Сучасна побутова техніка досить чутлива до підвищеного рівня вібрації, а тому під час переїзду слід враховувати специфіку кожного різновиду техніки будь то дрібні пристосування для кухні або велика побутова техніка.

Телевізори і домашні кінотеатри

Телевізори еволюціонували феноменальним чином і колишні величезні непідйомні ящики залишилися далеко в минулому. Сьогодні це зручні панелі всіляких розмірів з досить комфортною вагою для перенесення і навантаження. Для переїзду телевізора слід виконати стандартний набір процедур:

 • Зняти підставку основи (якщо таке передбачено).
 • Упаковку.
 • Спуск.
 • Навантаження.
 • Розвантаження в місці доставки і встановлення на нове місце.

Звичайно, найбільш правильним варіантом упаковки такого виробу є використання ритейл-коробки з м’якими вкладками і фіксаторами. Однак найчастіше від цих аксесуарів позбавляються через рік гарантійного терміну. Але і це не перешкода безпечній упаковці як старого ЕПТ телевізора, так і більш нової його модифікації у вигляді панелі.

Професійні вантажники використовують для цього гофрований картон і / або бульбашкову плівку, закріплену скотчем (важливо уникати приклеювання стрічки на корпус телевізора, щоб не залишати плям, що важко виводяться).

Холодильники і морозильні камери

Побутові холодильні установки також мають свою специфіку підготовки до транспортування:

 • Відключити від мережі, видалити лід і дати йому «розморозитися» (в разі класичного пристрою охолоджуючої технології)
 • Для початку знімаються всі внутрішні аксесуари (полички, накладки, підставки і т.ін.)
 • Далі проводиться фіксація зовнішніх механізмів (електродвигуна-компресора, а також радіатора, якщо такі є у відкритому доступі) шляхом підкладки м’якого дрантя або зім’ятої пухирчастої плівки
 • Регульовані опори вкручуються до упору
 • Після цього можна упакувати весь холодильник в поліетиленову або бульбашкову плівку з підкладками з гофрованого картону в критичних місцях.

Тільки після ретельної підготовки можна бути впевненим, що холодильник збереже свої функціональні особливості, а також бездоганний зовнішній вигляд.

Пральні і посудомийні машини

За принципом роботи представлена ​​побутова техніка практично ідентична, тому і процес перевезення побутової техніки Львів також буде схожим. Спочатку слід машини підготувати – відключити від водопостачання і зливу, максимально видалити вологу, а також всі знімні механізми і пристосування (актуально для посудомийних машин, а ось в пральних машинах не забуваємо про фіксуючі барабан гвинти).

Далі слід техніку упакувати, попередньо закрутивши регульовані опори. Для упаковки використовується плівка і гофрований картон, що прокладається на кутах і панелях управління. Такий крок вбереже тендітні механізми управління під час навантаження і переміщення.

Дрібна побутова техніка

Для перевезення дрібної побутової техніки Львів бажано скористатися штатною упаковкою, якщо така збережена. В іншому випадку підбираються розмірні короба з м’яким наповнювачем, що запобігає можливість пошкодження кожного з компонентів розібраної техніки.

Навантаження і кріплення в кузові автомобіля

Зазвичай побутова техніка перевозиться комбіновано з іншими предметами побуту (меблями і одягом), що обумовлює необхідність правильного розміщення побутової техніки в кузові. Перш за все, ближче до кабіни, встановлюються холодильник, морозильна камера, а також пральна і посудомийна машина. Кожен з елементів прокладається картоном або м’якими сумками (з одягом, ковдрами і т.ін.), а також фіксується ременями до досягнення повної нерухомості. Після підбирається місце для телевізора, який впирається екраном нерухомо в борт або в одну з панелей раніше встановленої техніки.

Завжди довіряйте подібну роботу професіоналам і замовляйте вантажників у Львові в нашій компанії.

Послуги з перевезення побутової техніки Львів

Перевезення побутової техніки у Львові і області з нашою компанією це завжди швидко, недорого і без неприємних сюрпризів. Ви купили холодильник або пральну машину? Просто замовте вантажне таксі в нашій компанії. До Ваших послуг перевезення побутової техніки Львів недорого з послугами вантажників.

Перевезення великої побутової техніки по місту вимагає особливого підходу.

Ми довіряємо перевезення великої побутової техніки тільки досвідченим водіям і вантажникам Рідкокристалічні телевізори, плазмові панелі, монітори, холодильники, морозильні камери, газові плити, посудомийні машини, пральні машини і інша велика побутова техніка – це дуже важкі і габаритні речі. Перевезення вантажу такого виду вимагає особливої ​​уваги до упаковки і великої обережності при перенесенні і навантаженні вантажниками.

