Транспортування пральної машинки повинно здійснюватися з виконанням всіх вимог і правил. Перевезення нової пральної машинки Львів – найбільш проста процедура, так як техніка спочатку оснащена заводський упаковкою для безпечного транспортування. У багатьох великих магазинах є додаткова послуга з безкоштовної доставки техніки покупцеві, тому можна не хвилюватися за доставку пральної машинки додому.

Коли виникає необхідність перевезення пральної машинки з однієї квартири в іншу, тут вже потрібно більш відповідально підійти до питання транспортування. Найчастіше, від машинки, що побувала у використанні, вже не знайти заводську упаковку. Транспортувати таку техніку безпечно вам допоможе наша компанія.

Довіривши пральну машинку нашим професіоналам, ви можете не переживати за її збереження. Наші співробітники якісно упакують техніку, занурять в авто з дотриманням всіх правил і акуратно перевезуть на нове місце без пошкоджень.

Ви можете вивчити наші тарифи і розрахувати вартість перевезення пральної машини Львів. У будь-якому питанні вам готові допомогти наші диспетчери, достатньо зателефонувати з будь-якого із зазначених номерів телефону.

Підготовчий етап перед транспортуванням пральної машини

Підготовка техніки здійснюється в кілька етапів:

 1. Спершу зливається вся вода з системи. Щоб це виконати, майстри від’єднують і направляють зливний шланг у відро, потім нахиляють техніку для зливу всієї рідини. За кілька днів до транспортування потрібно відкрити дверцята машини щоб волога випарувалася за цей час.
 2. Потім відбувається упаковка проводів, шлангів та фіксація всіх рухомих елементів. Щоб запобігти під час перевезення відкриття і поломку елементів машинки, надійно фіксується відсік для порошку і дверцята барабану. Цей етап є обов’язковим.
 3. Тепер необхідно убезпечити барабан машинки. Для цього його закріплюють за допомогою заводських болтів. Якщо господар не зберіг ці деталі, ми можемо надати свої або зафіксувати барабан за допомогою допоміжних матеріалів. Ця маніпуляція з фіксацією барабану обов’язкова, так як в іншому випадку працездатність техніки може бути порушена.
 4. Після проведення всіх попередніх маніпуляцій, працівники обмотують машинку бульбашковим поліетиленом або щільною тканиною, фіксують пакувальний матеріал скотчем.

Якщо у вас є питання щодо розрахунку вартості, зателефонуйте нашим диспетчерам і вони вас проконсультують.

Перевезення техніки

Наша компанія  має в автопарку кілька видів машин, які чудово підходять для транспортування пральних машин. Наші диспетчери готові допомогти вам з вибором оптимального варіанту.

Коли вантажний автомобіль поданий за адресою, працівники виносять упаковану техніку з квартири. За допомогою транспортного устаткування машинка акуратно завантажується в автомобіль. Працівники роблять все оперативно і обережно щоб не пошкодити вантаж.

Перенесення техніки і її перевезення рекомендується тільки у вертикальному положенні з метою збереження її працездатності. Іноді машинку транспортують на задній стінці, але це відбувається тільки в крайніх випадках. При цьому під техніку кладуть кілька шарів захисного матеріалу.

Вибір авто для такого вантажоперевезення

Щоб перевезти пральну машину, наша компанія пропонує кілька видів автомобілів для послуги перевезення пральної машини Львів. Кузов автомобіля для таких цілей повинен бути закритим, щоб ваша техніка не постраждала від пилу або дощу. Авто оснащені спеціальними ременями для фіксації техніки в потрібному положенні. Так техніка залишиться в нерухомому стані і не пошкодиться. Ви можете попередньо ознайомитися з тарифами на кожен автомобіль.

Ми пропонуємо для кожного перевезення найбільш оптимальну кількість вантажників (2-3 людини). Так ваш вантаж буде акуратно перенесений з квартири в авто і навпаки. Не обійтися при такому перевезенні без досвідченого водія, який не буде робити різких гальмувань і маневрів заради збереження вашого вантажу.

В якому положенні краще перевозити пральні машини?

Безумовно, оптимальний варіант – це вертикальне положення. Саме так краще організувати перевезення пральноїі машини Львів службі по доставці товарів з великих магазинів побутової техніки. На жаль, багажник легкового автомобіля не пристосований для подібних маніпуляцій, тому краще замовити вантажне таксі.

Якщо з якоїсь причини немає можливості зробити це, машинку бажано покласти «на спинку». Перевозити техніку, що лежить на бічній панелі, слід дуже обережно.

Важливо: максимальна швидкість при перевезенні складних побутових приладів та інших цінних речей не повинна перевищувати 60-70 км на годину. Чим більше на дорозі вибоїн, тим нижче повинен бути цей показник.

Не допускайте різкого старту і гальмування, так ви уникнете неприємних «сюрпризів» при розвантаженні та встановленні техніки.

Переваги звернення в компанію з перевезення

На жаль, ніхто не застрахований від неприємних випадковостей, відповідальність за які доводиться нести, так само як витрати, пов’язані з ремонтом техніки, пошкодженої при переїзді.

Існує тільки один перевірений спосіб уникнути подібного – замовити послуги вантажників в мувінговій організації.  Співробітники надійної компанії беруть на себе відповідальність за стан вантажу, що перевозиться.

