Вирішили змінити старий телевізор на новий або придбали нову квартиру, а тепер постало питання про переїзд? У будь-якому випадку без перевезення телевізора не обійтися. Як же доставити його цілим і в робочому стані, яких правил слід дотримуватися, про це розповідається в даній статті. Відразу потрібно зазначити, що незважаючи на відмінності у видах і моделях телевізорів, правила перевезення, в принципі, істотно не відрізняються, будь то стара модель з кінескопом, плазма або рідкокришталевий. У будь-якому випадку, при доставці потрібна максимальна обережність і уважність. Адже телевізор річ тендітна!

Перш за все, потрібно почати з того, що телевізор бажано перевозити у вертикальному положенні. Не варто ризикувати, навіть якщо телевізор упакований в заводську упаковку. Це продиктовано тим, що доставка в горизонтальному положенні (лежачи) збільшує ризик пошкодження екрана, матриці і появи механічних дефектів. При цьому, чим більше розмір панелі, тим ймовірність пошкодити телевізор вище.

Також, не допускайте поперечне розташування телевізора в кузові або салоні автомобіля, коли лицьова панель спрямована у напрямку руху. У разі різкого гальмування або незначної дорожньої пригоди такий стан може призвести до псування друкованих плат. Потрібно передбачити, щоб прилад в машині був надійно закріплений і не чинив опору в жорсткі предмети.

Велике значення при перевезенні телевізорів Львів грає упаковка. Звичайно, бажано це робити в заводській коробці, проте якщо з тих чи інших причин її немає, то можна скористатися пухирчастою плівкою, пінопластом, гофрованим картоном і навіть ковдрою.

До факторів, які можуть вплинути на функціональні можливості телевізора, відносять низькі температури, вібрація, удари. Все це повинно враховуватися. Комплексна упаковка із застосуванням картону, пінопласту і пухирчастої плівки максимально убезпечать телевізор від зазначених негативних впливів.

Якщо дотримуватися вищевказаних інструкцій, то телевізор буде доставлений цілим і ви уникнете проблем, пов’язаних з ремонтом або заміною на новий.

Якщо перевезення телевізора для Вас занадто клопітка справа, доручіть її професіоналам. Наша компанія здійснить вантаження і перевезення телевізора по Львову і Львовскій області. Ми гарантуємо відповідальний підхід і виконання робіт в термін! Ми надамо Вам досвідчених вантажників і водіїв, виберемо найбільш оптимальний маршрут і привеземо телевізор в будь-яку точку міста.