На перший погляд транспортування будь-якого будівельного вантажу не має на увазі складнощів. Адже занурити предмети в кузов, перевезти, розвантажити – справа нескладна. Але, на практиці, виявляється, що завершальний етап робіт – розвантаження і підйом матеріалів, виконувати нікому. Досить часто логістичні компанії не включають даний пункт в кошторис і підйомні роботи лягають на плечі замовника.

Підйом будматеріалів можна все-таки здійснити своїми силами, але мало хто готовий до такого «силового тренування». Довірте цю роботу фахівцям, що мають необхідну фізичну форму і знання про те, як правильно проводиться розвантаження і підйом будматеріалів. Адже і в цій, здавалося б, простій справі є чимало секретів і нюансів.

Кому може знадобитися така послуга? Клієнтами вантажників стають:

 • приватні замовники, які роблять ремонт у квартирі;
 • компанії, що надають логістичні послуги;
 • виконроби;
 • фірми, що спеціалізуються на ремонтах та будівництві.

Мало купити будматеріали, вибрати і замовити авто для транспортування і здійснити перевезення. Важливо завчасно подбати про те, щоб вантажники підняли продукцію на потрібний поверх.

Як замовити підйом будматеріалів у Львові

Для того щоб зробити замовлення послуги необхідно уточнити декілька важливих нюансів:

 • дізнатися розцінки на розвантаження будматеріалів в різних компаніях;
 • вказати район і маршрут слідування авто, час на перевезення;
 • узгодити час прибуття вантажників на об’єкт;
 • заздалегідь попередити робітників про тип товаарів, що піднімаються.

Після уточнення і узгодження всіх деталей потрібно укласти договір на надання послуг. У документі прописуються дрібні тонкощі – час і терміни роботи, обсяг вантажу, його тип, необхідність тільки розвантаження або підйому, поверховість будівлі, наявність вантажного ліфта та ін. Після підписання договору залишиться лише прийняти здану роботу у виконавців.

Специфіка підйому будматеріалів на поверх

Вартість доставки будматеріалів Львів багато в чому залежить від часу роботи і відстані, на яку перевозиться вантаж. Також при складанні кошторису враховується тип обраного транспорту, його вантажопідйомність. Недорогий і практичний вибір – вантажні Газелі, які мають компактні габарити, відмінну маневреність і легко проїжджають неширокі вулиці і провулки. Тарифи на оренду автомобілів з різною вантажопідйомністю різняться!

А ось те, скільки коштує підняти будматеріали на поверх, буде залежати більшою мірою від самого вантажу. Так, відвантаження габаритних меблів, будматеріалів великої ваги і коробок з одягом обійдеться в різні суми.

Якщо говорити про будматеріали, які необхідно підняти на високий поверх, то фахівці враховують їх форму і вагу, тип упаковки (мішки, ящики, палети), найменування (цегла, пісок, цемент, лакофарбові матеріали, шпаклівка), методику підйому (тільки ручна праця , використання ліфта, підйомника, навантажувача, спецтехніки). У деяких випадках вантаж неможливо підняти по сходових прольотах, що також впливає на прайс лист на підйом даних габаритних будматеріалів.

Вартість роботи вантажників буде залежати і від крихкості продукції. Скло підняти буде дорожче, ніж такий же обсяг вантажу, що не б’ється.

На підсумкову вартість робіт впливає і висота підйому. Дізнайтеся заздалегідь, скільки беруть вантажники за поверх в різних компаніях.

Як вантажники здійснюють підйом на поверх

Незалежно від того, куди повинні бути підняті товари – в квартиру, офіс або в приватний будинок, вантажники отримують погодинну оплату. Детально прорахуйте, скільки часу вам буде потрібно для підняття всього обсягу будматеріалів для того, щоб не платити за простій.

Весь процес роботи зав’язаний на декількох параметрах. По-перше, необхідно знати, яку вагу може підняти вантажник – виходячи з цих даних і розрахованого часу на виконання підняття слід обумовити необхідну кількість осіб для роботи.

По-друге, важливо розуміти, як саме фахівці здійснюють підйом будматеріалів на об’єкт. Як уже згадувалося, це може бути повністю ручна праця (коли мішки і ящики переносяться людьми без використання додаткових девайсів і техніки), підйом за допомогою мотузок, кріплень, лебідки або іншого компактного оснащення. Найбільшу суму доведеться заплатити за підняття складних вантажів, яке неможливо здійснити без замовлення спеціальної техніки.

Потрібен вантажник на будматеріали? Зробіть замовлення онлайн

Для розвантаження будматеріалів ви вирішили скористатися роботою вантажника. За статистикою, таке рішення дійсно є оптимальним і за ціною, і за якістю виконання. Погодьтеся, самостійно впоратися з розвантаженням і підняттям важких мішків, палет, плит – завдання, яке не під силу обивателю.

Рішення прийнято і залишилося лише знайти виконавця і укласти договір. Підбір компаній, що спеціалізуються на переїздах і будівництві, найпростіше зробити через Інтернет. На запит «Благоустрій території» або «Вантажники Львів» ви отримаєте в пошуковику цілий ряд відповідей. Уважно вивчіть наступну інформацію:

 • вартість робіт;
 • специфіка послуг, що надаються;
 • регіон, що охоплює роботи вантажників.

Виберіть ту компанію, яка максимально точно відповідає вашим вимогам до ціни, типу матеріалів, що піднімаються, термінів. Не забудьте про вивчення репутації фірми – знайти відгуки можна на спеціалізованих форумах і дошках оголошень.

Для підйому будматеріалів на об’єкт у Львові клієнти часто обирають нашу компанію. Співробітники фірми мають непоганий досвід роботи з матеріалами різного типу, габаритів, складності і працюють за цілком лояльним розцінками.

Як переконатися в правильності вибору? Досить кількох кроків. Після перевірки репутації компанії зв’яжіться з менеджером по телефону, вказаному на сайті або онлайн. Дізнайтеся, скільки коштує робота вантажників і чи є вільні фахівці на потрібну вам дату. Повідомте співробітнику інформацію про вантаж, розрахований вами час роботи працівників і їх кількість. Після попереднього узгодження залишиться лише підписати договір і оплатити рахунок за кошторисом.