Особливий вид вантажоперевезення, який відрізняється високою трудомісткістю і складністю, – перевезення сейфів і банкоматів Львів. Даний вид вантажів можна класифікувати як негабаритні, цінні і особливо важкі, тим більше, сейфи і банкомати мають цілісну конструкцію, яка виключає можливість розбирання пристрою, що, відповідно, ускладнює такелажні роботи Львів.

Кожен сейф, банкомат або термінал відрізняються за габаритами і вагою. Наприклад, якщо сейф важить всього 200-300 або 500 кілограмів, то його транспортування не викликає ніяких складнощів. Але бувають такі пристрої, вага яких перевищує 1,5 тонни. Тому самостійне перевезення сейфів не тільки загрожує фінансовим збитком, а й небезпечна для здоровья.Для того щоб організувати перенесення, перевезення піаніно, сейфа, банкомату з банку або інших негабаритних вантажів, менеджери мувінгової компанії, водії та вантажники обов’язково повинні провести підготовчі роботи, які спростять навантаження і транспортування, а також убезпечать техніку від пошкоджень і поломок:

 • організувати місце для кріплень в кузові автомобіля;
 • організувати місце підйому;
 • спростити спуск по сходах (якщо необхідно), використовуючи таке спеціальне обладнання для перевезення сейфа Львів, як рейки або настил;
 • підготувати спеціальні пристрої, які допоможуть перемістити і занурити важкий предмет.

Демонтаж, навантаження та перевезення сейфів і банкоматів Львів

Проходить перевезення банкоматів, сейфів в кілька етапів:

 1. Демонтаж сейфу або банкомату (зняття кріплень, розбір фасаду, витяг з ніші, відключення електроніки, інше).
 2. Встановлення по піддон і переміщення (після того, як сейф або банкомат демонтовані, необхідно встановити масивний предмет на піддон, який спростить транспортування та убезпечить конструкцію).
 3. Навантаження сейфу в автомобіль при переїзді і його кріплення.
 4. Спеціально підібрані пакувальні матеріали.
 5. Транспортування банкомату з попередньою розробкою особливості маршруту.

Звичайно, до автомобіля, який використовується для такого роду перевезення, висуваються особливі, жорсткі, вимоги. В першу чергу, машина повинна бути оснащена спеціальними кріпильними матеріалами в кузові, які гарантують надійність і правильність встановлення. Традиційно використовують анкерні болти, які дозволяють надійно закріпити сейф або банкомат на підлозі. Такі заходи допомагають зберегти цілісність електроніки пристрою і його корпусу в умовах тряски. Вантажопідйомність автомобіля для перевезення такого роду вантажу повинна бути не менше 1,5 тонн. Якщо сейфи або банкомати потрібно перевезти терміново на велику відстань, то краще використовувати контейнер з відповідними кріпленнями.

Специфіка перевезення сейфів і банкоматів Львів

Перевезення сейфа для зброї за допомогою нашої компанії  являє собою повний комплекс послуг з транспортування важких і негабаритних вантажів. Її вартість залежить від ваги предмету і його габаритів, яку ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними телефонами або залишивши заявку на сайті.

З вами оперативно зв’яжуться компетентні менеджери, які допоможуть розрахувати ціну і організують якісний і оперативний мувінг вашого майна:

 • Розроблять заздалегідь маршрут прямування транспорту з обов’язковим урахуванням якості дорожнього полотна і швидкості пересування;
 • Подбають про оформлення страховки, яка захистить власність від непередбачених ситуацій і гарантує відшкодування збитку в разі форс-мажору;
 • Якщо банкомат або сейф не порожні, обов’язково організовують спеціальний супровід з метою охорони майна та безпеки персоналу, що обслуговує перевезення.

А досвідчені водії та команда професійних вантажників забезпечать дбайливе і акуратне ставлення, цілісність і справність пристроїв.

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення сейфа/банкомату?

Вартість перевезення сейфа/банкомату формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування сейфа/банкомату?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення сейфа/банкомату?

Замовити вантажоперевезення сейфа/банкомату можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790