Як перевозити телевізор Львів, щоб не допустити поломок, зайвої тряски, мало хто знає. При покупці чутливої ​​техніки упаковку здійснює виробник, він гарантує, що тара захистить електроніку. Завдання ускладниться, якщо має бути переїзд, а ящик від дорогої речі загублений. Мінімізувати ризики можна, якщо довірити захід логістичній компанії, яка перевезе телевізор на машині з дотриманням норм безпеки, застрахує вантаж.

Основні правила перевезення телевізорів

Приймаючи рішення, як перевезти телевізор в машині, доведеться вирішити 3 завдання:

 1. Забезпечення працездатності після переміщення.
 2. Збереження цілісності корпусу.
 3. Збереження технічних характеристик.

Доставку розбивають на етапи, важливо дотримуватися їх послідовність.

Як упаковують телевізори для перевезення

У день переїзду техніку потрібно відключити від живлення за 1-2 години, щоб корпус охолов. Це важливо взимку, влітку, інакше стрибка температур в кузові автомобіля не уникнути. упаковка:

 • Шнур – прикріпити до корпусу малярським скотчем.
 • Екран – ізолювати м’якою тканиною, пухирчастою плівкою, щоб захистити від подряпин. Для запобігання ударам, відколам кутів використовують листи пінопласту, якими обертають поверхню.
 • Розміщення в тарі – перевозити телевізор без коробки виробника складно, знадобиться виріб, який відповідає габаритам техніки. Підійдуть картонні ящики, стінки потрібно викласти пінопластом, порожнечі заповнити м’яким матеріалом.

Коробку заклеюють скотчем, увагу потрібно приділити днищу і кутам.

Навантаження і перевезення

Як перевозять великий телевізор, мініатюрні моделі:

 • Навантаження, розвантаження краще довірити такелажникам – при значній вазі, габаритах застосовують ліфти для підйому, вантажні пристосування.
 • Кріплення в кузові – машина логіста обладнана складною системою фіксації крихких вантажів, це гарантія збереження в дорозі. Техніку встановлюють вертикально, екран розгортають до борту, стягують ременями, щоб забезпечити нерухомість.
 • Розміщення. Чи можна перевезти телевізор Львів лежачи, не пошкодивши екран – спірне питання. Техніку варто доставляти в положенні стоячи, виключно вздовж кузова у напрямку руху фургону.
 • Перевезення – дотримання швидкісного режиму, відсутність різкого гальмування, прискорення, плавний захід у повороти.

Після доставки не варто відразу підключати прилад до живлення, корпус і електроніка повинні прогрітися до кімнатної температури, це займе 2-3 години, взимку до 5-7.

Як перевозити телевізор без упаковки і коробки?

Завдання – максимально ізолювати крихкий екран. В якості підручних засобів можна використовувати:

 • Комплекти постільної білизни.
 • М’які пледи, ковдри, негабаритні подушки.
 • Тканину.
 • Поролон.

Екран, матрицю повністю покрити обраним засобом, зафіксувати кінці на корпусі. Зверху укласти поролон, бажано, щоб його товщина була 30-40 мм. Останній шар ізоляції – щільний картон, з якого можна зробити подобу чохла. Конструкцію обтягують скотчем, кути і корпус додатково можна захистити пухирчастою плівкою.

Запаковану техніку розташовують вертикально. Якщо перевозять в машині, пристрій розміщують на задньому сидінні, екран розгортають до спинки. Додатково зафіксувати прилад можна пасажирськими ременями безпеки. Поруч на сидінні неприпустимо розміщувати колючі, гострі предмети.

Перевезення великих РК-телевізорів

Складне завдання краще довірити логістичної компанії. причини:

 • Великі габарити – важко розмістити в машині, у перевізника є спеціалізовані фургони.
 • Крихкість конструкції – мала товщина корпусу вимагає ретельної упаковки, правильної фіксації в кузові.
 • Безпечне перевезення телевізоро Львів – цінний вантаж доставляється з дотриманням правил, які гарантують збереження техніки.
 • Економія грошей – не доведеться витрачати на ремонт, купівлю нової плазми.

При самостійному перевезенні потрібно врахувати, що РК мають велику вагу при цьому тонкий, тендітний корпус. Особливість обумовлена ​​масивною матрицею. При неправильному виборі площини під час руху авто, високий ризик пошкодження електроніки, виходу з ладу плазмових трубок. При цьому не обов’язково буде пошкоджений корпус, поломка залишиться непомітною, але працювати пристрій не зможе.

