Пральна машина вже давно не розкіш і є в кожному будинку. Важко уявити, як можна було обходитися без неї. Щоб під час квартирного переїзду господиня не втратила своєї незамінної помічниці, приділіть особливу увагу демонтажу і підготовці пральної машини до переїзду. Неправильне транспортування пральної машини може призвести до її поломки.

Професійне перевезення пральних машин з дотриманням всіх правил по Львову і Львівській області проводить наша компанія.

Транспортувальні болти фіксують барабан під час перевезення.

Якщо ви набували пральну машину з встановленням, то навряд чи помітили, що барабан пральної машини був закріплений транспортувальними болтами. Вони необхідні для того, щоб під час перевезення бак залишався нерухомим. Під час підключення майстер відкручує болти, щоб в процесі прання барабан міг вільно обертатися. Після підключення пральної машини мало хто зберігає гвинти. Тому, коли знову постає питання перевезення пральної машини Львів доводиться вдаватися до підручних засобів, щоб зафіксувати барабан.

Підготовка машини до перевезення

Перед перевезенням пральну машину необхідно відключити від електроживлення, від’єднати шланги подачі і зливу води.

Видалити воду із зливного насоса і шлангів , що накопичилася в пральній машині.

При відсутності болтів потрібно зняти верхню кришку пральної машини і заповнити порожній простір між баком і стінками поролоном або тканиною. Після того як бак буде зафіксований прикрутіть на місце верхню кришку.

Провід, шланги, ємність для прального порошку і дверцята пральної машини необхідно зафіксувати за допомогою скотча, стяжок або ізоляційної стрічки.

Зовнішній корпус пральної машини також необхідно захистити від механічних пошкоджень, для цього використовують листи гофрокартону, повітряно-бульбашкову плівку і стрейч-плівку.

Пральну машину під час перенесення і навантаження в автомобіль не можна перевертати, допускається лише невеликий нахил. При сильному нахилі вода, що скупчилася в відсіку для порошку може потрапити на контакти панелі управління і вивести її з ладу.

Пральну машину потрібно перевозити у вертикальному положенні

Перевезення пральної машини в автомобілі

Всі фахівці сходяться на думці, що перевозити пральну машину краще у вертикальному положенні. Якщо ви перевозите її самостійно на легковому автомобілі, то допускаються транспортування на боці. Тільки потрібно обов’язково переконатися, що в пральній машині не залишилася вода, яка в такому положенні може витекти і пошкодити електроніку.

У вантажному автомобілі пральну машину потрібно встановити боком у напрямку до руху і закріпити за допомогою ременів, щоб вона не переміщалася в кузові під час поїздки.

Ні в якому разі не можна перевертати пральну машину і перевозити її на верхній кришці, так як через залишки вологи може постраждати панель управління. Також не можна перевозити пральну машину на стінці, де розташований люк, так як це може привести до поломки кріплень.

При професійному перевезенні пральної машини в холодну пору року, щоб уникнути утворення конденсату, знімати упаковку можна тільки через кілька годин.

Незважаючи на гадану легкість, при відсутності досвіду при перевезенні пральної машини можна зробити чимало помилок, які можуть стати причинами поломки. Тому якщо ви не впевнені в своїх силах зверніться до професіоналів. Вони кожен день перевозять меблі і побутову техніку і знають, як і в якій послідовності діяти.