Перевезення фортепіано, рояля

Перевезення піаніно – завдання досить складне, оскільки сам цей вантаж має значну вагу і габарити, при цьому вимагаючи до себе дуже дбайливого ставлення, щоб уникнути виходу інструменту з ладу. Причина великої ваги інструментів полягає в наявності чавунної рами, до якої прикріплюються струни. Наявність роликів на більшості фортепіано, не повинно вводити в оману, оскільки їх функція переважно декоративна, і, намагаючись зрушити інструмент з місця, можна запросто пошкодити підлогове покриття.

Стандартні піаніно відрізняє солідна вага, що перевалює за три сотні кілограм. Та й довжину вони зазвичай мають не менше двох метрів. Що вже й говорити про концертні роялі, які ще набагато більше і важче. Перевезення рояля, як і перевезення піаніно Львів, виходячи зі сказаного вище, вимагає попередньої підготовки, використання додаткових засобів і кваліфікованого підходу.

Тому вихід простий: вибирайте професійне перевезення піаніно. Далі ми розповімо про те, які правила використовують наші фахівці при транспортуванні даного музичного інструменту. Замовляючи у нас послуги перевезення піаніно, ви можете розраховувати на прийнятні ціни, зручну форму оплати, включаючи готівковий і безготівковий розрахунок.

Підготовка піаніно до перевезення

Піаніно потребує додаткового упаковування і захисту його поверхні. Для цього інструмент обертають особливим матеріалом, що дозволяє створити нормальну мікроциркуляцію повітря, по-перше, і захист від впливу несприятливих умов при транспортуванні, по-друге. Серце інструменту – деки і струни – завдяки такій упаковці надійно захищені від механічних пошкоджень, вібрацій і потрапляння бруду всередину.

Навантажувально-розвантажувальні роботи

Найскладніша задача – це підйом і спуск піаніно. Ще більше вона ускладнюється в тому випадку, якщо в будинку немає вантажного ліфта. Проте, наші вантажники – сильні і здорові чоловіки – візьмуться і за це завдання, Для винесення піаніно наші фахівці застосовують спеціальні ремені, закріплювачі, візки. При цьому всі роботи будуть проведені максимально акуратно, і ви можете бути впевнені в тому, що інструмент не отримає будь-яких пошкоджень. За допомогою підйомних механізмів піаніно буде переміщено в кузов.

Перевезення піаніно по Львову

У кузові автомобіля піаніно надійно фіксується ременями впритул біля стіни. Це дозволить уникнути його переміщення по салону, яке може спричинити за собою пошкодження самого інструменту, інших вантажів, що перевозяться в кузові або навіть самого автомобіля. Безпечне професійне перевезення піаніно у Львові гарантується нашими фахівцями. Після того, як піаніно буде доставлено в пункт призначення, в зворотньому порядку будуть проводитися роботи з його розвантаження і підняття на поверх. Обов’язково після того, як інструмент займе своє місце в кімнаті, необхідно буде скористатися послугами налагоджувальника.

Просто зателефонуйте нам, і ми виконаємо перевезення піаніно по Львову в будь-який зручний для вас час. Наша компанія працює в ранкові, денні, вечірні години, святкові та вихідні дні.