Наша компанія – організація з багаторічним досвідом вантажоперевезень різного рівня складності і чудовою репутацією. Ми готові допомогти вам переїхати з комфортом і не відчувати занепокоєння за збереження улюблених речей. Гарантії якості обслуговування чітко прописані в договорі, що укладається при оформленні замовлення.

Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок! Наш менеджер відповість на всі питання і дасть корисні рекомендації. На сайті також можна оформити заявку онлайн.

Як перевезти пральну машину самостійно

Іноді ви просто не хочете просто викинути свою пральну машину. А її транспортування буде коштувати грошей, але ваша попередня оцінка показує, що зусилля того варті.

Звичайно, найпростіший спосіб перевезти пральну машину – це викликати газель, зв’язатися з професійними вантажниками, і дозволити їм зробити це за вас. Природно, це буде коштувати вам ще більше грошей.

Таким чином, ви можете перемістити свою пральну машину самостійно, щоб заощадити гроші. Однак давайте прямо скажемо: перевезення пральної машини Львів без найму досвідчених вантажників зовсім непросто. Здійснимо, але це ні в якому разі не прогулянка в парку.

Дотримуйтесь цих порад для самостійного переміщення пральної машини, і в підсумку все повинно бути в порядку.

Що робити перед тим, як перемістити пральну машину

Незалежно від того, чи є ваша пральна машина моделлю з фронтальним завантаженням або моделлю з верхнім завантаженням, є ряд речей, які вам просто потрібно зробити, щоб підготуватися до перевезення пральної машини Львів з одного будинку в інший.

Зверніть пильну увагу на підготовчі кроки, тому що вони дійсно важливі. Пропуск одного завдання, безумовно, ускладнить вам задачу і може навіть зробити неможливим переміщення пральної машини в залежності від характеру пропущеного кроку.

 1. Знайти помічників

Так, можна переміщати пральну машину, не наймаючи вантажне таксі – слідуючи цим порадам і крокам з перевезення пральної машини, ви зможете це зробити. Тим не менш, ви не можете виконати роботу самостійно – вам як і раніше знадобляться як мінімум два інших помічника, щоб забезпечити безпеку.

Якщо ви не можете заручитися підтримкою друзів або членів сім’ї, вам слід серйозно подумати про наймання професіоналів, щоб зробити це за вас.

 1. Зверніться до інструкції з експлуатації вашої пральної машини.

Перевірте, чи зберігаєте ви інструкцію по експлуатації вашої пральної машини. Вам це знадобиться, щоб при перевезенні пральної машини Львів дотримуватися рекомендацій виробника.

Якщо ви не можете її знайти, знайдіть в Google із зазначенням марки вашої пральної машини, її моделі та слова «керівництво» в кінці. Якщо і це не допоможе, зверніться в магазин побутової техніки, в якому ви його придбали, і попросіть їх про допомогу.

Майте на увазі, що звернення до керівництва користувача є рекомендованим кроком, але це не єдине, що ви повинні зробити для успішного переміщення вашої пральної машини.

 1. Підготувати болти

Транзитні болти (так звані транспортувальні болти) – це металеві стрижні, які вставляються в спеціальні прорізи пральних машин, щоб тримати барабан нерухомим і стабілізованим під час транспортування пристрою. Механізми підвіски барабану дуже чутливі до пошкоджень, викликаним надмірною вібрацією або різкими поштовхами, тому ви повинні знайти болти, які поставлялися з вашою машинкою, коли ви її придбали.

Настійно рекомендується не переміщати пральну машину без болтів, оскільки це дуже ризиковано і може призвести до дорогих поломок побутового приладу. Якщо ви не знаєте, де знаходяться ці болти, зверніться за допомогою до місцевого магазину побутової техніки.

Спосіб установки стопорних болтів шайб (замків шайб) не надто складний, але він варіюється від моделі до моделі. Ось чому важливо звернутися до інструкції з експлуатації вашого пристрою, щоб дізнатися, як саме це робиться.

 1. Дістати пристосування

Вам знадобиться візок, щоб витягнути пральну машину з дому і завантажити її в автомобіль так як пральні машини і великі, і важкі.

Скільки важить пральна машина? Вага пральної машини може варіюватися від 60 до 230 кг

Позичте візок у ваших знайомих або придбайте його для використання в майбутньому. Як ви добре знаєте, візок – це надзвичайно корисна частина обладнання, яку ви будете використовувати кожен раз, коли вам потрібно переїхати.

 1. Зафіксуйте все необхідне приладдя для перевезення вашої пральної машини Львів.

Ви домовилися про дружню допомогу, коли прийде час перемістити пральну машину. Перевірте.

Ви знайшли керівництво користувача пральної машини. Перевірте.

Ви знайшли і підготували болти пристрою. Перевірте.

Схоже, ви майже готові перемістити пральну машину.

І ви подбали про те, щоб у вас був візок для транспортування пральної машини в машину. Перевірте.

Що ще потрібно для переміщення пральної машини?

 • Картон і бульбашкова плівка для упаковки пральної машини;
 • маленьке відро для збору стічної води;
 • інструмент для від’єднання шланга для зливу води;
 • мотузка або кріпильні ремені, щоб закріпити машинку на візку.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення пральної машинки?

Вартість перевезення пральної машинки формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування пральної машинки?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення пральної машинки?

Замовити вантажоперевезення пральної машинки можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790