Наша компанія швидко прийде на допомогу якщо вам необхідно:

 • Перевезти пральну машину.
 • Перевезти телевізор
 • Перевезти холодильник.
 • Потрібна транспортування посудомийної машини.
 • Потрібна перевезення газової плити або котла опалення.
 • Транспортування дрібної побутової техніки

Перевезення побутової техніки у Львові – методи і підхід

Перевезення побутової техніки Львів вимагає особливого підходу і застосування різних методів. Наприклад при перевезенні дрібної побутової техніки зазвичай особливих проблем не виникає, так наприклад, невеликий телевізор, пилосос або мікрохвильову піч можна без труднощів упакувати в заводську коробку і перевезти на легковому автомобілі. Але ось при перевезенні побутової техніки великих розмірів і великої ваги своїми силами можуть виникнути деякі складності, які спричинять помилки. Наслідки таких помилок можуть спричинити серйозні витрати. Наприклад техніка може бути пошкоджена і навіть зовсім вийти з ладу. А професійна мувінгова компанія вас гарантовано позбавить від таких можливих проблем. Наші фахівці з переїзду акуратно і ретельно упакують Вашу техніку повітряної плівкою і помістять в картонні коробки, обережно занурять вантаж в спеціальний автомобіль, надійно закріплять його в кузові за допомогою спеціальних пристроїв, а професійні водії доставлять Ваш вантаж в пункт призначення. Потім вантажники компанії обережно розвантажать автомобіль і занесуть всі речі і техніку в квартиру і розставлять все по своїх місцях, при необхідності зроблять складання меблів і після себе все приберуть.

Велика побутова техніка така як холодильник, морозильна камера, пральна машина, газова або електрична плита вимагає правильного розміщення і надійної фіксації в кузові автомобіля.Так, наприклад пральну машинку або холодильник необхідно встановлювати ближче до бортів кузова а потім зафіксувати спеціальними кріпильними ременями з м’яких матеріалів. Дотримання такого правила дозволить уникнути падінь і пошкоджень техніки при транспортуванні. Холодильники і морозильні камери краще перевозити в положенні «стоячи». Однак якщо немає такої можливості, тоді допускається перевезення «на боці»

При перевезенні холодильника в горизонтальному положенні, слід надійно його закріпити, щоб уникнути його переміщення по кузову або падіння на іншу сторону. Не можна класти холодильник на сторону де знаходяться трубки теплообмінника і компресор, це може привести до виходу з ладу агрегата. Після перевезення холодильника слід дати йому постояти кілька годин у вертикальному положенні перед тим як включати його в мережу.

Перевезення побутової техніки по Львову – звичайна справа для нашої компанії.

Наша компанія займається вантажоперевезеннями більше 10 років, в нашому автопарку є всі необхідні для вантажоперевезення транспортні засоби та обладнання для полегшення процесу навантаження і розвантаження такі як рокла і гідроборт. В досвіді наших вантажників можете не сумніватися, так як це фахівці своєї справи, які розбираються у всіх тонкощах переїзду. Наші ціни на вантажоперевезення одні з найнижчих і чесних для Львова. Ми гарантуємо, що ваш переїзд обійдеться для Вас без переплат і неприємних сюрпризів.

Для того щоб замовити перевезення холодильника або іншої великої побутової техніки Вам необхідно зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Потім менеджеру необхідно вказати наступну інформацію:

 • Вага холодильника і його розміри: ширина, довжина, висота;
 • Чи потрібен демонтаж і монтаж кріплень
 • Точна адреса пункту відправлення та прибуття
 • Поверх з якого потрібно забирати холодильник і поверх на який потрібно його підняти.
 • Якщо немає вантажного ліфта, необхідно повідомити ширину сходових прольотів, площадок, коридорів і дверних прорізів. Замовивши послуги вантажоперевезення у нас – Ви отримуєте високоякісне вантажоперевезення, недорого, так як наші ціни одні з найбільш прийнятних по Львову.

Останнім часом велика кількість жителів Львова замовляють на послугу перевезення холодильника, ясна річ, що своїми силами це зробити досить непросто. В першу чергу потрібен вантажний автомобіль, в який холодильник поміститься в вертикальному положенні, також потрібні будуть ремені і упори для надійної і міцної фіксації. Співробітники нашої компаніі готові допомогти в цій справі, причому дуже недорого. Наші професійні вантажники дбайливо і акуратно винесуть техніку з квартири, спустять з будь-якого поверху і занурять в газель або вантажну машину з гидроліфтом.

Ціна перевезення холодильника у Львові досить різноманітна, як і якість вантажоперевезення. Вартість перевезення нашої кампанії доступна для будь-якого бюджету. Просто наберіть наш номер телефону або заповніть заявку на нашому сайті. Спеціаліст розрахує точну вартість перевезення і запропонує оптимальні умови доставки і вигідну ціну. Ми допоможемо здійснити переїзд швидко і без клопоту!

Ціна перевезення побутової техніки Львів залежить від часу роботи вантажників та автомобіля. Крім того, попередньо по телефону ви можете отримати консультацію і узгодити всі деталі для вашої зручності і комфорту.

Вивезти старі побутову техніку вам допоможуть наші вантажники. Якщо у вас залишилася стара побутова техніка: старий холодильник, стара газова плита, стара пральна машина, і весь цей мотлох просто займає місце у вашій квартирі, і ви хочете від нього позбудеться, то звертайтеся до нашої компанії. Ми оперативно винесемо і вивеземо будь-яку стару техніку.

Нашій Компанії довіряють найвідповідальнішу роботу з вантажоперевезень у Львові. Всі роботи ми виконуємо відповідально і акуратно, і в чітко встановлені терміни.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення побутової техніки?

Вартість перевезення побутової техніки формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування побутової техніки?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення побутової техніки?

Замовити вантажоперевезення побутової техніки можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790