Перевезення холодильника Львів – вельми відповідальний захід, будь то транспортування старого холодильника на дачу або ж покупка нового. Краще, звичайно, довіритися фахівцям, замовивши вантажний автомобіль для перевезення холодильника з вантажниками.

Підготовка холодильника до перевезення

Перед перевезенням слід дістати всі продукти з холодильної та морозильної камер, виконати розмороження. Обов’язково потрібно вийняти все полиці, ящики та інші знімні елементи, ретельно упакувати їх в пакувальну плівку, щоб уникнути механічних пошкоджень в процесі транспортування. Всередині і зовні необхідно насухо протерти холодильник, щоб не допустити потрапляння вологи на електронні елементи. Дверцята холодильника можна заклеїти малярською стрічкою або зафіксувати іншим способом. Щоб в процесі переїзду не зробити подряпин і вм’ятин, сам холодильник запаковують, наприклад, стрейч-плівкою, картоном або іншим пакувальним матеріалом. Також важливо перевірити кріпильні болти компресора, при необхідності затягнути їх.

Правила перевезення холодильника.

Як же здійснити переїзд, щоб після перевезення холодильник не перетворився на дачну шафу? Існує три варіанти положень для правильного перевезення холодильника. Перший – вертикальна позиція, найнадійніша, проста і безпечна. Перед перенесенням з апарату виймають полки, а дверцята щільно фіксують, щоб не допустити її відкриття в процесі транспортування. Сам холодильник фіксують спеціальними ременями в кузові вантажного автомобіля, щоб уникнути його падіння і зміщення з місця. Другий варіант – перевезення з кутовим нахилом, що не перевищує кут в 40 градусів, застосовується, коли немає можливості везти холодильник вертикально.

Перевезення холодильника лежачи на боці.

Третім варіантом перевезення і самим небажаним є перевезення холодильника в горизонтальному положенні. Важливо пам’ятати, що при такому способі холодильник укладають на бік, щоб петлі виявилися вгорі, обов’язково фіксують двері закритими, а компресор так, щоб не бовтався і не відірвався під час транспортування. Для збереження в цілості лакофарбового покриття холодильника під нього попередньо підстеляють покривало або картон. Перевезення здійснюється повільно, без різких поворотів, прискорень і гальмувань, слід уникати ям. Вивантаження виробляють вкрай обережно.

Через скільки включати холодильник після перевезення. Ні для кого не секрет, що навіть при правильному перевезенні холодильника відразу включати його не варто. Після транспортування в вертикальному положенні потрібно почекати пару годин перед включенням. При низьких вуличних температурах час варто збільшити в два-три рази. Якщо холодильник перевозили горизонтально, час його включення варто відкласти приблизно на 12 годин.

Якщо дотримуватися цих нехитрих рекомендації, то перевезення не стане для Вас проблемою.

При виникненні труднощів з транспортування звертайтеся до фахівців нашої компанії.