантажного транспорту, щоб мінімізувати ризик зісковзування інструменту, падіння, відхилення в бік.

Як спускати піаніно

Заздалегідь приготуйте міцні широкі ремені. З стрічок або автомобільних ременів потрібно зв’язати великі петлі, які вантажники накинуть на плечі і підсунуть під об’єкт, що переноситься. Цей спосіб фіксації дозволить розподілити велику вагу, максимально контролювати спуск. Додатково дві петлі потрібно з’єднати між собою, щоб вони не зісковзували. Підійде щільна мотузка або ремінь, який розміщується під дном фортепіано.

Спуск:

 • розгорніть музичний інструмент декою до поручнів;
 • одночасно підніміть корпус, почніть рух вниз – без ривків, одночасно всіма вантажниками;
 • при переїзді піаніно зберігайте його пряме положення, розміщення під кутом загрожує втратою рівноваги людей, вислизання з рук, падінням;
 • постійно дотримуйтесь балансу, відпочивайте кожні 5 м;
 • підтримуйте інструмент знизу.

Щоб не травмувати спину, піднімайте переміщуваний об’єкт на 10-15 см від підлоги, захід захистить і від перекосів фортепіано в сторони.

Правила перевезення піаніно в автомобілі

Перевезення піаніно у Львові – одна з послуг, які надає наша компанія. При первинному обговоренні переїзду оператор проведе оцінку всього комплексу робіт, включивши в неї вартість послуг вантажників, які професійно здійснюють у Львові перевезення піаніно.

Після того, як інструмент буде упакований, такелажники приступають до основної роботи.

Чи можна перевозити піаніно лежачи – важливе питання для власників малих фургонів. Фахівці цього не рекомендують, так як високий ризик пошкодження ударного механізму, буде сильна вібрація, підвищується сила тертя.

Важливі моменти:

 1. Спеціалізований транспортний засіб. Перевезти піаніно у Львові без ризиків можна звернувшись до перевізника. Автомобілі логістичних компаній обладнані системами кріплень, які мінімізують ризики ударів, падінь, вібрацій.
 2. Швидкісний режим – обов’язково низький, суворе дотримання.
 3. Заздалегідь запланований маршрут – враховується якість, складність траси.
 4. Правильна фіксація в кузові – оптимально розташувати інструмент вздовж борту, за допомогою металевих кріплень в вертикальному положенні. Зробити це можна тільки в спеціалізованому транспорті, великої вантажопідйомності.
 5. Наявність гідроліфту – безпечне, легке навантаження.

Не варто планувати доставку взимку або в сильну спеку. Рояль чутливий до перепадів температур, вологості. Не можна перевозити фортепіано в причепах, високий ризик поломок, появи тріщин, пошкодження ударного механізму.

Водій перед початком переїзду ретельно підбирає маршрут прямування. На дорозі не повинні бути присутніми нерівності, вибоїни, ями, перетин яких може завдати шкоди Вашому інструменту.

Вантажні перевезення піаніно Львів вимагають використання авто від 1,5 тонн. Максимальна вантажопідйомність розраховується виходячи із загального обсягу і ваги перевезених речей.

Вантажники нашої компанії перевозять піаніно і роялі у Львові з дотриманням всіх вимог і правил до транспортування великогабаритних музичних інструментів. Фахівці гарантують: квартирний переїзд з необхідністю перевезення піаніно буде проведений з максимальною якістю.

Скільки часу займе транспортування піаніно або рояля? У більшості випадків такий переїзд здійснюється фахівцями досить швидко. Власники інструменту можуть прискорити процес, завчасно підготувавши інструмент до переміщення – очистити його, скласти все частини, що відкриваються в закрите положення, прибравши меблі та інші предмети, які можуть утруднити переміщення фортепіано.

Як перевезти піаніно і не зіпсувати його

Щоб уникнути пошкоджень інструменту під час переїзду, не варто використовувати коліщатка для переміщення його по квартирі, вулиці. Вони мало функціональні, тендітні, дряпають покриття. Не можна переміщати важкий вантаж, використовуючи рукоятки на задній панелі. Вони ненадійні, швидко вийдуть з ладу, можуть пошкодити цілісність кришки.

Додатково:

 • Вантажники повинні надягати прогумовані рукавички – гарантія, що фортепіано НЕ вислизне з рук.
 • Інструмент необхідно обернути плівкою, слизьким скотчем – рекомендується зробити прорізи на місцях, де буде здійснюватися захоплення, це поліпшить зчеплення рук і поверхні.
 • Не можна ставити інструмент на сходинки в положенні під кутом.
 • Обов’язково слід ретельно упакувати – це захистить від бруду, пилу, вологості.

Не можна допускати, щоб інструмент довго стояв на вулиці перед вантаженням в будь-який час року. Різкий перепад температур згубний для робочих елементів, зовнішнього покриття корпусу.

Дії після перевезення

Довірте підняття інструменту професійним такелажникам, підготуйте місце в квартирі. Переміщення вгору повинно бути повільним, без ривків. Відкрийте вікно, щоб не створювати різкого стрибка температур.

Не можна:

 • відразу відкривати кришку, яка захищає клавіатуру;
 • грати на інструменті;
 • стирати конденсат, що утворився – волога просохне;
 • приєднувати демонтовані елементи.

Фортепіано має кілька днів адаптуватися до нового мікроклімату, потім допустимо запрошувати майстра для настройки.

Перевезення чутливого, важкого інструменту – завдання для професіоналів. Економія може виявитися марною через псування або повної втрати рояля, якщо не дотримані основні правила доставки.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення піаніно?

Вартість перевезення піаніно формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування піаніно?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення піаніно?

Замовити вантажоперевезення піаніно можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790