Транспортні послуги – процес створення оптимальної інфраструктури руху товарів і послуг від виробника до споживача. Визначення терміну досить умовне і сьогодні найчастіше вживається в значенні переміщення вантажів.

В економічній моделі сьогодні можна виділити 2 типу логістики:

Корпоративна логістика (аутсорсинг доставки вантажів, взаємодія b2b і т.ін.).

Логістика для фізичних осіб.

Перший тип – це більш складні комплекси логістичних операцій, що працюють з величезними обсягами товарів і послуг, а для другого характерна типова робота по доставці порівняно невеликих обсягів вантажів.

Як вибрати логістичну компанію для перевезення вантажу

Незалежно від обслуговуваних обсягів і форми власності замовника існують непорушні принципи роботи логістичних компаній, що визначають їх якість і конкурентоспроможність. Всі вони так чи інакше входять у єдине вираження, а саме швидкість – якість – ціна. Саме варіативність співвідношення цих трьох критеріїв і буде визначати перевагу тієї чи іншої логістичної компанії.

Швидкість – цей критерій, що відображає швидкість обробки при замовленні послуг вантажників Львів, а також його остаточне виконання з доставкою необхідного вантажу споживачеві. Ця особливість транспортувальника особливо важлива в корпоративному середовищі, де вільно часто поставки вантажів мають чітку прив’язку до тимчасової сітки, і максимальна вигода гарантується при мінімальних витратах часу.

Якість – напевно, найважливіший і об’ємний критерій, якому повинна задовольняти логістична компанія. Тут замовнику слід звернути увагу на:

 • Повноту надання послуг (складське зберігання, транспорт, упаковка, перепакування, митниця, управління запасами і їх облік, навантаження – вивантаження і т.ін.).
 • Кваліфікацію персоналу (що особливо важливо у веденні ділової документації, митному оформленні, бухгалтерії і, звичайно, під час навантаження – вивантаження, про що нижче).
 • Можливість адаптації до вимог конкретного замовника (особливо актуально під час замовлення логістичного аутсорсингу).
 • Оцінку по KPI (за ключовими показниками ефективності).
 • Складську інфраструктуру з усіма доступними і необхідними послугами (облік вантажу, отримання звітів, можливості розширення, географія розташування і т.ін.).

Це найбільш повний перелік критеріїв якості послуг професійних вантажників Львів.

Ціна – найбільш відносний критерій, особливо в українських умовах, де географія завжди вносить свої корективи, проте поважаюча себе логістична компанія, що пропонує певний спектр послуг повинна надати потенційному замовнику усереднені або точні розцінки (калькулятор вартості) за кожен вид діяльності. При цьому розташування такої інформації повинно бути відкритим і доступним, наприклад, на офіційному веб-сайті

Як не помилитися з вантажниками?

Вантажники меблів та інших речей – це фізично підготовлені співробітники мувінгової або логістичної компанії, покликані забезпечити безпосереднє навантаження товару в транспорт з подальшим вивантаженням з транспорту після прибуття вантажу в пункт призначення. Всупереч думці більшості, вантажник – посада відповідальна, адже в ряді випадків йому доводиться працювати з крихкими і досить дорогими вантажами, чиє пошкодження просто неприпустимо. Тому при виборі бригади вантажників краще керуватися декількома принципами і критеріями:

 • Досвід виконання аналогічних робіт.
 • Фізична витримка (погрузка – вивантаження – встановлення піаніно або сейфу зажадає відмінної фізичної форми).
 • Наявність необхідних інструментів і пристосувань (лебідки, ремені, полози і т.д.).
 • Повнота наданих послуг (доставка від дверей до дверей або повний цикл навантаження і вивантаження з подальшим поширенням і розстановкою вантажів по складу, квартирі або офісу).
 • Страховка на випадок пошкодження вантажу.
 • Відсутність шкідливих звичок.

Настільки якісні послуги бригади вантажників Львів зможуть забезпечити тільки досвідчені гравці логістичного та мувінгова бізнесу, які дорожать своєю репутацією і клієнтами. І пам’ятаємо висока якість логістичних послуг не може бути дешевою.

