Перевезення дивану Львів можна вважати вдалою тільки в тому випадку, коли на цьому предметі інтер’єру не залишиться жодного «пам’ятного» знака про переїзд. Тому послуга перевезення дивана повинна виконуватися тільки професійними вантажниками і перевізниками, які знають, як доставити цей цінний предмет меблів на нове місце без будь-яких наслідків.

Особливості перевезення диванів

Сучасні дивани виготовляються з самих різних матеріалів, причому деякі елементи дизайну цих м’яких меблів зроблені з досить важкої сировини, що робить істотний вплив на загальну вагу дивана. Тому перевезти диван без вантажників – професіоналів своєї справи просто нереально.

Якщо диван перевозиться з магазину в будинок до покупця, то в цьому випадку про упаковку повинен подбати продавець. Якщо ж диван перевозиться під час переїзду на нове місце проживання, то упаковку може надати і компанія – перевізник.

Правильна упаковка дивана перед переїздом

Пронести диван через дверний проріз або помістити його в ліфт повністю завдання просто нереальне. Тому перше, що необхідно зробити – це розібрати цей предмет меблів на частини. Щоб не пошкодити оббивку, потрібно кожну розібрану деталь упакувати за допомогою стрейч-плівки і добре закріпити її за допомогою скотча. Як варіант упаковки можна використовувати бульбашкову плівку, але в цьому випадку знову ж таки, без скотча просто не обійтися.

При бажанні диван можна перевести в своєму легковому автомобілі, помістивши його в салоні або навіть на даху. Однак тут ніхто не дає гарантії цілісності м’яких меблів. При цьому перевезти диван в салоні за один рейс не вийде, а якщо перевозити його на даху, то немає гарантії того, що в цей день не буде дощу і в підсумку диван виявиться на смітнику.

Так навіщо ж ризикувати і робити з переїзду справжню трагедію? Адже насправді можна переїхати без проблем і при цьому всі меблі будуть доставлені ​​до місця призначення в цілісності й схоронності. Ви скажете, що це неможливо? І ви глибоко помиляєтеся!

Якщо переїзд буде здійснюватися професіоналами своєї справи, то він насправді перетворитися не на проблему, а в найкращий спосіб позбутися від мотлоху, який не варто вести на нову квартиру. Саме для цього і була створена наша компанія, яка за весь час свого існування допомогла перевести не один десяток диванів, холодильників і сейфів. При цьому всі вони були доставлені в цілісності й схоронності завдяки професіоналізму вантажників і водіїв, які працюють з нами вже не перший рік.