Як уникнути проблем:

 • Тонку коробку потрібно розмістити в кузові аналогічно книзі на полиці.
 • Екран розгорнути до борту.
 • Розміщувати і фіксувати плазму бажано відразу за кабіною водія – в цьому місці найменший рівень вібрації в дорозі.
 • Перевезення лежачи – високий ризик деформації матриці, розтріскування, можуть відшаруватися провідники. Поломка буде помітна, коли прилад включиться, з’являться вертикальні різнокольорові смуги на екрані.

Перевезення телевізора Львів – відповідальне завдання, сполучене з ризиками. Щоб уникнути псування, повної втрати майна, краще звернутися до логіста.

Перевезти телевізор у Львові

Думаєте над питанням, як перевезти телевізор по Львову або перевезти в інше місто? У ситуації, що склалася власники техніки зокрема TV ні в якому разі не хочуть, щоб вона вийшла з ладу після подорожі. Для повного збереження виробу необхідно чітко дотримуватися безліч різних нюансів.

Якщо дуже хочеться заощадити, то можна почитати всякі тематичні статті в інтернеті і організувати все самостійно на своїй машині або замовити перевезення телевізора Львів. Однак якщо займатися транспортуванням самому то це загрожує пошкодженням техніки. Згодом доведеться витрачати кошти на ремонт або в гіршому випадку придбання нової техніки.

man with a van dublin

Чи не буде дешевше і краще відразу звернутися до фахівців, щоб мінімізувати всі ризики під час перевезення?

Транспортування телевізора потрібна в разі:

 • Переїзду на дачу;
 • Якщо відбувається переїзд на іншу квартиру;
 • Придбання нового телевізора.

Всього існує кілька видів телевізорів. Є звичайні електронно-променеві і телевізори з рідкокристалічним екраном.

При транспортуванні перших потрібно акуратно упакувати предмет за допомогою простого поліетиленового пакета або можна використовувати тканину. У салоні автомобіля техніка фіксується спеціальними еластичними ременями (дуже рекомендується). Це дозволяє повністю виключити падіння речі, щотранспортується і її биття об підлогу або стіни кузова машини.

Як правильно перевозити телевізор Львів в машині? Вам точно потрібно забути про поширену пухирчасту плівку. В даному випадку знадобиться матеріал по жорсткіше. Добре себе зарекомендували пінопласт або картон.

Перевозити телевізор потрібно вертикально

Техніка розміщується біля стінки кузова авто. Це значно дозволяє зменшити розгойдування і трясіння предмету по салону автомобіля.

Якщо варіант який описаний зверху з якихось причин неможливо здійснити, то телевізор кладуть матрицею вгору. В іншому випадку дуже сильне навантаження на екран легко може привести до його поломки.

Також бажано щоб температура в авто була кімнатною. Даний вид техніки дуже погано переносить спеку і холод.

Перевезення телевізора Львів вимагає особливого підходу до вибору машини. Не бажано перевозити на задньому сидінні простого легкового авто. Так вантаж, що перевозиться може вдаритися об переднє сидіння і вийти з ладу.

Наша компанія пропонує:

 • Замовити «Газель» для перевезення телевізора Львів або інше місто України будь-яких розмірів.
 • Меблеві машини для великих і дорогих плазм. Усередині таких автомобілів салон оббитий приємною м’якою тканиною, яка в свою чергу захистить телевізор, що перевозиться від отримання різного роду пошкоджень.
 • Замовити доставку телевізора в інше місто недорого.
 • Доставка телевізорів Львів – одна з головних послуг нашої фірми. Ми дбайливо і з повною відповідальністю ставимося до будь-якої техніки, що транспортується, і телевізор точно не є винятком.
 • Перевезти телевізор на дачу. Ціна вас порадує!

Замовляючи послугу перевезення в нашій компанії ви отримаєте такі переваги:

 1. Швидке і якісне обслуговування. Вже через кілька годин можна викликати вантажний автомобіль і доставити техніку на нове місце.
 2. Доступна ціна. Подивіться на сайтах конкурентів і особисто переконаєтеся, що наша фірма пропонує краще співвідношення ціни і якості перевезення.
 3. Спілкування з професіоналами своєї справи. У нашому штаті:
 • Привітні і доброзичливі диспетчери (зможуть кваліфіковано відповісти на всі питання, що цікавлять, оперативно оформлять заявку);
 • Досвідчені вантажники стаж в середньому близько 5 років (акуратним чином упакують техніку, міцно зафіксують в салоні);
 • Кращі водії (нададуть ліцензію на вантажне перевезення, тех паспорти на автомобіль).

Поширені запитання

📚 Яка вартість перевезення телевізора?

Вартість перевезення телевізорів формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для транспортування телевізора?

Для виклику автомобіля Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на перевезення телевізора?

Замовити вантажоперевезення телевізора можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790