Різноманітна побутова техніка міцно увійшла в наше життя. Ми постійно оновлюємо її або набуваємо новинки сучасних виробників. При всій удаваній монументальності, це дуже крихкий вантаж і його перевезення повинне бути досить делікатним. У разі придбання нового обладнання, про це подбає продавець. На сьогоднішній день послуги з перевезення надає будь який профільний магазин. Якщо ж ви вирішили перевести своїх «помічників» в новий будинок, цю проблему доведеться вирішувати самостійно. Замовляючи машину для переїзду, не забудьте позначити, що саме ви збираєтеся перевозити.

Одним з найпопулярніших предметів на наших кухнях, по праву вважається кухонна плита. Газова плита це основний вид кухонної техніки. Як правило, її перевозять в останню чергу, а встановлюють на новому місці однією з перших.

Підготовка до перевезення

Насправді, перевезення кухонної плити, не таке вже й проста справа. Важливо правильно провести демонтаж і подальшу установку, перевезти досить швидко, при цьому зберігши плиту в цілості. Саме тому рекомендується довірити цей клопіт професіоналам нашої компанії.

Перш ніж транспортувати дане обладнання на нове місце, необхідно відключити його від носіїв газу і електрики.

Після цього необхідно зняти всі знімні деталі: решітки, пальники, листи, регуляторні ручки. В обов’язковому порядку, все елементи упаковуються за допомогою повітряної пухирчастої плівки. Це необхідно для запобігання ушкоджень. Запечатані складові можна транспортувати окремо або безпосередньо в самій плиті.

Звичайно ж, необхідно зафіксувати дверцята і висувні ящики плити. Це з легкістю здійснюється за допомогою будівельного скотча.

Потрібно подбати про захист основного корпусу газової плити. Це можна зробити за допомогою все тієї ж пухирчастої плівки, гофрованого картону і клейкої стрічки.

Перевезення кухонної плити Львів повинно проводитися тільки у вертикальному вигляді, в іншому випадку існує великий ризик різних пошкоджень.

Можливі помилки при транспортуванні

Існує список найбільш типових помилок при демонтажі, упаковці і перевезенні кухонної плити. Для того щоб ваш переїзд пройшов успішно, постарайтеся їх уникнути.

Всі шланги і електричні дроти повинні бути зафіксовані. В іншому випадку, існує ймовірність їх некоректного від’єднання або пошкодження.

Дверцята і висувні ящики, що знаходяться в корпусі плити, необхідно закріпити в закритому вигляді. Це робиться за допомогою широкого будівельного скотча в кілька оборотів.

Ні в якому разі не можна залишати знімну решітку на поверхні плити. Її необхідно перевозити окремо.

Не забудьте демонтувати всі дрібні деталі. Це часто трапляється під час перевезення і призводить або до пошкодження, або до втрати.

Найбільш поширеною помилкою є формування навантаження на передню панель газової плити. В цьому випадку, практично гарантована деформація або поломка.

Кухонна плита досить важкий вид техніки, вона може мати вагу до 45 кілограмів. Для дбайливого транспортування необхідно пам’ятати, що зробити це самостійно досить важко.

Не варто допускати і зайвої самовпевненості, намагаючись перевезти кухонну плиту самостійно. Спеціалізовані автомобілі обладнані різними пристосуваннями для стійкого кріплення подібної техніки. А вартість перевезення істотно нижче вартості нової кухонної плити.