Переваги роботи професійних вантажників

Театр починається з вішалки, а будь-які вантажоперевезення у Львові з вантажників. Це одна з найстаріших професій. І немає абсолютно нічого дивного в тому, що послуги вантажників у Львові сьогодні просто потрібні практично скрізь, тому їх погодинна оплата щодня зростає в ціні.

Що ж, якщо є попит, завжди будуть і пропозиції. Однак як серед величезної кількості фірм, які пропонують здійснення всіх видів вантажоперевезень і послуги вантажників знайти саме тих виконавців, прайс лист роботи яких буде відповідати якості і професійному рівню. Відповідь одна – звернутися в нашу компанію у Львові, яка багато років спеціалізується на вантажоперевезеннях і погодинних вантажниках.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід роботи в галузі логістики і вантажоперевезень, тому звернувшись до них – можна розраховувати на роботу професіоналів у своїй сфері. Плюс до всього, уважні менеджери завжди готові обробити замовлення на вантажоперевезення, детально вислухати список вимог і побажань клієнта, а також запропонувати кілька вигідних варіантів транспортування вантажу. Співпраця з професіоналами – це максимум надійності і якості при виконанні робочих зобов’язань!

Детальніше про послуги

Штат вантажників – завжди хороші, перевірені фахівці, які чітко знають свою справу. Основні види послуг представлені:

 • навантаженням і розвантаженням різних конструкцій і документації;
 • організацією квартирного та офісного переїзду;
 • розстановкою речей по місцях по приїзду;
 • розбиранням і виносом меблів;
 • вивезенням будівельного сміття.

Звертаючись за послугами вантажників Львів, можна не сумніватися в професійній допомозі при перевезенні речей! Кожен співробітник гарантовано тверезий, а також має охайну зовнішність, чистий одяг, хорошу фізичну підготовку.

Про переваги співпраці

Хороший спеціаліст при навантаженні завжди знає про цінність кожної речі для замовників, саме тому вантажники працюють дбайливо. Вони використовують ряд кріпильних і навантажувальних елементів з метою зниження ризику отримання травм. Інші переваги співпраці полягають в:

 1. оптимальній швидкості роботи, так як кожна хвилина вантажно-розвантажувальних робіт – це гроші клієнта, які вантажники авторитетної компанії намагаються заощадити по-максимуму;
 2. пунктуальності фахівців, яка вже заслужила довіру безлічі вдячних клієнтів;
 3. застосуванні спеціальної техніки, що включена у вартість послуг, коли замовник може навіть не замислюватися над розбиранням, складанням і переміщенням корпусних меблів і будь-яких інших габаритних конструкцій;
 4. наявності досвіду роботи професійних вантажників, які завдяки гарній фізичній підготовці можуть без труднощів приступити до реалізації замовлень будь-якого масштабу і різних рівнів складності;
 5. високому професіоналізмі роботи відповідальних, порядних, делікатних і ввічливих фахівців, які здатні залишити приємне враження після виконання поставлених завдань на вищому рівні.

Плюс до всього, оптимальна вартість! Ціна послуг вантажників Львів нашої компанії чітко відповідає якості роботи. Прайс оптимальний і доступний для кожного, а рівень сервісу близький до європейського. Замовити комплекс послуг можна прямо зараз, скориставшись онлайн-формою або стільниковим зв’язком.

Досвідчені фахівці беруть на себе значну частку роботи по організації і здійсненню переїзду, залишаючи замовнику можливість просто спостерігати за ходом робіт і контролювати їх виконання, займаючись іншими невідкладними справами. Завдяки роботі справжніх професійних вантажників замовник отримує такі найважливіші переваги:

 1. Точне дотримання запланованих термінів робіт – речі будуть упаковані швидко і максимально компактно;
 2. Значно скорочується вірогідність випадково пошкодити майно при транспортуванні;
 3. Є досвід і навички роботи з упаковкою та перевезенням складних вантажів – тендітних, що б’ються речей, посуду, цінностей, антикваріату, дзеркал і іншого майна;
 4. Є можливість використовувати для навантаження і розвантаження спеціальну техніку, обладнання та пристосування для кріплення коробок і ящиків безпосередньо в кузові автомобіля.
18787625 – warehouse worker with forklift stacker

У спеціалізованої компанії послуги вантажників Львів можуть надаватися разом із іншими послугами, в перелік яких входить допомога логістів, водіїв, менеджерів.

