Побутова техніка – незамінний помічник в будь-якому будинку при сучасному темпі і ритмі життя. Тому практично завжди при перевезенні саме цієї категорії речей приділяється особлива увага. І це правильно, адже до упаковки і перевезення побутової техніки Львів пред’являються особливі вимоги, про які ми розповімо в цій публікації докладніше.
Для початку розберемося з підготовкою побутової техніки до упаковки.
Вся техніка – холодильники, пральні і посудомийні машини, мікрохвильові печі, пилососи і так далі упаковуються приблизно за однією схемою.
Отже, всі електричні прилади потрібно відключити від електромережі та водопроводу. Воду, що залишилася необхідно злити і дати техніці просохнути, щоб під час вантажно-розвантажувальних робіт виключити потрапляння вологи всередину, а значить і вихід приладів з ладу, а також пошкодження ящиків і речей, що знаходяться поруч.
Потім потрібно зняти всі додаткові полички, контейнери тощо, обмотавши ці елементи плівкою або тканиною і склавши їх в окремий ящик. Також окремо варто упаковувати електрокабелі.
Що стосується пральної машинки, обов’язково потрібно закріпити її мотор і барабан, використовуючи для цього спеціальний фіксуючий кріплення або хоча б м’який дріт або мотузку. Це необхідно для того, щоб захистити пральну машинку від динамічних перевантажень при перевезенні, обумовлених жалюгідним станом більшості вітчизняних доріг.
Холодильники і морозильні камери вимагають не менше ретельної підготовки до перевезення. Після відключення і розморожування холодильника бажано зафіксувати його компресор спеціальними болтами, щоб убезпечити вантаж від різких ударних навантажень.
У мікрохвильовій печі попередньо потрібно зафіксувати всередині скляний піддон.
Тепер перейдемо безпосередньо до питання упаковки побутової техніки.
Всю техніку переважно запаковувати в оригінальну заводську тару. Якщо ж вона не збереглася, то техніку потрібно захистити, ретельно зачинивши її пухирчастою плівкою і щільним шаром тканини (наприклад, покривалом або ковдрою) і обов’язково зафіксувавши такий захисний шар скотчем.
Потім рекомендується прокласти лист гофрокартону і теж зафіксувати його скотчем. Ще краще використовувати для цієї мети коробку, що підходить за розмірами, в якій техніку обов’язково потрібно зафіксувати і забезпечити амортизацію, використавши для цього все ту ж бульбашкову плівку або тканину. Зрештою, якщо не знаходиться ні того, ні іншого, можна скористатися зім’ятим м’яким папером.
Всі ящики, в яких перевозиться побутова техніка, варто маркувати помітними вантажникам написами: «Обережно, крихке!», А крім того обов’язково потрібно позначити верх і низ ящика, а також лицьову частину виробу. Після цього слід ретельно обмотати кожен ящик скотчем, при необхідності зробивши міцні ручки для перенесення.
Якщо коротко, це вся інформація про упаковку побутової техніки під час перевезення. Ви можете здійснити її своїми силами або замовити цю послугу в нашій компанії.