Переїзд офісу завжди викликає більше проблем і питань, ніж звичайний переїзд з квартири в квартиру або будинок. Хоча, в чомусь офісний переїзд Львів теж схожий на переміщення сім’ї … з 200 чоловік. Проте, переїзд офісу – це те, що з чим рано чи пізно доводиться стикатися більшості компаній у зв’язку зі збільшенням чисельності їх працівників або з якої-небудь іншої причини.

Наша компанія  має солідний досвід в сфері організації і проведення офісних переїздів, який дозволив нам знайти кілька корисних лайфхаків, які істотно полегшують цей процес. Сьогодні ми з радістю поділимося ними з вами.

1.      Шукайте кращі варіанти заздалегідь

Офіси не схожі на квартири в тому плані, що при переїзді вони вимагають набагато більше

робіт з технічного обслуговування і монтажу. Перш за все, мова йде про встановлення телефонних ліній, прокладання кабелів для інтернету, обладнання робочих місць і так далі. Всі ці роботи займають чимало часу, тому рекомендується заздалегідь знайти приміщення, забезпечивши часовий запас для проведення необхідних ремонтних робіт, щоб уникнути, таким чином, простою.

2.       Позбавтеся від зайвого

Переїзд в інший офіс – це прекрасна можливість для нового початку. Чим менше речей вам потрібно буде перемістити, тим дешевше, простіше і швидше обійдеться переїзд. Тому відразу позбудьтеся від усього непотрібного. Подумайте про доцільність придбання нових меблів і офісного приладдя. Можливо, якраз настав час оновлення, а переїзд для цього – відмінний привід.

3.      Вибирайте компанію-перевізника відповідально

Офісний переїзд – це не те, що можна організовувати в останній момент і «на аби як». Переїзд компанії  вимагає звернення до професійних мувінгових агентств, які мають досвід надання подібних послуг, що дозволяє гарантувати, що робота буде виконана належним чином. В офісах є багато додаткової техніки, специфічна апаратура і меблі, крім того, зазвичай вони набагато більше, ніж житлові приміщення, що робить переїзд куди більш складним у порівнянні з квартирним.

Ми рекомендуємо починати вибирати компанію-перевізника не менше ніж за два місяці до передбачуваної дати переїзду. Бажано також замовити послугу виїзду оцінювача на об’єкт, щоб знати, скільки по часу займе переїзд і розрахувати кошторис. Професійні служби вантажного таксі оцінюють майбутній обсяг робіт з точністю, яка може здивувати звичайного бізнесмена.

4.      Зробіть чек-лист

Контрольний список – відмінний спосіб відслідковувати виконання всіх завдань, які необхідно вирішити перед переїздом:

  • Підписання договорів з комунальними підприємствами на новому місці. Цей процес може зайняти дуже багато часу, тому починати звертатися до відповідних інстанцій краще заздалегідь.
  • Створення графіка всіх необхідних ремонтних робіт в новому офісі.
  • Порівняння старого простору з новим з точки зору площі (це потрібно для того, щоб визначитися з плануванням).
  • Підготовка речей до упаковки.