Особливості роботи вантажників

На що ж варто звернути увагу при виборі вантажників? Є кілька основних моментів:

 • Досвідчені вантажники працюють в спеціальній формі, так як це не тільки зручно і функціонально, але і формує правильне зовнішнє враження. Форма передбачає свободу рухів під час складних операцій, а також наявність великої кількості кишень для зберігання і перенесення підручних інструментів і необхідних дрібних предметів;
 • Вантажники можуть запропонувати клієнтові вибрати транспортний засіб потрібної місткості та необхідної вантажопідйомності з парку компанії для транспортування майна будь-якої складності, включаючи автомобілі для перевезення складних вантажів, живих рослин або тварин, предметів особливої ​​цінності;
 • Роботи проводяться з точним дотриманням заявлених термінів. Найчастіше від цього безпосередньо залежить, чи виконає замовник свої зобов’язання перед новими власниками приміщення, чи зможе уникнути додаткових витрат і заощадити власні фінансові кошти;
 • Є можливість залучити додаткову техніку для навантаження і розвантаження майна, скористатися професійними навичками фахівців для того, щоб зібрати меблі і під’єднати техніку після завершення переїзду.

Всіма перерахованими перевагами володіють вантажники нашої компанії, яка здійснює перевезення по Львову і області та пропонує замовникам весь перелік комплексних послуг з організації та реалізації переїзду будь-якої складності, включаючи допомогу кваліфікованих, досвідчених і професійних вантажників.

Ціни на послуги професійних вантажників

Працівники нашої компанії здійснюють всі види послуг вантажоперевезень – починаючи від квартирних переїздів з вантажниками і закінчуючи послугами перевезення вантажів і складськими работамиі. Тут ви можете замовити переїзд з вантажниками. Наші вантажники з машиною у Львові з 9:00 до 24:00 готові виконати всі види робіт:

 • З навантаження, розвантаження і вивантаження газелей, вантажівок, фур і вагонів, перевезення меблів з вантажниками недорого, вантажне таксі, такелажні роботи;
 • Розбирання меблів з метою забезпечення безпечного перевезення дивана з вантажниками недорого а також складанні і розстановці на новому місці;
 • Демонтажу і монтажу промислової і побутової техніки, пересунути шафу, перевезення речей з вантажниками без машини;
 • Підйому будматеріалів на потрібний поверх – як з ліфтом, так і без;
 • Виносу з квартири або офісу будівельного сміття;
 • Пакувальні матеріали для перевезення меблів, офісного переїзду, товарів, техніки;
 • Перевезення банкоматів, сейфів та інших великовагових предметів;
 • Переміщенню, розпакуванню та розстановку продукції на складі, а також інші послуги, де без фізичної сили не обійтися.

Розцінки  

вантажники 120 грн / год 2 години з 8:00 до 19:00

вантажники 120 грн / год 4 години + таксі з 19:00 до 8:00

Примітка. Коли загальна сума замовлення не перевищує 480 грн, тоді робота тарифікується погодинно з розрахунку 120 грн / чол. / год.

Ціни за тонну на навантаження і розвантаження фур, вагонів, платформ

вантаж від 20 т до 5 метрів 120 грн / т

вантаж від 20 т 5-15 метрів 130 грн / т

вантаж від 20 т 15-25 метрів 150 грн / т

Замовте послуги вантажників Львів недорого в нашій компанії. Наш кваліфікований і завжди ввічливий персонал виконує роботи цілодобово. Вартість послуг (розцінки) залежить від обсягу та складності робіт.

Поширені запитання

📚 Яка вартість послуги “Вантажник”?

Вартість послуги “Вантажник” формується виходячи з тривалості замовлення, його складності, ваги та габаритів.

🌎 Як відбувається виклик авто для послуги “Вантажник”?

Для замовлення послуги Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, обговорити з диспетчером всі умови та нюанси, поставити запитання, погодити час, місце та оформити виклик.

💳 Чи працюєте ви за безготівковим розрахунком?

Звісно. Ми працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунком.

📄 Як зробити замовлення на послуги “Вантажник”?

Замовити послуги “Вантажник” можна зателефонувавши до нашого диспетчера за телефоном 050-16-21-790